Taro kortų reikšmės

4. Lazdų keturakė

Pagrindinės Lazdų keturakė kortos reikšmės

 1. Namai, vila (kaimo gyvenimas).
 2. Šventė, vaišės (gausa, maistas, idilė).
 3. Gera nuotaika (pakili nuotaika ar abejingumas).

Plačiau

Lazdų keturakė kalba apie šventę, gausą, sotų ir laimingą gyvenimą. Ji pabrėžia komfortiškus ir nekonfliktiškus žmonių santykius. Tačiau, neatmeta galimybės, kad santykiai gali būti ir paviršutiniški.

Šios kortos problema dažniausiai kyla dėl skirtingo pasaulio, susidedančio iš dviejų ar trijų dalių, suvokimo. Dviejų dalių pasaulyje reiškinys gali būti išskirtinai teigiamas arba neigiamas. Atitinkamai, jei žmogus su mumis nesielgia blogai, vadinasi, jis elgiasi su mumis gerai. Tačiau jei prie šių dviejų dalių pridedama trečia, neutrali, blogo požiūrio nebuvimas jokiu būdu nereiškia gero. Tai, kad žmogus mums nedaro blogų dalykų, šiuo atveju reiškia tik tai, kad jis mums visiškai abejingas. Reikia pažymėti, kad išorinės geros prigimties ir abejingumo apraiškos yra labai panašios. Gerumas ir abejingumas šioje situacijoje praktiškai nesiskiria. Pabrėžiu, kad korta orientuota į geraširdį požiūrį. Tačiau dėl įgimto atsargumo, besiribojančio su paranoja, atsižvelgiame į tai, kad tai gali būti abejingumo variantas.

Taro korta lengviausia suprantama kaip – kaimo namas. Visų pirma, tai yra vienas pastatas. Vienkiemis, privatus namas ar kotedžas. Poilsiavietė gamtos prieglobstyje. Tačiau nuolatinis gyvenimas kaime ne toks jau puikus. Tačiau korta mus nukelia į idiliją, kur laimingi valstiečiai ir elegantiškais drabužiais vilkinčios valstietės gano avis.

Lazdų keturakės korta siejama su gausa, o visų pirma su maisto gausa. Prieš du su puse šimtmečio, kai susiformavo pirminės idėjos apie mažųjų arkanų reikšmes, daugeliui buvo nepasiekiama svajonė net ne gausa, o paprastas sotumas. Nutukimas visų pirma buvo suvokiamas kaip sveikata ir turtas.

Dar viena kortos reikšmė yra šventė. Gera kompanija, draugai, apsirūpino mėsa, vynu, alumi, visokio maisto atsargomis. Nuėjo į vasarnamį ir ten kepė šašlykus, puikiai praleido laiką. Niekas su niekuo nesiginčijo. Vyrai elgėsi oriai, moterys – žavingai. O ryte niekam dėl pagirių neskaudėjo galvos ir niekas su siaubu neprisiminė, ką pridarė. Žodžiu, šventė pavyko.

Beveik visos Lazdų keturakės kortos reikšmės yra teigiamos. Neigiami aspektai, kuriuos randame, praktiniame būrime yra labai reti. Tačiau neturėtumėte pamiršti apie juos. Ypač kai kalbama ne tiek apie kortas, kiek apie realų gyvenimą.


Psichologinė būklė

Lazdų keturakės korta – šventė. Kuo žmonės tarpusavyje artimesni, brangesni, tuo lengviau ir ilgiau pavyksta išlaikyti šventinę būseną. Šventė negali būti amžina, bet gali būti pakankamai ilga.

Lazdų keturakė yra labai stabili korta. Niekas negali sugriauti atostogų atmosferos. Šį dviprasmišką teiginį galima iššifruoti taip: viena vertus, per mūsų šventę nieko blogo nenutiks. Kita vertus, kad ir kas nutiktų, tai nesugadins mūsų nuotaikos ir nebus suvokiama kaip problema.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Žinoma, tai atvira korta. Gal net per daug atvira. Durys plačiai atvertos, svečiai ateina ir išeina. Kiekvienas atvykęs yra laukiamas ir po trumpo laiko pasijunta vakarėlyje kaip namie.

Santykių intensyvumas.

Korta rodo šventės būseną, euforiją. Tačiau ji lengva, joje nėra stiprių, rimtų išgyvenimų. Maloni, neįpareigojanti atmosfera, lengvas flirtas be rimtų ketinimų, draugiškas bendravimas apie nieką.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Visuose santykiuose korta suvaidina tą patį scenarijų: jaukus šeimos lizdas. Paprastai tam tikra uždara struktūra asocijuojasi su jaukiu lizdu, kuris nereiškia svetimų ir nepažįstamų žmonių buvimo. Tačiau gudrybė ta, kad atėjusieji suvokiami beveik kaip giminaičiai, o ne kaip svetimi ar pašaliniai. Svečių buvimas namuose nepažeidžia savininkų santykių harmonijos. Tiesą sakant, mes kalbame apie tą pačią uždarą sistemą, bet ne tik apie vyrą ir žmoną. Tačiau dalyvių skaičius nėra neribotas, o tam tikru momentu naujų narių priėmimas nutrūksta.


Sveikata

Korta byloja apie puikią sveikatą ir emocinę būseną.

Tačiau yra vienas BET, jūs turite stebėti savo mitybą, yra rizika ir polinkis į apsirijimą ir nutukimą. Tačiau šios problemos galima išvengti. Pakanka laikytis tinkamos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Lazdų keturakė darbo reikaluose yra labai stabili korta, situacija lengvai valdoma.

Stabilumas yra „gero ir puikaus“ lygyje.

Pajamų didinimo būdai.

Nurodymai, kaip padidinti pajamas, gali būti gana konkretūs – maisto verslas yra vienas iš jų. Tai apima žemės ūkį, maisto gamybą, rinkodarą ir daug daugiau. Kita pelninga sritis – atostogų organizavimas, maitinimas, kotedžų ir kaimo namų remontas.

Metaforiškas atsakymas – galimybė, pirmiausia finansinė, parodyti savo dosnumą, sielos platumą, plačiai užsimoti. Tai raktas į pajamas jūsų pasirinktoje verslo srityje.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Bendra finansų būklė puiki. Pirminis kapitalo kaupimas, pirminis derlius, yra aukščiau visų lūkesčių. Stalai lūžta nuo patiekalų, ideali šventės atmosfera, saulėtas oras, danguje nė debesėlio. Ir kas nuostabiausia – artimiausios ateities prognozė palieka viską taip, kaip yra, be pokyčių į blogąją pusę. Tačiau, dėl tikrumo kyla euforijos pavojus, kad ši „gyvenimo šventė“ tęsis amžinai, todėl yra didelė rizika, kad visos lėšos bus iššvaistytos nereikalingai prabangai ar tiesiog suvalgytos.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Korta yra labai teigiama, nurodanti šiandienos gausą. O jei derlių tinkamai sutvarkysite, tuomet galėsite suteikti materialinę bazę naujiems projektams įgyvendinti. O gal, pagaliau, išspręskite būsto problemą.

Tačiau nesugebėjimas paskirstyti pajamų sukelia priešingas pasekmes: gausus, bet vienkartinis finansinis poveikis negarantuoja naujo derliaus. Prie neigiamų veiksnių galima priskirti ir perdėtą dosnumą, norą pasigirti savo turtais. Pasaka „Katės namai”.


Laikas

Greitis: 0/12.

Kaip? – Laiko žmogus nejaučia.

Kada? – Greitai arba tiesiog dabar.

Laimingi laiko neskaičiuoja.


Raktinės idėjos

 • „Gerai padirbėjome ir puikiai pailsėsime“.
 • Gyvenimo džiaugsmas.
 • Gerovė.
 • Laimingi namai, laimingas gyvenimas.

Raktiniai žodžiai

 • Poilsis
 • Harmonija
 • Ilsėtis ant laurų
 • Poilsis už miesto ribų
 • Kaimo vietovė
 • Gyvenimo džiaugsmas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Lazdų keturakės kortą

 • Ar švęsiu rytoj su tais, su kuriais švenčiu dabar?
 • Ką ir su kuo ruošiesi švęsti?
 • Kiek harmoningas tavo gyvenimas?
 • Kokį vaidmenį tavo gyvenime vaidina sotumo ir gausos jausmas?

Dienos korta – patarimas

Privalote tinkamai pailsėti.


Korta kaip įspėjimas

Darbui 8 valandos, pramogoms valanda, o ne atvirkščiai.


Parašykite komentarą