Taro kortų reikšmės

3. Taurių triakė

Pagrindinės Taurių triakė kortos reikšmės

 1. Šventė (kamerinė šventė).
 2. Artimi santykiai (savi, panašus psichologinis atstumas, artimi harmoningi santykiai be seksualinio konteksto).
 3. Pasisėdėjimai virtuvėje.

Plačiau

Taurių triakė yra labai teigiama Taro korta. Ji rodo komfortiškus santykius su artimais dvasia ar kraujo ryšį turinčiais žmonėmis. Kortoje slypi šventinė nuotaika, rami, pasitikėjimo būsena, saugumo jausmas. Ši Taro korta nurodo į artimą bendraminčių ratą, į kurį patekti nėra taip paprasta.

Korta pabrėžia labai artimus darnius santykius. Dažniausiai ar net beveik visada be seksualinių poteksčių. Motina ir dukra, senelis ir anūkas. Bet ir dukra, ir anūkas – labai maži. Nekalbama apie tai, kad vienas iš partnerių yra nesąmoningai priklausomas nuo antrojo. Korta nurodo ne partnerių amžių ar pareigas, o pačią jų tarpusavio santykių esmę. Iš principo nekalbama apie sulaužytą pasitikėjimą ar išdavystę. Žmonės kartu ne todėl, kad juos, nors ir savo noru, sieja įsipareigojimai. Bet todėl, kad jiems teikia nuoširdų malonumą ir džiaugsmą būti kartu, susikibti už rankų, dalintis slapčiausiais dalykais. Tai nebūtinai turi būti santykiai. Deja, formalūs giminaičių santykiai, kaip rodo praktika, gali būti ypač košmariški.

Svarbu: nepaisant tokių malonių ir komfortiškų santykių, korta nerodo abipusio supratimo.

Taip pat Tarių triakės korta gali reikšti šventę, nedideles šventes nedidelei kompanijai. Gimtadienis siaurame šeimos rate. Dviejų ar trijų draugų, kurie jau tapo tarsi broliais, susitikimas.


Psichologinė būklė

Korta apibūdina labai komfortišką psichologinę būseną. Žmogus yra tarp savų, draugų rate. Jam nereikia pasitempti, būti ne pačiu savimi, kažkam kažką įrodinėti ar demonstruoti. Jis gali sau leisti atsipalaiduoti, nesilaikyti formalumų santykiuose, būti tuo, kas vadinama „be kaklaraiščio“. Tai poilsio Taro korta, draugiškas bendravimas, malonus laiko praleidimas.

Taurių triakės korta yra psichologinio komforto zona. Jausmas, kad tave aplinkiniai supras. „Taip, N. yra piktadarys. Bet jis yra mūsų piktadarys“. Senas pokštas yra geriau nei naujas, nes jis tapo ritualiniu elementu. Grupė turi labai stiprų draugišką palaikymą, „draugystės jausmą“.


Santykiai

Santykiai yra pagrindinė Taurių triakės kortos tema. Šios kortos Taro reikšmė santykiuose orientuota į komfortiškus santykius su artimaisiais. Tai gali būti kraujo giminaičiai, bendraminčiai, labai artimi draugai. Žmonės, kurie turi bendrų įsitikinimų ir tikslų. Tai uždara grupė, kurioje tvyro draugystės, pasitikėjimo ir lygybės atmosfera. Tačiau tokios grupės nariai labai atsargiai žiūri į nepažįstamus žmones. Kalbame apie labai mažą žmonių ratą (skaičių).

Atvira – uždara korta.

Uždara korta. Kontaktų ratas – tik artimi, atrankos kriterijai labai griežti. Ir, kaip taisyklė, Taurių triakėje ratas užbaigtas ir naujų narių nereikia.

Draugų rato nariai mano (ir dažnai teisingai), kad nauji žmonės sunaikins nusistovėjusią pasitikėjimo ir intymumo atmosferą.

Santykių intensyvumas.

Taurių triakės kortoje santykiai panašūs į nedažnus artimų giminaičių susitikimus, kurie yra labai emocingi ir pozityvūs, kadangi artimieji negyvena kartu, nepatiria santykių nuovargio, nesikaupia nuoskaudos.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Grupėje, kurią vienija Taurių triakė, nėra formalios hierarchijos. Jei kalbame apie darbinius santykius, tai greičiau kuriamas bendras projektas, kolektyvas kuriame meistrai yra įvaldę daugybę profesijų ir gali pakeisti vienas kitą.

Puikiai subalansuotas ansamblis. Grupėje nėra konkurencijos, nėra griežtai pastatytų pozicijų. Labai artimi santykiai tarp grupės narių. Tai yra jos pranašumas ir tai yra jos silpnybė. Net vieno grupės nario netektis stipriai slegia kitus – ir kaip neigiamas emocinis veiksnys, ir dėl to, kad Taurių triakės grupė dažniausiai yra maža.

Korta apibūdina idealius šeimos santykius. Žmonės myli vienas kitą, elgiasi pagarbiai ir supratingai, domisi grupės narių ir visos grupės sėkme. Tačiau, naujokui labai sunku tapti savuoju tokioje uždaroje ir glaudžiai susietoje grupėje.

Pagrindinis skirtumas tarp Monetų ir Taurių triakės kortų, Taurių triakėje akcentas į malonumą bendrauti, leisti laiką kartu, net jei tai būtų darbas, o Monetų triakėje, akcentuojamas darbas, bendras tikslas, formalus, neemocingi santykiai.


Sveikata

Taurių triakės korta turi dvi reikšmes. Pirma, gera sveikata. Antra, genetinės, paveldimos, karminės sveikatos problemos.

Korta pabrėžia, kad sergančio žmogaus negalima palikti vieno. Jis turi nuolat jausti draugišką artumą ir palaikymą.

Daug dažniau korta kalba apie gerą fizinę ir psichinę būklę nei apie problemas.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Korta apibūdina klestinčią, stabilią padėtį. Situacija valdoma, bet su sąlyga, kad tai uždara teritorija, tik savi. Klanas, uždara bendruomenė, už aukštos tvoros. Valdymas yra horizontalus, kai visi lygūs ir siejami tam tikrais giminystės ryšiais – kraujo, ideologiniais.

Pajamų didinimo būdai.

Klano, šeimos verslas yra raktas į finansinę gerovę. Tradicinis požiūris, perduodamas iš kartos į kartą, šiuolaikiniame pasaulyje ne visada pasiteisina. Kyla problemų dėl verslo plėtros ir uždaros sistemos pritaikymo prie besikeičiančių gyvenimo sąlygų. Nepaisant to, tradicijų laikymasis ir tolygus finansų paskirstymas šiai kortai yra svarbi pajamų didinimo sąlyga.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Dvilypė būsena. Dviprasmiška. Šiandien yra ir darbo, ir lėšų. Artimiausiu metu irgi pakanka finansų, galimos net pajamos – ramybė, stabilumas. Tačiau niekas negalvoja apie ilgalaikę perspektyvą. Tai niekam nenaudinga ir neįdomu, nes egalitarizmas (https://lt.wikipedia.org/wiki/Egalitarizmas) atima akstiną siekti daugiau. „Ramiau važiuosi – toliau nuvažiuosi“.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Visi savi, visi aiškiai matomi, uždara komanda gyvena ir dirba kaip vienas organizmas. Niekas netraukia iš savo kišenės, nedirba savo nenaudai. Draugiškoje atmosferoje lengva prisitaikyti prie bendro ritmo. Tačiau perdėtas tradicijų laikymasis, nelankstumas, anachronizmas – tai kita medalio pusė. Kam tobulėti, sugalvoti ką nors naujo, kai vis tiek viskas kažkaip veikia? Aktyviems ir ambicingiems žmonėms toks požiūris yra mirtinas nuobodulys.


Laikas

Greitis: 5/12.

Kaip? – Trumpas neprailgstantis įvykis.

Kada? – Artimiausiu metu.


Raktinės idėjos

 • Bendraukite su žmonėmis, artimais dvasia ar krauju.
 • Atskirkite savus nuo ne savų.
 • Draugų rate esate saugūs.
 • Sielos poilsis, tai buvimas tarp savų.

Raktiniai žodžiai

 • Laimingas rezultatas
 • Džiaugsmas
 • Optimizmas
 • Aljansas
 • Kompromisas
 • Artimi santykiai

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Taurių triakės kortą

 • Kas yra tavo draugai?
 • Ar draugauji su jais dėl tos pačios priežasties, dėl ko ir jie draugauja su tavimi?
 • Kas tau yra artimas? Su kuo tu esi artimas? Kas jus vienija?
 • Su kuo leisdamas laiką jautiesi patogiai? Kodėl?

Dienos korta – patarimas

Skirkite laiko artimiems žmonėms.


Korta kaip įspėjimas

Gali būti, kad ne visi žmonės, kuriuos laikote draugais, yra jūsų draugai.


Parašykite komentarą