Taro kortų reikšmės

4. Kardų keturakė

Pagrindinės Kardų keturakė kortos reikšmės

  1. Sveikimas (krizė praėjo).
  2. Vienatvė (turi tai padaryti pats, ir vienas, vienišumas).
  3. Sprendimo priėmimas (darbas poilsio valandą).

Plačiau

Kardų keturakės kortos pirmame plane pavaizduotas riterio antkapis, o fonas aiškiai padalintas į dešinę ir kairę puses. Vitražas užima centrinę vietą kairėje figūros pusėje, simbolizuoja bažnyčią, susikaupimą, maldą. Dešinėje pusėje pavaizduoti trys kardai, o jų pilka spalva rodo, kad tai ne tikri kardai, o bareljefas.

Kardų keturakės korta rodo krizės įveikimo pradžią. Išoriškai tai gali būti ir nelabai pastebima, bet viduje krizė įveikta. Galima kalbėti apie ligą, finansinę krizę, santykių krizę. Grįžęs iš nedarbingumo į darbą žmogus į klausimą, ką darė, neatsako „Aš sveikau“, o sako „Sirgau“. Kai žmogus jaučiasi blogai, jis važiuoja ne bet kur, o į ligoninę, ten, kur serga. Tačiau ši korta reiškia sveikimą, todėl kalbame ne apie “Aš sergu“, bet apie „Aš sveikstu“.

Kardų keturakė nurodo į vienatvės laikotarpį, ši vienatvė yra reikalinga ir naudinga. Vienatvė, kurios metu žmogus sprendžia savo vidines problemas, priima svarbius, atsakingus sprendimus, kurie iš esmės nulems jo tolesnį gyvenimą.

Kardų keturakė gali rodyti rimto vidinio darbo poreikį. Maldos, meditacijos, apmąstymai. Tvarkos mintyse ir širdyje įvedimas. Šioje kortoje reikia atitolti nuo šurmulio, ištrūkti iš kasdienės rutinos. Nuraminkite savo protą, sujaudintą širdį ir nuspręskite, kas svarbiausia, o kas jūsų gyvenime antroje eilėje.


Psichologinė būklė

Kardų keturakė apibūdina būseną, kai žmogus yra susikoncentravęs tik į savo vidinius procesus. Tipiškiausias pavyzdys – atsigavimas po sunkios ligos, išėjimas iš dvasinės krizės. Situacija reikalauja, kad žmogus priimtų rimtus, subalansuotus sprendimus. Jis negali sau leisti blaškytis, eikvoti emocinę energiją bendravimui su kitais žmonėmis.

Vienatvė. Žmogus jaučia poreikį pabūti vienas. Jis amžinai nenutraukia ryšių su išoriniu pasauliu, tačiau šiuo metu laikinai atitolsta nuo jį supančio išorinio pasaulio. Emocinė būsena labai panaši į sužeisto gyvūno, kuris slepiasi oloje siekdamas susitelkti į atsigavimą ir tuo pačiu jaustis saugiai.

John Gray knygoje „Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros“ poreikį likti oloje apibūdina kaip absoliučiai normalų vyrišką elgesį.


Santykiai

Korta kalba, kad žmogui reikia vienatvės. Jis nenutraukia ryšių su išoriniu pasauliu, tačiau šiuo metu jam labai svarbu pabūti vienam. Tik vienumoje jis jaučiasi saugus. Kardų keturakė reiškia savotišką slėptuvę.

Labai svarbu netraukti žmogaus iš slėptuvės jėga. Ateis laikas, ir jis pats iš jos išeis. Tačiau tas, kuris to nesupranta, rizikuoja suardyti santykius su šiuo žmogumi.

Atvira – uždara korta.

Kardų keturakė neabejotinai yra uždara korta. Vyras susitelkęs į savo vidinį darbą, kad ir koks jis būtų. Ir šiuo metu jo nedomina nei seni, nei nauji santykiai.

Santykių intensyvumas.

Žmogaus viduje vyksta labai intensyvus darbas. Tačiau tai neturi nieko bendra su santykiais.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

„Abonentas laikinai nepasiekiamas”. Raktinis žodis – laikinai. Tačiau kartais situacija pasiekia absurdo ribą, kai žmonės taip ilgai slepiasi savo bokšte ar urve ir ten jaučiasi taip patogiai, kad tiesiog nenori iš jo išeiti.

Asmuo, esantis Kardų keturakėje, elgiasi taip, kad kontaktų su kitais žmonėmis būtų kuo mažiau. Nesvarbu, ar tai šeima, draugai, ar darbas.


Sveikata

Žmogus po sunkios fizinės ligos yra nusilpęs. Tačiau krizė jau praėjo, o sveikimas jau prasidėjo. Kortoje nurodomas lovos režimo arba gydymo ir reabilitacijos procedūrų poreikis.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Stabili, kontroliuojama, valdoma situacija.

Pajamų didinimo būdai.

Korta tiesiogiai nurodo pajamų padidėjimą. Pati pradžia, pirmieji lietaus lašai. Natūralaus, progresyvaus, teigiamo proceso pradžia, kai visi ankstesni veiksmai buvo teisingi ir proporcingi. Parengiamasis darbas baigtas, procesas pradėtas. Iššūkis – atsisakyti skubėjimo, šurmulio ir įgyvendinti tolesnį planą.

Tačiau kortoje keliamos kelios sąlygos, kad gautumėte pajamų – niekam nesakykite apie savo ketinimus, nesidalykite informacija, viską darykite pats. Net ir nuoširdžiausiais ketinimais suteikta pagalba geriausiu atveju bus nenaudinga, o blogiausiu – žalinga.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Pagrindinė Kardų keturakės kortos idėja yra ta, kad finansinė padėtis pradeda gerėti. Pozicija, kurioje ji stabilizuojasi, bus geresnė nei ta, nuo kurios pradėjote. Kortoje nenurodoma, kiek pinigų turite pradžioje, dabar jų gali visai nebūti. Tačiau pinigai pradeda kauptis, žingsnis po žingsnio, centas po cento. Šis procesas dar tik prasidėjo, bet jau įgauna pagreitį.

Plona virvė laivui prisišvartuoti.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Jūsų situacija pradeda gerėti, ir tai džiugina. Jei žmogus pasyviai žiūri į situaciją, tai labai teigiamai veikia pats tikrumas, kad viskas veikia, nors ir lėtai. Korta taip pat teigiamai veikia tuos, kurie nori dirbti vieni, nepriklausyti nuo kolektyvinių sprendimų, atsakomybę neša tik prieš save. Reikia tiesiog išmokti laukti, ir tai tikrai neblogas patarimas, tačiau kartais greitų ir matomų rezultatų trūkumas gali neigiamai paveiti visas anksčiau įdėtas pastangas. Darbo reikaluose intelektiniai veiksmai yra daug svarbesni už fizinius. Atrodo, kad išoriškai niekas nesikeičia, ir tai yra nemalonus, trikdantis momentas.


Laikas

Greitis: 1/12.

Kaip? – Labai lėtai, su nedideliu pagreičiu.

Kada? – Jau prasidėjo.
Judėjimas prasidėjo, tačiau po truputį.


Raktinės idėjos

  • Sutelk dėmesį į vidų, nekreipiant dėmesio į išorę.
  • Įsiklausyk į aplinkinių patarimus, tačiau sprendimą priimk pats.
  • Pasislėpti slėptuvėje tam, kad pasveiktum.
  • Nedaryk kartu su kitais žmonėmis. Nedaryk dėl aplinkinių akių.

Raktiniai žodžiai

  • Sveikimas
  • Vienatvė
  • Prieglobstis, slėptuvė
  • Koncentracija
  • Malda
  • Sprendimas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Kardų keturakės kortą

  • Apie ką turėčiau pamąstyti?
  • Sunkus laikotarpis baigėsi. Ką vertėtų daryti toliau?
  • Ar labai patogi mano slėptuvė. Ar galvoju iš jos išeiti?
  • Dėl ko ir kam meldžiuosi?

Dienos korta – patarimas

Tai, ką sako tavo protas, yra svarbiau nei tai, ką sako aplinkiniai.


Korta kaip įspėjimas

Neprimetinėk, neprašyk, būk vienas. Neleisk kitiems trikdyti savo vienatvės.


Parašykite komentarą