Būrimas Taro kortomis

Draugystė tarp vedusio vyro ir moters

Tokius santykius vertiname kiekvienas iš savo patirties, nusėdusių mūsų galvose dogmų, kanonų, taisyklių. O ką jau kalbėti apie žiniasklaidą, mirgėte mirga barakudos, meilužiai, neištikimybė, kelios santuokos. Tu man būsi ketvirta žmona – sukelia juoką? Jei tai patyrei pats, greičiausiai – graudulį. Vedęs ne miręs. Paleistuve tu paleistuve! Ir vėl jis pas kaimynę geria arbatą? Žmona, ryt namuose nebūsiu, žvejosime su draugais. Savaitei darbas siunčia į komandiruote…

Likime, kodėl siunti šį išbandymą?

Dvidešimt metų santuokoje, krūva vaikų… ir štai sutinku moterį kurią kadaise buvau įsimylėjęs, tačiau nedrįsau jai to pasakyti. Kodėl gyvenimas suveda ir vėl? Kodėl materializavosi mintys pamatyti ją dar kartą. Kaip ji gyvena, kiek turi vaikų ir t.t.

Kalbamės, važinėjamės paspirtukais, tvarkome kapus 🙂 … Juokinga? Nesvarbu ką veikti, svarbu, kad tuo metu akmuo nespaudžia krūtinės. Kas vyksta tarp mūsų, kokie santykiai? Ar galima draugystė tarp vyro ir moters?

Meilė ar draugystė, kas vyksta tarp mūsų?

Renkamės dėlionę „Meilės stotis dviems”. Šios dėlionės dėka galime išanalizuoti abiejų partnerių santykius – suprasti jausmus, mintis, elgesį. Dėlionė dėliojama vyrui. Vardų neminėsiu, lai tai būna sielos draugas ir sielos draugė.

Atkelta korta (dažniausiai nusakanti bendrą situaciją):

Taurių penkakė. Tai emocinio praradimo, nusivylimo, įžeidimo, liūdesio korta.
Gyvenime taip ir yra, šie santykiai besiburiančiajam pakrypo būtent tokia linkme. Tačiau ši korta taip pat siūlo peržengti per savo sielvartą, juk kortoje pavaizduotos dvi pilnos taurės, dar ne viskas prarasta.

1) Ką galvoja apie partnerį sielos draugas?

Monetų aštuonakė. Mąsto apie malonius, ramius, stabilius santykius. Būti kartu jam, tai tarsi dirbti širdžiai malonų darbą. Ši korta kitaip vadinama mylimo, mėgstamo, malonaus darbo korta. Jis norėtų ne tik susitikinėti, bet ir kartu vystyti vieną projektą, tačiau neturėjo progos apie tai pasikalbėti su sielos drauge.

2) Ką galvoja apie partnerį sielos draugė?

Taurių pažas. Romantiški santykiai. Įsimylėjimas, kai myli tik vienas iš partnerių. Greičiausiai ji mano taip todėl, kad sielos draugas prisipažino, kad į ją buvo įsimylėjęs jaunystėje, o ir dabar jai neabejingas, nors jo meilė platoniška, jokio seksualinio potraukio nėra. Ši korta neneša jokio seksualinio konteksto.

3) Ką jaučia jis sielos draugei?

Monetų septynakė. Tai sunkaus darbo korta. Sizifas kuris rideno akmenį į kalną, netoli viršūnės akmuo išslysdavo ir tai kartojasi amžinai. O ką galima jausti meilėje be atsako? Aišku akmenį paširdžiuose!

4) Ką jaučia ji sielos draugui?

Monetų devynakė. Šioje kortoje yra kažkas nuodėmingo, neskanaus, supuvusio ir tuo pačiu traukiančio, malonaus. Geriausia šią kortą santykiuose apibūdintų pasakojimas – Kartą gyveno labai mylinti vienas kitą pora. Tačiau jie buvo labai neturtingi. Turtingas ponas pasiūlė milijoną šiai porai jei mergina sutiks permiegoti su turtingu ponu. Vėliau pora išsiskyrė, jaunuolis negalėjo išgyventi to jausmo, kad jo mylimoji permiegojo su kitu. Sielos draugė jaučia panašius jausmus – jis vedęs, tai nuodėmė, moralinės normos ir t.t.

5) Kokius santykius demonstruoja sielos draugas?

Taurių dešimtakė. Puikūs, harmoningi santykiai, šeimos gerovė. Ši korta labai dažnai nurodo, kad tai vyksta dabar, šiandien, o kas bus rytoj tai jau nežinoma. Būtent taip ir yra, būkime laimingi šiandien, ryt bus kita diena ir nežinia ar galėsime pabūti kartu.

6) Kokius santykius demonstruoja sielos draugė?

Aukščiausiasis teismas. Šalti santykiai, ledinė širdis, žmogaus kuris pergyveno traumą ir nenori santykių. Siena, riba kurios negalima peržengti.

7) Raktas, kaip rezultatas.

Monetų riteris. Šioje situacijoje ši korta reikštų kvazi tapatybės santykius. Kai vienodus įvardija kaip skirtingus, o skirtingus kaip vienodus.

Išvada

Kaip matome šioje dėlionėje nėra net užuominos apie geidulius, seksualinius santykius. Ar tokie santykiai yra nepadorūs? Gal tuomet vedusias poras patupdykime į bokštą ir užkalkime langus. Visa esmė slypi raktinėje kortoje – vienodus įvardija kaip skirtingus, o skirtingus kaip vienodus. Reikėtų ramiai susėsti ir pasikalbėti šia tema, trinti iš galvos kai kurias dogmas. Įsimylėjimas nėra nusikaltimas, jausmai nukrenta iš aukščiau, svarbu tai kaip mes juos naudojame.

Pamąstykime ar akmenį širdyje geriau išlupti grubiu atsisveikinimu, ar ištirpdyti būnant kartu?

Čia galite paskaityti įdomių straipsnių apie meilės sampratą tarp vyro ir moters

Meilės reikšmė (Vikipedija)
Kaip atskirti tikrą meilę ir meilės iliuziją?
Ar vyrai ir moterys gali būti tik draugai?
Draugystė tarp vyro ir moters (ne)įmanoma?

Parašykite komentarą