Taro kortų reikšmės

1. Kardų tūzas

Pagrindinės Kardų tūzas kortos reikšmės

 1. Veiksmas.
 2. Šaltumas, be emocijų.
 3. Žiaurumas, tikslumas ir chirurgo cinizmas.
 4. Paradoksalūs sprendimai.
 5. Pavojinga situacija.

Plačiau

Ši korta kalba apie būtinybę priimti sprendimus, įskaitant sunkius ir nepopuliarius. Tai net ne raginimas veikti, o nurodymas. Įprastai Kardų tūzo veiksmas yra beveik visada paprastas, efektyvus ir labai retai efektingas. O ką daryti po sprendimo priėmimo? Neturėti baimės, abejonių ar dvejonių.

Pas Tarologą ateina žmogus ir klausia – ar pastatysiu namą? Taigi, Kardų tūzas į šį klausimą atsako taip – kodėl tu vis dar jo nestatai?

Be ryžtingų veiksmų, ši korta taip pat gali rodyti poreikį ieškoti paradoksalaus sprendimo. Paradoksalus sprendimas ne visada yra pats protingiausias. Kaip ir visi Kardai, Kardų tūzas yra visiškai neemocingas, šioje kortoje nėra gailesčio. Šaltas rėmimasis faktais. Emocijų, veiksmo objektams nebuvimas. Kaip karo lauko chirurgas, darantis vieną amputaciją po kitos. Labai lengva peržengti ribą ir pereiti nuo pelių ar varlių skrodimo anatomijos studijoms, prie gyvų žmonių skrodimo tuo pačiu tikslu. Kardų tūzas simbolizuoja neįsitraukiantį, neaistringą tyrinėtoją, neapribotą jokia morale, kuris atsižvelgia tik į fizinę vieno ar kito veiksmo galimybę ar neįmanomumą.
Kita vertus, karys, išeinantis į kovą, negali sau leisti jokių jausmų (meilės, baimės, neapykantos). Kadangi jie aptemdys jo protą, padarys jį priklausomą. Jie privers jį bijoti ar tikėtis tam tikro rezultato. Tuo tarpu kardas yra orientuotas į procesą. Rezultatas jam yra antraeilis ir apskritai nėra svarbus.

Kardų tūzas tai „Okamo skustuvas“ arba „Okamo ašmenys“ – metodologinis principas. Šis principas sudaro metodologinio redukcionizmo, dar vadinamo taupumo principu, arba ekonomikos dėsniu, pagrindą.


Psichologinė būklė

Jei Taurių tūzo korta yra didžiausia emocijų koncentracija, tai Kardų tūzas yra didžiausias jų nebuvimas. Sprendimą priima protas. Svarbu pažymėti, kad čia kalbama ne apie minusą, tai yra apie pyktį ar neapykantą, o apie neemocingą būseną.

Tačiau yra viena emocinė būsena, kuri labai gerai atitinka Kardų tūzą, tai afekto būsena, kai žmogus atlieka veiksmus visiškai negalvodamas apie pasekmes.


Santykiai

Momentiniai santykiai, akimirka, kurioje amžinybė suspausta. Požiūrių susidūrimas, dėl kurio nugyvenamas gyvenimas. Kritinis įvykis. Frazė, veiksmas, poelgis. Ne santykiai kaip tokie, ilgame laiko tarpe. Tai krizinė situacija, kuri gali būti bet kokia ir atsirasti dėl bet kokių priežasčių, krizė gali turėti tiek teigiamų, tiek neigiamų pasekmių.

Atvira – uždara korta.

Visi Tūzai yra atviri, o Kardų tūzas santykiuose parodo dar ir savo unikalumą. Jis gali būti dėkle, tada ši korta yra uždara. Žmogus nėra orientuotas į santykius.

Išimtas iš dėklo — labai atvira. Pasirengęs kovoti. Kovoja su kitais, juos skriaudžia, gal net žudo. Ar atlikdamas sudėtingą operaciją – gelbėja.

Santykių intensyvumas.

Tai piko korta. Momentiniai negrįžtami įvykiai, koncentruota krizė.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Būna situacijų, kai didelis kiekis gyvenimo įvykių suspaudžiama į trumpą akimirką. Susidūrę žvilgsniais, žmonės išgyvena nuo santuokos iki mirties. Kardų tūzas yra kritinis įvykis. Tai nėra santykiai kaip tokie. Tai tam tikras veiksmas, poelgis, momentinis įvykis.

Visi santykių scenarijai yra susiję ne tiek su santykiais, kiek su tuo, kas vyksta šiuo metu. Kardų tūzas kalba apie krizę, apie tai, kas vyksta tiesiog dabar, o ne apie jos priežastis ar pasekmes. Viena iš kortos reikšmių – negrįžtamas įvykis. Jį iliustruoja patarlė „Žodis ne žvirblis, išskris – nepagausi”. Žodis išskriejo ir akimirksniu paveikė santykius. Tai nebūtinai yra santykių lūžis ar koks nors kitas negatyvas. Tačiau tai dažniausiai suvokiama kaip neigiamų pasekmių požymis, ir tai nėra teisinga nuomonė.


Sveikata

Taro kortos Kardų tūzas reikšmė ir interpretacija nėra pati palankiausia sveikatai. Pjūviai, injekcijos, operacijos, durtinės ir pjautinės žaizdos, amputacijos. Trumpas, aštrus smūgis. Pavojinga sveikatos būklė. Būtina skubiai imtis veiksmų, negalite laukti ar dvejoti.


Verslas

Kalbame apie suintensyvinimą, naujų darbo metodų paieškas ir įgyvendinimą. Viskas, kas nereikalinga, sena, negailestingai nupjaunama. Iškraustymas, dalies krovinio perdavimas subrangovams. Užsakomųjų paslaugų perleidimas. Naujų nestandartinių sprendimų ir technikų paieška.

Stabilumas, valdomumas.

Kardų tūzas yra tvarkingo chaoso situacija, ideali neracionaliems, katastrofiška racionaliems. Kortos prasmė labai priklauso nuo mūsų požiūrio į chaosą. Kaip optimaliai prisitaikyti prie situacijos, kai darome taip kaip mums patogu, taip kaip vanduo teka per akmenis. Tada atsiranda tam tikras paradoksalus nuoseklumas. Arba chaosas yra kaip naikinimas vardan destrukcijos, struktūros ir prasmės nebuvimas. Pats pasaulis yra chaotiškas, ir jei tai jums problema, tada taip, Kardų tūzo situacija yra problematiška.

Teks performuoti procesą, ir tai gali būti labai skausminga.

Viską dar labiau apsunkina tai, kad niekas tiksliai nežino, kaip suvaldyti chaosą, ir ar reikia jį kontroliuoti.

Pajamų didinimo būdai.

Kardų Tūzo Taro kortos prasmė darbe – suintensyvėjimas, nauji metodai. Pertekliaus atsikratymas. Šlamšto valymas – sunaikinama viskas, kas neveikia. Atmetama viskas, kas subjektyviai vertinama, yra tik vienas kriterijus: veikia – neveikia, visa kita keliauja į šiukšliadėžę. Kraštutiniu atveju krovinys perskirstomas – dalis darbų atiduodama subrangovui.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Kardas yra dviašmenis. Galite susižeisti ar smogti priešui. Taigi, bendra finansinė padėtis yra dviprasmiška. Pakanka priemonėms darbe, verslui ir jo plėtrai, bet grynųjų kitoms reikmėms gali ir nelikti. Ne todėl, kad jų iš principo nėra, tiesiog čia ir dabar jie dalyvauja finansiniame cikle.

Padėtis išliks panaši ir ateityje, tačiau norėdami išsiaiškinti tendencijas, turėtumėte pasižiūrėti į šalimais esančias kortas.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Kardų tūzas – gera korta ten, kur reikia greito ir nestandartinio sprendimo. Ir atvirkščiai – jei reikia skrupulingo metodinio darbo, jis nėra pagalbininkas. Sukelia akimirksnio, neturinčias sentimentų reakcijas. Pvz.: atleisti ekonomiškai nenaudingus darbuotojus. Inovatyvių metodų įdiegimas, krizių valdymas, greitis ir bekompromisiniai sprendimai teigiamai veikia pajamas ir visą verslą.

Kitoje skalės pusėje – tuštybė vietoje greičio, nenoras gilintis į technologinę grandinės esmę ir seką. Audringos veiklos simuliacija kurianti chaosą – gali būti ir tokia Kardų tūzo situacija.


Laikas

Greitis: 12/12.

Kaip? – Labai greitai.

Kada? – Žaibiškai.

Instinktyvus veiksmas, refleksas. Laiko lenkimas, lyg būtum priekyje.


Raktinės idėjos

 • Naudok Okamo (https://lt.wikipedia.org/wiki/Okamo_skustuvas) skustuvo principą.
 • Be gailesčio nukirsk viską kas nereikalinga.
 • Elkis nedvejodamas.
 • Pasikliauk logika, o ne emocijomis.

Raktiniai žodžiai

 • Įžvalga
 • Iniciatyva
 • Ryžtingumas
 • Užkariavimas
 • Kontroliuojami veiksmai
 • Emocijų valdymas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Kardų tūzo kortą

 • Su kuo tu kovoji?
 • Ko nereikalingo, perteklinio tau reikia atsikratyti?
 • Kiek ilgai galandi savo kardą?
 • Ką dar sugebi daryti neįskaitant, kad sugebi kariauti?

Dienos korta – patarimas

Išsitrauk kardą ir nukirsk tai kas nereikalinga.


Korta kaip įspėjimas

Būk atsargus, nesusižeisk.


Parašykite komentarą