Lenormand

Lenormand kortos

Noras pažvelgti į ateitį ir numatyti likimą žmogui buvo būdingas nuo seniausių laikų. Žmogus ėmėsi įvairiausių gudrybių, kad tik atskleistų paslapties šydą: akmenys, kaulai, žvaigždės, mėnulis, paukščių skrydis, kavos tirščiai. Žmogaus vaizduotė nepaisė jokių ribų. Kai kurie likimo nustatymo būdai pateko į užmarštį, o kai kurie įrodė, kad ateitį galima numatyti.

Kortos tai tarsi transporto priemonė tarp visatos ir žmogaus, praeities ir ateities. Jos atveria komunikacijos su aukštesne informacija portalą, žmogus gauna atsakymą į jo prašymą ir žvelgia į ateitį. Vienas garsiausių ir patikimiausių būrimo būdų yra Marijos Lenormand kortos. Ar kada nors girdėjote šį vardą? XVIII – XIX a. Ponia Marija Lenormand buvo laikoma viena garsiausių Paryžiaus pranašių. Jos gerbėju buvo Napoleonas ir kiti garsūs to meto žmonės, ne vieną kartą „likimo karalienės“ prognozės pasitvirtino. Tačiau kokiomis kortomis pranašavo garsioji būrėja tiksliai nežinoma, kadangi po mirties beveik jokių užrašų apie savo pranašavimo sistemą nepaliko. Manoma, kad būrimuose ji naudojo paprastas žaidimo kortas. Išpopuliarėjusiu Marijos Lenormand vardu buvo naudinga pasinaudoti garsinant šį būrimo metodą.

Daugiau šio būrimo metodui įtakos turėjo Johann Kaspar Hechtel, kuris sukūrė keletą žaidimo kortų kaladžių. Vienas šių žaidimų vadinosi „Das Spiel der Hoffnung” – Vilties žaidimas (1800 m.), šis žaidimas buvo sukurtas kareiviams – kelti jų moralinį lygį. O 1845 metais šios kortos buvo atspausdintos jau kaip orakulas, kortos išliko lygiai tokios pačios kaip žaidime – nei kiek nepakitę,  joms buvo sukurtos reikšmės. Įsisteigė prancūzų, vokiečių ir kt. Lenormand kortas tyrinėjančios ir propaguojančios mokyklos.  Vėliau buvo išleista ir 54 Lenormand kortų kaladė, tačiau ši kortų kaladė www.ziniuonis.lt tinklapyje nebus nagrinėjama. Nagrinėsime tradicinę, mažąją Lenormand kortų kaladę, kurią sudaro 36 kortos, tai viena garsiausių ir plačiausiai paplitusių ateities pranašavimo sistemų.  O kuo sistema populiaresnė, tuo daugiau ji tiriama, tuo tikslesnės tampa kortų reikšmės. Šią sistemą perprasti gerokai lengviau nei Taro kortas, jei norite išmokti burti greičiau, patarčiau rinktis būtent Lenormand kortas.

Marijos Lenormand kortos išsamiai apibūdina praeitį, dabartį, ateitį, atsako į paprastus klausimus. Padeda:

 • priimti teisingą pasirinkimą,
 • pasirinkti ir rasti tinkamą judėjimo kryptį,
 • išsiaiškinti įvykio sėkmę ar nesėkmę (pavyzdžiui, keliones, sandorius ir pan.),
 • suprasti su kokiu žmogumi bendraujate,
 • numatyti galimą santykių vystymąsi darbe, šeimoje, poroje,
 • išsiaiškinti kas gali nutikti darbe, namuose, santykiuose,
 • sužinoti kas jūsų laukia artimiausioje ar tolimoje ateityje,
 • numatyti karjeros plėtrą,
 • pasirinkti teisingą kelią sunkiausioje situacijoje,
 • išvengti nemalonumų, rūpesčių, ligų, nelaimių,
 • rasti atsakymą į sudėtingus ir ginčytinus klausimus,
 • išsiaiškinti svarbius gyvenimo faktus,
 • gauti asmens savybių aprašą.

Marijos Lenormand kortos nėra pramoga, jos  yra tarpininkas tarp žmogaus ir Visatos – pajungia pranašautoją prie Pasaulio informacijos srauto. Pagrindinis pranašautojo uždavinys – naudojantis intuicija ir žiniomis išmokti teisingai interpretuoti kortų prasmę. Sprendimas ar klausyti kortų patarimo, kokių veiksmų imtis norint išspręsti sunkumus priklauso nuo jūsų. Kortas galite naudoti ir žaidimui, tačiau tokiomis kortomis nevertėtų pranašauti.

Nepamirškite, kad būrimai neturėtų pakeisti jūsų gyvenimo, kortos nevykdo jūsų norų, jos tiesiog padeda pažvelgti į situaciją iš šono, išsiaiškinti problemos šaltinį ir rasti tinkamą kelią, kuriuo reikia eiti, norint ją išspręsti. Būrimas nėra vaistas nuo visų negalavimų, piktnaudžiaudami jais tampate priklausomi ir nustojate būti atsakingi už savo gyvenimą. Kortos yra tarpininkas tarp žmogaus ir pasaulio, jos siūlo tik galimus scenarijus, tačiau pasirinkimą darote patys. Praėjus tam tikram laikui prognozės gali kisti, gyvenimas nestovi vietoje, keičiasi priklausomai nuo jūsų valingo pasirinkimo, kurio kortos išskaičiuoti negali. Kiekvienas iš mūsų eina savo vystymosi keliu, ne viskas mūsų gyvenime yra iš anksto nustatyta. Kartais mums siunčiami gyvenimo testai, kad išmoktume pamoką ir pasiektume naują, tobulesnį išsivystymo lygį. Atlikdami tam tikrus sąmoningus, valingus veiksmus, mes nuolat keičiame savo ateitį. Tačiau žmonės valingų sprendimų dažniausiai nesiima, todėl pranašystės pildosi, o gyvenimas teka savo vaga.

Ar būrimas kortomis šventvagystė?

Religinių judėjimų šalininkai būrimus labai dažnai priskiria šventvagystei. Viduramžiais burtininkus bažnyčia karštligiškai persekiojo ir degino ant laužo su šūkiu: „Tik Dievas žino žmogaus likimą!“. Tačiau tai tik išankstiniai nusistatymai, kuriuos dvasininkai bandė įtvirtinti, kad jų valdžiai nebūtų grėsmės. Ateities prognozavimas kortomis neturi nieko bendra su magija ir raganavimu. Aukštesnės jėgos, į kurias kreipiasi prognozuotojas, yra tos pačios dieviškosios galios. Prognozuotojas kortų pagalba gautą informaciją naudoja išsiaiškinti situacijai. Būrimas gali būti vertinamas kaip savotiškas palaikymas sudėtingoje situacijoje. Noras sužinoti savo likimą yra būdingas žmonėms, kurie prarado tikėjimą savimi, kuriems reikia palaikymo. Įvairių scenarijų analizė padeda žmogui susikoncentruoti į problemą ir rasti išeitį iš jos. Pasitelkiant išmintį būrimas tampa kažkas panašaus į psichoanalitinį darbą – žmogus gauna užuominą ir jos pagalba randa tinkamą sprendimą, kuris jau egzistuoja pasąmonės lygmenyje.

Ar būrimas gali pakenkti?

Yra dar vienas išankstinis nusistatymas, kad būrimas kortomis gali pakenkti jų pačių ar artimųjų sveikatai, paveikti karmą. Tačiau, pati ateities ženklų nuskaitymo sistema nedaro jokios žalos, žinoma, jei didžiąją gyvenimo dalį skirsite tam, pamiršdami apie artimuosius ir save, tada po kelerių metų gailėsitės dėl praleistų galimybių ir laiko. Nenuostabu, kad tokiu atveju kortos tampa visų rūpesčių šaltiniu.

 

Būrimo rezultatai padeda kitaip pažvelgti į savo gyvenimą, pakoreguoti mintis ir veiksmus dabartyje, padaryti pasirinkimą, kuris padės pakeisti likimą ateityje. Sėkmės naudojant šį nuostabų žmonijos kūrinį, kuris padės judėti laimės, sveikatos ir sėkmės link.!

Parašykite komentarą