Būrimas Taro kortomis

Kaip laimėti loterijoje?

Mergina užsiregistravusi į NEMOKAMAS BŪRIMAS rubriką atsiuntė tokį klausimą: Ar artimiausiu metu yra kokia nors perspektyva laimėti (Teleloto,vikinglotto, Eurojackpot) ar veltui mėtau pinigus į šias loterijas.

Labai įdomus klausimas, esu jau dėliojęs kortas šia tema artimiems žmonėms. Galiu pasakyti, kad kortos rodė panašią situaciją kaip ir šiai merginai. Merginos vardo nesakysiu, tačiau paminėsiu, kad jos vardas būtų sinonimas šiai temai. Ši tema atskleidė ne tik tikimybę laimėti loterijoje, bet ir kaip laimėti loteriją. Teko rinktis tarp dviejų šios temos pavadinimų: „Kokia tikimybė laimėti loterijoje?” ir „Kaip laimėti loterijoje?”. Kadangi frazė „kokia tikimybė laimėti loterijoje” paieškos sistemose ypač reta pasirinkau antrąjį variantą. Tikiuosi daugiau žmonių ras šį straipsnį ir susimąstys prieš pirkdami loterijos bilietus. O galbūt ras raktą į sėkmę ir jų gyvenimas nušvis vaivorykštės spalvomis.

Jei užduosiu merginos suformuluotą klausimą (Ar artimiausiu metu yra kokia nors perspektyva laimėti (Teleloto,vikinglotto, Eurojackpot) ar veltui mėtau pinigus į šias loterijas.) kortoms, galiu gauti sekančius atsakymus:

1. Laimėsite. Tarkime laimėsite 1 eur. Ar kortos sako tiesą? O taip! Ar manysite, kad išsipildė būrimas? O ne! Todėl užduoti klausimą taip abstrakčiai nereikėtų.
2. Artimiausiu laiku. 2 savaitės? Mėnesis? Manau šiuo atveju reikėtų apibrėžti laiką tiksliau. Galbūt „artimiausiu laiku” jums yra mėnuo, metai, o gal ir daugiau.
3. Veltui mėtote pinigus. Jei jūs per visą gyvenimą loterijoje išleidote 1000 eur, o laimėjote 777 eur, ar veltui lošėte?  Kiek kainuoja patirtos geros emocijos laimėjus nors ir keletą eurų?

Einame prie būrimo. Pasirinkau dėlionę „Situacijos analizė”, manau ji atskleis daugiau naudingos informacijos. Ši dėlionė tinka šeimos, verslo ar kasdieninėms situacijoms analizuoti.

Situacijos analizė

Klausimą performulavau taip: Ar metų bėgyje yra kokia nors perspektyva laimėti tiek, kad laimėjimas būtų didesnis nei išleista pinigų bilietams įsigyti?

Atkelta korta (dažniausiai apibūdinanti situaciją bendrai, nusakanti klausimo esmę). Monetų dešimtakė – materialinis stabilumas, pasiturinti šeima. Štai taip kaip pavaizduota ant šios kortos mes ir trokštame gyventi.

1,2) Kokia situacija yra dabar. Lazdų šešakė – pergalė, šlovė, įrodymas sau, kad gali pasiekti, trumpalaikio stabilumo korta. Taurių šešakė – draugystė, praeitis, vaikai, geri santykiai, korta nekalba apie laimėjimą, tai savomis jėgomis pasiekto rezultato šlovė. Šioje kortoje matome kaip berniukas mergaitei duoda taurę. Gauti dovanų, laimėti visuomet yra malonu, bet iki šiol matyt DIDŽIUOSIUS PRIZUS teko užsidirbti savo jėgomis. Pastebėjote, kad šioje pozicijoje iškrito dvi šešakės? O kauliukuose koks skaičius laimi? Greičiausiai tikimąsi laimėti didįjį prizą :).

3) Kas yra teigiamo, kas padeda šioje situacijoje. Taurių aštuonakė – galimybių korta, tačiau už tai būtina mokėti. Ši korta rodo, kad tikslą galima pasiekti įdėjus tam tikrą kiekį pastangų. Nusipirk visus loterijos bilietus ir laimėjimas tavo, tik ar bus naudos iš tokio laimėjimo?

4) Kas yra neigiamo, kas trukdo šioje situacijoje. Kardų triakė – įtampa, vidinis negalėjimas veikti. Tai didžių pergyvenimų, blogų emocijų, nusivylimo korta. Stresas, vidinis nerimas, baimės, liūdesys dėl išgyventų nesėkmių trukdo laimėti.

5) Patarimas, į ką atkreipti dėmesį. Taurių riteris – draugystė, džiaugsmas, tikėjimas šviesia ateitimi, pelnas. Štai tokios emocijos padės jums laimėti loterijoje. Paskaitykite Geri patarimai, kaip laimėti loteriją ir suprasite apie ką kalbu.

6) Rezultatas. Saulė – aiškumas, šeima, pakankamumas, gerovė. Tai geriausia korta kaladėje, ar viena geriausių. Tačiau labai retais atvejais gali reikšti perdegimą.

7,8) Šios kortos plėtoja, papildo 6 poziciją. Taurių penkakė – nuoskauda, emocinis praradimas, liūdesys. Patarimas būtų peržengti per savo sielvartą. Imperatorė – išnešiojimas, 9 mėnesiai, pelnas, paslėpti turtai, palanki situacija.

Reziume

Žiūrint į šią kortų kombinaciją matome, kad laimėti loterijoje labai daug šansų, tačiau reikia tikėti ateitimi. Nusivylimas gali nuvesti prie perdegimo (galimybės pralaimėti daugiau nei laimėti).

Klausimas „Ar laimėsiu loterijoje?” labai panašus į klausimą „Ar šiandien lis?”.

Arba lis, arba ne 50:50 🙂 , tai priklauso nuo daugelio aplinkybių: ar nepakis vėjo kryptis, ar būsite toje vietoje kur didžiausia tikimybė krituliams ir t.t.

 

Įdomūs straipsniai šia tema:

5 patarimai kaip laimėti loterijoje

Ar verta pirkti loterijos bilietą norint praturtėti?

Vienas Sidnėjaus gyventojas, džiūgavęs dėl nelauktos sėkmės Australijos loterijoje, negalėjo patikėti sužinojęs, kad nepraėjus nė savaitei jam vėl nusišypsojo fortūna.

Kaip laimėti loterijoje? Receptu pasidalino 14 kartų loterijose laimėjęs ekonomistas

Loterijos numerologija: kaip laimėti milijoną?

Laimėti loterijoje gali ir tu: atskleistas veiksmingas metodas

Mokslo vaisiai saldūs – mokslininkai apskaičiavo, kaip aplošti lažybų kontoras

Neregėta sėkmė ar sukčiavimas: šeima per trejus metus „Teleloto” laimėjo penkis automobilius

LOTERIJOS BILIETŲ PIRKĖJAI NEATSISPIRIA ILIUZINEI LAIMEI

Parašykite komentarą