Horoskopai

Zodiako ženklai

Zodiako ženklai – datos

Perskaitykite zodiako ženklų apibūdinimą su tiksliausiomis – šio laikmečio datomis.

O jūs žinote, kad Zodiako ženklai (pagal gimimo datą), persislinkę danguje beveik per mėnesį? Todėl ženklų datos šiais laikais kitokios nei tada kai buvo sudarytas pirmasis Zodiako kalendorius (daugelyje tinklalapių pateiktos atgyvenę, klasikinės datos). Būna atvejų kai skaitai žmogaus apibūdinimą ir galvoji, kažkas čia ne taip – lyg ir nelabai sutampa?!

Kodėl gi taip yra?

Zodiako kalendorius sudarytas labai seniai, daugiau nei 200 metų prieš mūsų erą. Toks procesas kaip precesija pakeitė žvaigždynų padėtį skirtingu metų laiku, todėl Zodiako ženklai persislinko. Ir jei jūs nustatote savo Zodiako ženklą ne pagal naują Saulės judėjimą – greičiausiai klystate. Kai kurias Zodiako ženklų pozicijas keičia ir tai, kad astrologai praleido tryliktąjį Gyvatnešio žvaigždyną.

 


Tikroji ir klasikinė Zodiako ženklo data:

 
Ožiaragis
Naujoji: Sausio 20 – vasario 16; Klasikinė: Gruodžio 23 – sausio 21

Vandenis
Naujoji: Vasario 16 – kovo 11; Klasikinė: Sausio 22 – vasario 20

Žuvys
Naujoji: Kovo 11 – balandžio 18; Klasikinė: Vasario 21 – kovo 19

Avinas
Naujoji: Balandžio 18 – gegužės 13; Klasikinė: Kovo 20 – balandžio 20

Jautis
Naujoji: Gegužės 13 – birželio 21; Klasikinė: Balandžio 21 – gegužės 21

Dvyniai
Naujoji: Birželio 21 – liepos 20; Klasikinė: Gegužės 22 – birželio 22

Vėžys
Naujoji: Liepos 20 – rugpjūčio 10; Klasikinė: Birželio 23 – liepos 22

Liūtas
Naujoji: Rugpjūčio 10 – rugsėjo 16; Klasikinė: Liepos 23 – rugpjūčio 22

Mergelė
Naujoji: Rugsėjo 16 – spalio 30; Klasikinė: Rugpjūčio 23 – rugsėjo 22

Svarstyklės
Naujoji: Spalio 30 – lapkričio 23; Klasikinė: Rugsėjo 23 – spalio 22

Skorpionas
Naujoji: Lapkričio 23 – lapkričio 29; Klasikinė: Spalio 23 – lapkričio 22

Gyvatnešis
Naujoji: Lapkričio 29 – gruodžio 17; Klasikinė: Zodiako kalendoriuje nėra

Šaulys
Naujoji: Gruodžio 17 – sausio 20; Klasikinė: Lapkričio 23 – gruodžio 22


Avinas

Tai gimę kariai, kovotojai už teisybę ir optimistiški žmonės. Apie jų užsispyrimą galima skleisti legendas. Tačiau jie ypač nemėgsta gaišti laiko įprastiniam darbui ir įdėti daug pastangų vienam dalykui. Jie labai greitai pavargsta ir praranda susidomėjimą. Meilėje situacija panaši: greita aistra, nepamirštamos emocijos ir bet kokio susidomėjimo praradimas. Lengvai keičia partnerius.

 

Jautis

Jie 100% tikri, kad gimė tobulinti juos supantį pasaulį. Kaip bebūtų keista, jie teisūs. Jų sugebėjimas viską pagerinti yra tikrai nuostabus. Jautis netgi gali imtis pragaištingiausių reikalų ir jam pasiseks. Jie kelia nuotaiką, kadangi maloniai elgiasi su aplinkiniais, draugais. Tačiau tik pabandykite įžeisti jiems brangų žmogų, ir pamatysite įsiutusį jautį – pasigailėjimo nebus.

 

Dvyniai

Tai prieštaringas ženklas, kadangi jų elgesys nėra pastovus. Jie gali būti linksmi ir sukurti aplinkui džiugią atmosferą, tačiau retai ilsisi. Rutina jiems – kaip mirtis, visais įmanomais būdais jos vengia. Dažnai tai yra talentingi artistai, o jei likimas jiems neparūpina scenos, tada jų kasdienybė virsta scena.

 

Vėžys

Vėžiai plaukioja emocinėse dramose ir atsiduoda savo jausmams. Jie dažnai nusigręžia nuo materialaus pasaulio, nors ir nekariauja su pinigais ir gražiais daiktais. Jimes, visada pirmoje vietoje yra šeima ir artimi žmonės. Ir dėl jų gausos ir laimės jaudinsis labiau, nei dėl savo būklės.

 

Liūtas

Šis ženklas niekada nebus nematomas. Kai tik jie įeina į kambarį, visas dėmesys būna nukreiptas į juos. Jie turi gražaus ir išskirtinio skonio viziją visame kame. Jie nuoširdžiai vertina prabangą ir jos nesigėdija. Galite jo nemylėti, bet jis nepaliks jūsų abejingu. Ir dažnai už į akis krentančios išvaizdos slypi labai subtili siela, kurią lengva įžeisti.

 

Mergelė

Manoma, kad tarp Mergelių reikia ieškoti protingiausių žmonių pasaulyje. Šio ženklo atstovai ne tik išsiskiria intelektu, bet ir gali ryžtingai atsisakyti emocijų ir troškimų, kurie jiems trukdo konkrečiu metu. Gali užmegzti tvirtus santykius, bet ir neliūdės be poros. Laimei jiems užtenka savo draugijos, tad Mergelių vienatvė negąsdina.

 

Svarstyklės

Egzistuoja nuomonė, kad jiems sunku apsispręsti, tačiau taip nėra. Jie tiesiog tai daro daug ilgiau. Jiems svarbu viską pasverti, įvertinti situaciją iš visų pusių ir pastebėti tai, ką kiti nepastebėjo. Jie draugiški aplinkiniams, o simpatiją užkariauja puikiomis manieromis. Reikia labai pasistengti, kad išvestum iš savęs šiuos subalansuotus zodiako ženklų atstovus.

 

Skorpionas

Nors tai sudėtingas ženklas, tačiau jis žino, kaip pritraukti žmones prie savęs. Jei nori, gali parversti ant menčių bet ką, tačiau nėra tuo suinteresuoti. Aistros ir emocijų ugnikalnis visada verda jų asmeniniame gyvenime. Ir tokia būsena priimtina šiam ženklui. Skorpionai bijo ir negali būti vieniši. Todėl, ir greitai užmezga santykius su naujais partneriais.

 

Gyvatnešis

Gyvatnešis – pagal apibrėžimą yra žmogus, kuriam pavyko pakeisti likimo numatytą gyvenimą. Sakoma, kad jiems yra atviri Dangaus vartai. Charakteriui būdingas rūpinimasis kitais žmonėmis, todėl aplinkinių žmonių norus jis iškelia aukščiau už savo. Kuo sunkesnis iššūkis, tuo stipresnė jo aistra ir noras jį išsiaiškinti. Juos skatina noras laimėti ir talentingumas.

 

Šaulys

Jų gyvenimą valdo azartas, kuris dažnai nuveda į juokingas ar net pavojingas situacijas. Jie nebijo nesėkmių ar kliūčių. Ir dar daugiau – kuo sunkesnė užduotis, tuo ženklui įdomiau su ja susidoroti. Labai malonu su jais draugauti ir mylėti. Dažnai juos supa atsidavusių pasekėjų minia, pasiruošusi už juos paaukoti net savo gyvybę.

 

Ožiaragis

Jiems visada sekasi, nes mėgsta dirbti, gali blaiviai įvertinti situaciją ir savo galimybes. O, tai padeda jiems išbristi iš bet kokių sunkumų ir pasiekti konkrečių tikslų. Jie nenešioja rožinių akinių ir neina su srautu. Atvirkščiai – jie linkę į savo gyvenimą žiūrėti niūriai, nors iš tikrųjų viskas yra ir visai neblogai.

 

Vandenis

Jiems būdingas savarankiškumas ir nepriklausomybė. Žinoma, juos supa mylintys žmonės, tačiau tik nedaugelis iš jų juos iš tikrųjų supranta. Glumina jų gebėjimas prisikasti iki tiesos dugno. Be to, jie mąsto taip netradiciškai, kad jei nežinai, ką tiksliai jie galvojo, nesuprasi, kaip jie atspėjo, ir dar taip greitai. Jiems padeda ir stipri intuicija, nors ne visada sugeba ja pasinaudoti.

 

Žuvys

Tai patrauklaus charakterio žmonės, linkę į romantizmą ir melancholiją. Jie nesitaško energija ir ištverme. Jiems daug lengviau krizinėse situacijose laukti pasislėpus už kito nugaros. Bet dėl tokio jų elgesio niekas neįsižeidžia. Jų širdyje daug gerumo, todėl ženklas lengvai pritraukia draugystę ir meilę.

 

 

Parašykite komentarą