SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Avino ir Ožiaragio suderinamumas

Vyro Avino ir moters Ožiaragio Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 22%

Santuokoje – 15%

Draugystėje – 47%

 

Meilės santykiuose

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Vyrą Aviną ji suvokia kaip seksualinį nuotykį, vėliau pereinantį į stiprų prisirišimą. Jis užkariauja ją savo ryžtu, ramybe ir gebėjimu viską kontroliuoti. Ir tai jai tarsi galvosūkis, kurį įdomu perkąsti. Tačiau laikas bėga, mergina vaikinui tampa mažiau seksuali. Fantazijos nyksta, jos racionalios pažiūros tik dar labiau gesina ir taip beveik pelenais pavirtusią ugnį. Kol jis abejoja savo kompanione, ji kovoja su savo vidiniu pavydu. Stebina tai, kad palyginus rami mergina, šiuose santykiuose parodo visą savo emocijų gamą. Moteris Ožiaragis nesupranta, kodėl vaikinas elgiasi taip ekstravagantiškai.

Santuokoje

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Jei ši pora pasiturinti, tada yra daugiau galimybių išlikti santuokai. Jei šie Zodiako ženklai  tikrai nusprendė būti kartu, teks vienas kitam labai dažnai nusileisti. Išoriškai ji turi atrodyti švelni ir miela, kitaip jis jos šaltumą suvoks kaip abejingumą, o šilumą ras kitos glėbyje.

Draugystėje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Dažnai tokia Zodiako pora kenčia dėl nepasitikėjimo, ar dėl didelio nuobodulio. Ožiaragis nesikoncentruoja į emocinį komponentą. Jai svarbiau, kad jie mąstytų ta pačia kryptimi. Tačiau jam sudėtinga išgyventi be stiprių emocijų ir įvairių audringų žaidimų.

 

Moters Avino ir vyro Ožiaragio Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 15%

Santuokoje – 14%

Draugystėje – 31%

 

Meilės santykiuose

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Tokioje poroje retai sutiksi meilę ir šviesius jausmus iki „grabo lentos“. Bendras egzistavimas pasmerktas nuolatiniams konfliktams, kaltinimų ir pavydo srautams. Tačiau partneris tam tikru būdu šioje situacijoje laimėtojas, kadangi ji moko jį eiti į priekį ir yra tvirta atrama gyvenime.

Santuokoje

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Pirmiausia jis veikia, o tik tada galvoja. Būtent todėl daro tiek daug klaidų. Žmona ramiai atsisako bet kokios pagalbos, nors jai išmintingas partnerio patarimas nepakenktų. Ji sugeba nepaisyti jo nuomonės, nes laiko save stipresne. Kai tik jie įsikraustys į bendrą guolį, jis bandys ją sutramdyti ir savaip pakoreguoti jos elgesį. Dažniausiai tokie bandymai nebus veiksmingi. Kartais ji suvokia jį kaip grubų pedantą ir tai atima iš jos galimybę išmokti naujų dalykų ar gauti vertingų patarimų. Jei ji sutiks saugoti namų šilumą, jaukumą, tada vyras bus šiai šeimai kaip sėkmės nešėjas. Jų suderinamumui svarbų vaidmenį vaidina teisingas užduočių pasiskirstymas. Abu svajoja įgyvendinti savo tikslus, todėl svarbu, kad jie veiktų kaip komanda, o ne kaip varžovai.

Draugystėje

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Partneris visada atrodo pasitempęs, mandagus ir elegantiškas. Tačiau net ir artimiausiems žmonėms jis tarsi užversta knyga. Šis žmogus beveik niekada nekeičia savo įpročių, pažiūrų ir yra ištikimas tik sau pačiam. O mergina – visiška priešingybė jam. Visaverčiam egzistavimui jai reikia daug bendravimo ir veiklos. Ją galima pavadinti egocentriška, tačiau skirtumas tas, kad ji nepastebi kitų, nes visiškai pasinėrusi į kažkokią svarbią jai idėją.

Parašykite komentarą