Būrimas Taro kortomis

Ką kalba Taro kortos apie 2019 metų Prezidento rinkimus?

Praėjus rinkimams noriu parodyti ką kortos kalbėjo apie 2019 metų prezidentų rinkimus.

Būrimas gali būti nelabai tikslus, kadangi trauksiu kiekvienam kandidatui tik po vieną kortą. Tačiau eksperimento tikslais pabandysiu ir matysime kas gausis. Iš 15 min.lt ištraukiau kandidatų sąrašą, galbūt jis keisis, bet dėlionę darau šiems kandidatams.

Vienuolika apie ketinimus kandidatuoti į prezidentus pranešusių politikų:

1) Vytenis Povilas Andriukaitis,
2) Petras Auštrevičius,
3) Arvydas Juozaitis,
4) Petras Gražulis,
5) Valentinas Mazuronis,
6) Gitanas Nausėda,
7) Mindaugas Puidokas,
8) Naglis Puteikis,
9) Saulius Skvernelis,
10) Ingrida Šimonytė
11) Valdemar Tomaševski

Atkelta korta (dažniausiai apibrėžia būrimo esmę): TEISINGUMAS – teisinė struktūra, įstatymas. Ši korta tai pusiausvyros, teisingumo simbolis. Manau puikiai atitinka temą.

1) Vytenis Povilas Andriukaitis – Monetų dama. Manyčiau šioje situacijoje tinkama kortos reikšmė būtų įtampa, stabilumas, taupumas. Mažai šansų, kad taptų prezidentu.
2) Petras Auštrevičius – Lazdų devynakė. Didelė įtampa, tai daugiau ne kova o savigyna. Mažai šansų, kad taptų prezidentu.
3) Arvydas Juozaitis – Bokštas. Trauma, smūgis, griūtis. Manau ir taip aišku, kad prezidento postą pakliūti labai mažai šansų.
4) Petras Gražulis – Monetų riteris. Pervertęs užrašus net nusijuokiau. Štai iš ko: „Už seksą ir verslą. Ostapas Benderis.”. Na šansų mažai.
5) Valentinas Mazuronis – Lazdų tūzas. Potencialios galimybės. Valdžia. Šansų yra ir nemažai, tačiau ar jis jais pasinaudos?
6) Gitanas Nausėda – Monetų tūzas. Dievų dovana. Labai daug šansų būti išrinktu.
7) Mindaugas Puidokas – Monetų aštuonakė Ši korta susijusi su maloniu, mėgstamu, nuoširdžiu darbu. Puikus specialistas. Tačiau šioje situacijoje mažai šansų.
8) Naglis Puteikis – Taurių triakė. Kamerinė šventė. kaip jau supratote, gavus prezidento postą nelabai švęsi kamerinėje aplinkoje. Šansų mažai.
9) Saulius Skvernelis – Taurių keturakė. Viena iš pagrindinių reikšmių šansas. Tačiau labai dažnai šio šanso nematome, nes nesugebame pakelti galvos į viršų. Dažnai susiję su liūdesiu praradus tą šansą. Taigi, prarasti šansai.
10) Ingrida Šimonytė – Taurių šešakė. Vaikų, draugiškų santykių, prisiminimų korta. Išvadas darykite patys. O aš manau, kad šansų mažai.
11) Valdemar Tomaševski – Saulė. Galingiausia korta visoje kortų kaladėje. Tačiau šiuo atveju saulė gali ir sudeginti. Ir greičiausiai tai perdegimas.

Išvados

Kaip jau minėjau būrimas iš vienos kortos gali būti klaidingas, tačiau praėjus rinkimams matome, kad rezultatas teigiamas. Būrime galima remtis ne tik kortų reikšmėmis ar intuicija, tačiau ir protu. Šiuo atveju aišku, kad retai pasitaikančios Saulės kortos reikšmės (perdegimas) panaudojimas buvo todėl, kad žinojau jog šiam kandidatui tikrai mažai šansų laimėti, nors dažniausiai Saulės korta reiškia teigiamus dalykus. Ingridai Šimonytei iškritusi Taurių šešakė emociškai labai gera korta, draugiško palaikymo korta. Galbūt šiek tiek šią kortą nuvertinau, matyt draugiški santykiai, žaismingumas gali daug nulemti rinkimuose, tačiau to nepakanka laimėti. Kadangi klausimas buvo apie tai kas laimės prezidento rinkimuose (kalba nėjo apie šio etapo laimėtojus), tai manau kortos puikiai nuspėjo ateitį.

Po pirmojo rinkimų etapo dviems kandidatams išdėliojau po penkias kortas.

Atkelta korta (dažniausiai apibrėžia būrimo esmę): NUOSAIKUMAS – finalinė korta, finalo laukimas, tai tarsi paskutinė serialo serija, ji dar nesibaigė, bet mes jau žinome, kad tai paskutinė serija. Labai lėta ir rami korta.

Pradžioje traukiau po tris kortas, tačiau norėdamas tiksliau apibūdinti situaciją ištraukiau dar po dvi kortas kiekvienam kandidatui.

Gitanas Nausėda

Ištrauktos kortos nėra vienareikšmės, tačiau daugiau gerų ir galingų kortų nei blogų, o pasikliovus protu galima suprasti kaip jos nusako šią situaciją. Bokštas – griūtis, trauma, smūgis. Tačiau šioje situacijoje ji pasireiškė kaip galinga sprogimo energija, o siejant su Lenormand kortų reikšmėmis – valdiški namai. Šioje pozicijoje dvi puikios kortos – Monetų tūzas ir Saulė. Sudėtinga būtų tokioje situacijoje Saulės kortą sieti su perdegimu, kai Monetų tūzo kortos pagrindinė reikšmė yra dievų dovana. Nepamirškime tai, kad dar tuo pačiu matome kokios kortos išsidėsčiusios ir Ingridos Šimonytės pozicijoje, o jos gerokai silpnesnės.

Ingrida Šimonytė

Pirmoji iškritusi korta Šešios lazdos – laimėjimo, pergalės korta. Greičiausiai todėl, kad pirmam ture ji laimėjo. Tačiau kitos kortos liūdina. Pažas – teisingas žmogus, tačiau pažai negali užimti aukštų pareigų. Taurių aštuonakė – galimybė, tačiau labai dažnai ši korta išpuola kaip išėjimo korta. Septynios monetos – sunkaus darbo korta, nežinai užaugs derlius ar jį nuplaus lietūs, o galbūt suės skėriai. Galiausiai, Trys taurės – kamerinė šventė, suprantama, kad švęsti kamerinėje aplinkoje laimėjus prezidento postą būtų sudėtinga.

Išvados

Gitanas Nausėda taps prezidentu, tiksliau jau tapo.

Nusprendžiau išdėlioti dar vieną dėlionę. Dėliojau ją nes politika man svetimas dalykas, ir niekaip neapsisprendžiau už ką gi man balsuoti.

Kuris kandidatas į prezidentus Lietuvai bus naudingesnis (taikos, tautiškumo, klestėjimo atžvilgiu)?

Atkelta korta (dažniausiai apibrėžia būrimo esmę): SEPTYNI KARDAI – paradoksalūs sprendimai. Puikiai atitinka situaciją, girdėjote, kad kas dėliotų kortas nežinodamas už ką balsuoti? Tačiau, kas kaip moka, tas taip ir šoka. Kortose nusimanau geriau nei politikoje, todėl ir renkuosi šį būdą.

1. Patarimas iš aukščiau dėl kandidatų? Žynė ir Keturių lazdų kortų tarpusavio reikšmes traktavau kaip: balsuoti už tą kandidatą kuriam simpatizuoju, jaučiu gerų emocijų antplūdį. Pasikliauti intuicija, o ne racionaliu protu.
2. Nausėda? Du kardai – negalėjimas, nesugebėjimas veikti, išoriniai faktoriai. Iškritus šiai kortai traukiamos dar dvi papildomos kortos. Tačiau ir taip aišku, kad žmogus kažko negalės daryti, ribos įstatymai ar kiti išoriniai veiksniai. Dvi lazdos – suvokti situaciją, išanalizuoti galimybes, bereikalingo laimėjimo kartėlis. Mirtis – labai dažnai ši korta reiškia greitą laiką ar kokybinius pokyčius. Kaip suprantu valdydamas šalį prezidentas susidurs su įvairiausiais sunkumais. Galime laukti kokybinių pokyčių.
3. Šimonytė? Žvaigždė – vilties, bendravimo korta. Šešios lazdos – pergalės, šlovės, pripažinimo korta. Kvailys – lengvabūdiško poelgio korta. Įsimylėjus tokia kortų kombinacija būtų puiki, tačiau šalies valdymui emocijų per daug.

Kas būtų jei būtų laimėjusi Šimonytė nesužinosime, tačiau galėsime matyti Prezidento Gitano Nausėdos sprendimus ir suprasti kodėl iškrito jo pozicijoje šios kortos.

Parašykite komentarą