Taro kortų dėlionės

Taro kortų dėlionė meilei

Net nusivylę meile nenustoja svajoti apie išrinktąjį ar išrinktąją, princą – princesę, sutuoktinį – sutuoktinę. Svajonė rasti tikrąją meilę, susitikti su savo „sielos draugu“ – žmogumi, su kuriuo palaikysite ilgus ir laimingus santykius taip ir lieka svajonėmis. Kur paslaptis? O paslaptis paprasta! Daugelis iš mūsų tiesiog nežino, ką reikia pakeisti savyje, savo požiūryje, elgesyje, kad atsisveikintume su vienatve ir žengtume pirmąjį žingsnį link meilės.

Dėlionė meilei apibūdins dabartinę meilės sferos padėtį

Ši dėlionė dar kitaip vadinama „Meilės stotis dviems”. Tai viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų meilės dėlionių taro kortomis. Ji padeda išanalizuoti abiejų partnerių santykius ir kiekvieno jų (atskirai) – suprasti jausmus, mintis, elgesį. Šią meilės dėlionę galima koreguoti, tačiau būtent šios pozicijos suteikia labai daug informacijos norint suprasti kur link krypsta meilės reikalai. Pozicijos yra padalintos į du stulpelius. Viena pusė apibūdina vieną partnerį, kita – kitą. Viršutinė eilutė parodo, ką partneriai galvoja apie santykius. Vidurinė eilutė atskleidžia jų jausmus vienas kitam. Apatinė eilutė apibūdina jų išorinę santykių pusę, kaip partneriai elgiasi ir kaip tai atrodo iš šalies. Pastaroji pozicija aiškiai matoma gyvenime, todėl pagal ją galima spręsti ar būrimas pavyko. Jei ši pozicija sutampa su realybe, tai tikėtina, kad ir kitos pozicijos sako tiesą.  Centrinė korta parodo pagrindinį situacijos motyvą, kaip santykiai gali vystytis ateityje, link kur jie linksta – tai tarsi dėlionės raktas. Ir galiausiai patarčiau pridėti poziciją – santykių gerinimo receptas (kaip elgtis, kad santykiai taptų: švelnesni, meilesni, seksualesni, aiškesni ir t.t. ).

Dėlionės meilei pozicijos:

1,2) Ką galvoja apie partnerį.
3,4) Ką partneriui jaučia.
5,6) Kokius santykius demonstruoja.
7) Raktas, kaip rezultatas.

Dėlionės meilei schema:

1,3,5) Pirmas partneris – dažniausiai artimiausias asmuo: aš, giminės, draugai, klausiantysis.

2,4,6) Antras partneris.

Dėlionė meilei

Ši meilės dėlionė puikiai tinka mokytis taro kortų reikšmių meilės reikaluose, kadangi mes žinosime savo jausmus, mintis ir galėsime sulyginti taro kortų reikšmes su realybe.

 

 

Parašykite komentarą