Taro kortų reikšmės

6. Lazdų šešakė

Pagrindinės Lazdų šešakė kortos reikšmės

 1. Pergalė (pergalė savo pastangų dėka, džiaukis tu laimėjai).
 2. Šlovė (socialinis pripažinimas, žinomumas).
 3. Paimti aukštį (įrodymas sau, kad gali pasiekti).

Plačiau

Jau seniai pastebėta, kad kuo geresnė Taro korta, tuo mažiau apie ją galima papasakoti. Lazdų šešakė yra viena geriausių kortų.

Nepaisant savo paprastumo, Lazdų šešakės reikšmė yra gana sudėtinga. Ji paliečia pergalės sampratą, sėkmę ir visa tai, kas lydi į pergalę ir į sėkmę (šlovė, pripažinimas, pavydas, gerbėjai ir piktadariai). Žmogus pabuvojęs viršūnėje, dažniausiai stengiasi šioje pozicijoje išlikti amžinai. Bet kuo aukščiau lipa, tuo skaudžiau krenta.

Yra įvairių būdų laimėti. Miesto puolimas, po kurio jis apiplėšiamas. Pergalė bet kokia kaina, nepaisant nuostolių. Pergalė, kuri pralaimėjusiems sukelia piktumą ir neapykantą. Visa tai visiškai nesusiję su Lazdų šešakės korta. Ši korta simbolizuoja kitokią pergalę, kuri buvo pelnyta ir pasiekta savo pastangų kaina. Lazdų mostyje ypač svarbu tai, kad visuomenė pripažįsta laimėtojo pasiekimus ir vertina juos palankiai. Ryškus pavyzdys yra Nobelio premija, arba šuolininko su kartimi laimėjimas Olimpiadoje – kartis pakelia žmogų į aukštį. Bet ne šiaip, o dėl jo pastangų, nesavanaudiškumo ir tikslingumo.

Korta gali reikšti ir sėkmingą verslo užbaigimą, nebūtinai susijusį su finansiniu rezultatu. Tai reiškia, kad įdėtos pastangos nenueis veltui ir atneš sėkmę, kuri nesukels pavydo ir bus kitų teigiamai įvertintos. Nors praktika rodo, kad pavydą sukelia beveik bet kokia sėkmė, visiškai nesvarbu, ar ji pelnyta, ar ne.

Antrasis kortos reikšmių sluoksnis yra susijęs su geros naujienos samprata. Žinia, naujienos apie pergalę prieš priešus, paaukštinimas darbe, atlyginimo padidinimas, premija.


Psichologinė būklė

Lazdų šešakė yra nugalėtojo Taro korta. Ir pirmiausia tai pergalė prieš save, vidinis pasiekimas. Nors ir aplinkiniai tai pastebi. O nuostabu tai, kad šioje kortoje aplinkiniai džiaugiasi jūsų sėkme. Dažniau korta kalba apie didelę, reikšmingą sėkmę. Nors tai gali būti ir mažas pasiekimas. Psichologai nustatė, kad mažos kasdienės sėkmės žmogui yra reikšmingesnės nei didelės, bet retos.

Džiaugsmas. Tačiau skirtingai nei Lazdų keturakės kortoje, tai ne užsitęsusi, o trumpalaikė būsena. Didžiulis emocinis pakilimas, galintis net perdeginti žmogų.


Santykiai

Lazdų šešakė laiko atžvilgiu trumpa korta. Tai viršūnė, aukščiausiojo triumfo akimirka. Pvz.: Kai partneris sutinka pasidalinti jausmais ir lova. Santykiuose gera korta. Santykiai harmoningi, niekas jų neužgožia. Partneriai jaučia vienas kitam simpatiją, ir šis jausmas stiprėja.

Svarbus momentas yra tai, kad bent vienas iš partnerių savo sėkmę santykiuose nori pademonstruoti viešai, pasipuikuoti, pasirodyti. Jei antrasis partneris trukdo tokiam elgesiui, toks veiksmas gali rimtai apsunkinti šiuos santykius.

Atvira – uždara korta.

Tai atvira korta. Tačiau žmogus ne tiek nori bendrauti su kitais, kiek nori būti pastebėtas, sulaukti teigiamų atsiliepimų ir savo nuopelnų pripažinimo. Kitų dalyvavimas bendraujant sumažinamas iki šūkio „Bravo!” ir plojimų.

Santykių intensyvumas.

Lazdų šešakė rodo labai didelį momentinį intensyvumą. Bet tai tik momentas, didžiausias krūvis, trumpalaikė būsena. Pavojus tame, kad Lazdų šešakė sukuria buvimo viršuje euforijos jausmą. Ir gali kilti noras pratęsti, atidėti šią akimirką.

Jeigu kalbėtume apie šios kortos šešėlį, apie jos atvirkštinę pusę, tai žmogus gali nepasitenkinti vienkartiniu atlygiu už savo pasiekimus, o norėti ir ne tik norėti, bet ir reikalauti, kad jis būtų gerbiamas visada, visur, už tai, ką padarė vieną kartą. O kadangi tai neįmanoma, jis vietoje džiaugsmo pradeda patirti rimtų psichologinių deformacijų.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Lazdų šešakės reikšmė meilėje yra gana sudėtinga. Vienas iš partnerių užšoko ant balto žirgo. Kortai nesvarbu, ar jis nusipelnė šio laimėjimo, ar ne. Svarbu tai, kad antrasis partneris nuoširdžiai džiaugiasi jo sėkme. Vyras didžiuojasi, kad žmona gavo diplomą, licenciją ar išsiuvinėjo didžiulį paveikslą karoliukais. Tėvai didžiuojasi savo vaiko pergale olimpiadoje. Kolegos nuoširdžiai sveikina darbuotoją, radusį sudėtingos techninės problemos sprendimą.

Korta apibūdina idealią situaciją, todėl Lazdų šešakėje nėra pavydo, pykčio ir neapykantos požymių kitų žmonių sėkmei. Ji apibūdina scenarijų „Vieno sėkmė yra visų sėkmė“.


Sveikata

Lazdų šešakės korta yra gera korta, ir ji yra gera visame kame. Pergalė prieš ligą, globalios ar lokalios problemos sprendimas, sunkumų, apribojimų įveikimas. Būklė, kai po bendro paralyžiaus pirmą kartą pajudėjo pirštas.

Korta nurodo gydymo metodų efektyvumą ir gydymo strategijos teisingumą. Kaip egzotiška korta gali rodyti hipoterapiją.


Verslas

Sėkmingas projekto užbaigimas, pelnas. Sėkmingo sandorio metu gautos premijos ir nuolaidos. Laikotarpis, kai viskas pavyksta, visi klausimai išsprendžiami, laikomasi visų terminų. Kolegų ir verslo partnerių veiksmai užtikrina sėkmę, o ne jai trukdo.

Stabilumas, valdomumas.

Trumpalaikė stabili korta. Sėkmė šiandien ir artimiausioje ateityje. Tačiau žmogus šios situacijos nevaldo. Gyvenimas nestovi vietoje, o buvusios sėkmės sensta ir jų neįmanoma naudoti amžinai. Bet šiandien – tu ant žirgo!

Pajamų didinimo būdai.

Praeities pastangos duoda vaisių. Sėkmingas projekto užbaigimas. Geras planų įgyvendinimas. Todėl nėra pažodinių rekomendacijų, kaip pagerinti savo rezultatą, tačiau galite pasinaudoti kažkieno sėkme, kažkieno šlove, gauti kažkokį atlygį už indėlį į bendrą triumfą. Pavyzdžiui, paskelbus save sėkmingos akcijos dalyviu ar tapus gerų naujienų „pasiuntiniu“.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Viskas nuostabu: pelnyti ir nepelnyti prizai ir apdovanojimai. Premijos, pelningi pasiūlymai. Visuomenės pripažinimas, dažnai išreikštas materialiai.

Artimiausiu metu finansinė padėtis tik gerės. Prognozuojamas pajamų augimas.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Atrodo, kad viskas vyksta savaime ir kuo puikiausiai: sudaromos sutartys, pildomos sąskaitos, klesti projektai. Kolegos ir partneriai draugiški ir paslaugūs. Puikus laikotarpis. Tačiau čia ir slypi didžiausias pavojus: didelė rizika prarasti ryšį su realybe, gali atrodyti, kad visada bus taip gerai, kaip šiandien. Ir dar, Lazdų šešakė kaip lazdų mosties atstovas pabrėžia socialinį pripažinimą, o ne pajamas. Materialusis komponentas gali būti ignoruojamas, o pelnas kisti į moralinį pasitenkinimą.


Laikas

Greitis: 6/12.

Kaip? – Intensyviai.

Kada? – Tiesiog dabar ar greitai.

Intensyvi, susikoncentravimas į save, noras pratęsti įvykius.


Raktinės idėjos

 • Pelnyta pergalė
 • Socialinis pripažinimas
 • Gerų naujienų pasiuntinys
 • Pergalė prieš save

Raktiniai žodžiai

 • Pergalė
 • Valios triumfas
 • Pripažinimas
 • Šlovė
 • Žinomumas
 • Žinia (žinutė)

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Lazdų šešakė kortą

 • Ką laikai savo sėkmės matu?
 • Prieš ką šventi pergalę?
 • Kaip aplinka vertina tavo sėkmę?
 • Kodėl tau taip svarbu, kad kiti žinotų apie tavo sėkmę?

Dienos korta – patarimas

Mėgaukis sėkme.


Korta kaip įspėjimas

Neverta iššvaistyti viso apdovanojimo sėkmės šventimui.


Parašykite komentarą