Taro kortų reikšmės

9. Kardų devynakė

Pagrindinės Kardų devynakė kortos reikšmės

 1. Neviltis.
 2. Atėmimas, kančia.
 3. Košmarai.
 4. Kova ne dėl gyvenimo, bet dėl mirties.

Plačiau

Kardų devynakė yra labai sunki Taro korta. Bet ji nėra blogiausia. Kardų devynakėje žmogus valdo situaciją iki galo, įskaitant ir savo mirtį. Reikšmės: Mirtis, praradimas, klaida, apgaulė, nusivylimas ir neviltis, depresijos, košmarai, nemiga ir sąžinės graužatis.

Kardų devynakė reiškia, kad jūs turite pasirinkimą. Galite mirti kovodamas. Galite mirti maldaudamas savo budelio pagyventi dar vieną gyvenimo minutę. Bet ko jūs negalite padaryti, tai nemirti. Tiksliau, tu turi vieną galimybę iš šimto nenumirti. Na, o kad pasirinkimas būtų įdomesnis, niekas, išskyrus jus ir jūsų žudiką, nežinos, kaip jūs mirėte. Ar prasminga kautis tokiomis sąlygomis?

Kas atsitiks, jei nekovosi? Kas atsitiks, jei išgyvensi? Ar gali gyventi ir kaip gyventi su tokiais prisiminimais, kai laižėte savo kankintojų batus? Ir pasirodo, kad jūs iš tikrųjų neturite šansų laimėti, bet negalite nekovoti. Pasirinkimo situacija kurioje tik atrodo, kad yra pasirinkimas. Tokioje situacijoje labai lengva pasiduoti nevilčiai.

Neviltis išsekina žmogų, atima jėgas, verčia galvoti, kad jo egzistavimas ir kova yra beprasmiška. Ir iki savižudybės visai arti. Ir dar, žmogus gali manyti, kad elgiasi kaip tikras samurajus. Ir jis klysta. Kadangi didžiąja dauguma atvejų „seppuku“ arba „harakiri“ buvo daroma pirmiausia dėl ekonominių priežasčių. Savanoriška samurajaus mirtis leido išvengti jo šeimos turto konfiskavimo.

Tačiau korta paaiškina, kodėl žmogus turi pasirinkti kovą, nepaisant nevilties ir menkos pergalės galimybės. Jei pasiduos be kovos, jei leis nevilčiai užvaldyti, jis žlugs kaip žmogus. Tai labai žiauri korta. Ji klausia – kovosi ar prisipažinsi, kad esi visiškas šūdas? Nesvarbu, kiek galios turi. Nesvarbu, gali kovoti ar ne. Kardų devynakės atveju net nesvarbu, nugalėsi išorės priešus ar ne. Visų pirma, tai pergalė prieš save patį.


Psichologinė būklė

Tiesą sakant, Kardų devynakėje žmogus susiduria ne su tikru partneriu ar aplinkybėmis, bet ir su savo projekcijomis: baimėmis, psichologiniais kompleksais, kaltės jausmu. Košmariškų fantazijų spektras yra begalinis ir labai individualus. Bet visa tai nėra realybė, visa tai yra iliuzija, kurią žmogus sugalvoja pats ir pats ją palaiko.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Uždara korta. Vidinė koncentracija išaugo iki siaubingų proporcijų ir prarijo žmogų, jis nebegali pastebėti išorinio pasaulio.

Santykių intensyvumas.

Žmogus labai intensyviai kovoja su savo vidiniais demonais. Tai tokia kova, kurios jis neturi šansų laimėti. Ši kova atima visas jo jėgas.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Žmogus susigalvoja baimę sau, projektuoja šią baimę savo partneriui, o paskui visiems kitiems, kurie jį supa. Tai yra pagrindinis Kardų devynakės santykių scenarijus. Kartais žmogaus baimė ir kaltės jausmas turi realų pagrindą. Tačiau daug dažniau jis egzistuoja tik žmogaus galvoje.

Žmogaus patiriamos baimės ir pasirinktos kovos formos derinys įprastai visiškai blokuoja aplinkinių pagalbą. Formaliai yra galimybė padėti žmogui, bet iš tikrųjų jis vis giliau grimzta į nevilties bedugnę.

Psichologinis nuovargis, netikėjimas pergale, palūžimas. Netikėjimas galimybe pagerinti situaciją. Kardų devynakėje žmogus koncentruojasi tik į neigiamus egzistencijos aspektus – nesvarbu, ar jie tikri, ar įsivaizduojami.

Kardų devynakės Taro korta santykiuose ir meilėje gali rodyti, tiek labai ilgą laikotarpį, tiek trumpalaikį epizodą.

Gali rodyti depresiją. Gali reikšti ir gana ilgą procesą, ir greitą, trumpalaikį nuotaikos pasikeitimą.


Sveikata

Kardų devynakės Taro korta, kalba apie labai rimtas problemas sveikatai, kurios daugiausia yra psichinio pobūdžio. Psichinis ir fizinis skausmas. Galbūt savižudybė.

Situacija prastėja, vilčių, kad situacija gerės mažai.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Sunki korta. Žmogus atsiduria ant fizinio išgyvenimo slenksčio, negailestingos situacijos. Siaubas, panikos priepuolis, trumpa košmaro akimirka, o atrodo kaip amžinybė.

Visi kardai nepatenka į kategoriją „teisinga-neteisinga“, jie už moralės ribų. Nėra teigiamo ir neigiamo, yra tik noras išgyventi bet kokia kaina. Stiprieji, kaip taisyklė, užsigrūdina ir neviltį paverčia pasirengimu eiti iki galo, įveikti neįsivaizduojamus sunkumus ir net žudyti. Silpnieji tiesiog krenta už borto.

Pajamų didinimo būdai.

Smurtinės situacijos neišvengiamai sukelia vidinį konfliktą. Yra būdas užsidirbti pinigų sprendžiant šį konfliktą. Pvz.: psichologai, krizių centrai, kunigai. Silpniems, beviltiškiems žmogeliams parduoti viltį būti išganytiems, o stipriems – ginklus, kad galėtų keršyti.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Visiškai nėra pinigų niekam. Kita vertus, jums ne iki jų. Nėra ką saugoti, nėra ką gelbėti.

Teoriškai yra minimali galimybė pakilti iš šios bedugnės, tačiau ji yra tokia maža, labai ilga ir sunki. Ar tu stiprus, ar silpnas – nesvarbu, taikaus situacijos sprendimo nebus. Susitarti nepavyks. Tendencijos priklauso nuo to, kokį kelią pasirenkate jūs pats – desperatiškai kovoti ar būti apimtam nevilties. Dėl vienintelės progos galite rizikuoti, tačiau tai yra panikos priepuolio situacija, net jei mintyse suvokiate pragaištingas pasekmes, tačiau savęs kontroliuoti negalite.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Norint pamatyti teigiamą šios kortos poveikį pajamoms, reikia neįprastos vaizduotės. Katarsis – apsivalymas per kančią. Jūs nepalūžote, bet ar kažkas, kas jūsų vos nenužudė, padarė jus stipresniu? Tai yra klausimas. Vyrauja neigiama įtaka – taip, tai vientisas juodas gyvenimo tarpsnis. Nesvarbu, kas sukelia nesibaigiančias kančias ir siaubo būseną – tikrosios tragedijos priežastys, ar įsivaizduojamos. Svarbu, kad jos tęsiasi ir tęsiasi, tai dar ne sielvarto pabaiga ir net ne vidurys. Iki visiško išgijimo reikia pereiti visus pragaro ratus – ratas po rato. Prisisotinti nesėkmių.


Laikas

Greitis: 0/12.

Kaip? – Laikas sustojęs.

Kada? – Tiesiog dabar.
Jau esate toje būsenoje.


Raktinės idėjos

 • Sąžinės graužatis.
 • Psichikos priepuoliai.
 • Neigiamos mintys.
 • Košmarai.

Raktiniai žodžiai

 • Neviltis
 • Nesėkmė
 • Beviltiškumas
 • Kančia
 • Nemiga
 • Įtarinėjimai

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Kardų devynakės kortą

 • Ko tu bijai?
 • Kas iš tikrųjų yra baisu, o kas yra ne kas kita, kaip iliuzija?
 • Kaip nugalėti vidinius demonus?
 • Kodėl jus slegia sąžinė?

Dienos korta – patarimas

Paverk. Nelaikyk sielvarto savo viduje.


Korta kaip įspėjimas

Būk pasiruošęs nemaloniems pergyvenimams.


Parašykite komentarą