Taro kortų reikšmės

Kardų karalius

Pagrindinės Kardų karalius kortos reikšmės

 1. Jėga (galia, autoritetas).
 2. Karas.
 3. Lyderis karo metu.
 4. Dalykiniai santykiai.

Plačiau

Kardų karalius visų pirma yra karo vadas – stiprus, galingas, autoritetingas, ryžtingas ir net žiaurus. Tai žmogus, kuris nieko nebijo, bet tuo pačiu absoliučiai adekvačiai vertina situaciją. Jis geriausias smurto taikymo ir naudojimo ekspertas, tačiau mokantis išreikšti gailestingumą.

Kardų karalius – karo valdovas. O kuo skiriasi karo metas nuo taikos? Faktas, kad karo metu nėra laiko. Sprendimas turi būti priimtas akimirksniu ir dažnai intuityviai, kadangi priešo veiksmus slepia „karo rūkas“. O Kardų karalius yra apdovanotas priimti sprendimus sudėtingoje ir dviprasmiškoje situacijoje. Sprendimai dažnai būna negailestingi, bet kartu ir labai veiksmingi. Kardų karalius – jėga, galia, valdžia. Jo neišreikšti erdvėje norai, turi antgamtinę galią ir šalia esantys skuba tiesiogine prasme varžytis tarp savęs kas juos įgyvendins. Kardų karalius idealiai jaučiasi stresinėje situacijoje, tokia jo prigimtis. Jis nebijo prisiimti atsakomybės, nebijo pasakyti: „Aš už tai atsakingas“. Jis nebijo priimti nepopuliarių sprendimų. Veiksminga koncepcija „nedelsiant ir ryžtingai atremti priešo ataką – smogiant jam į galvą“, mūsų visuomenėje prarado populiarumą. Kardų karaliai labai sunkiai randa savo vietą rožiniame ir veidmainiškame pasaulyje, todėl prasidėjus karui jie visai nesistengia jo užbaigti. O kaip jie gali gyventi be karo?

Kardų karaliai nėra linkę į apmąstymus. Jei priešas nepasiduoda, jis sunaikinamas. Tačiau tuo pat metu juose dažnai galima rasti tokią iš pirmo žvilgsnio nelauktą savybę kaip gailestingumas. Prieštaravimas čia akivaizdus. Tik labai stiprus žmogus gali būti iš tikrųjų geras aplinkiniams.

Kartais jie nepastebi, kad jų būtinas žiaurumas virsta beprasmiu žudymu, taip jie tampa kruvinais tironais. „Tuo metu nemačiau jokio kito sprendimo“. Kardų karalius dažnai suvokia save generolu.


Psichologinė būklė

Kardų karalius reiškia dvi emocines būsenas. Pirma, tai šaltas, apdairus, neemocingas kovotojas. Subalansuota proto būsena. Antra, tai karo įniršis, pašalinantis visas savo kelyje esančias kliūtis.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Korta labai atvira, tačiau šios kortos atvirumas vienpusis. Kardų karalius beveik be vargo įtraukia visus į savo gyvenimo orbitą. Jis neabejoja savo teise įsakinėti kitiems. Tačiau stebėtina tai, kad kiti šios teisės neginčija.

Santykių intensyvumas.

Dažniausiai Kardų karalius rodo lygius, ramius, stabilius santykius. Tačiau reikia pažymėti, kad pati korta rodo krizę. Ir jei Kardų karaliui būti šaltakraujiškam krizės metu yra norma, tai kitiems tai dažnai yra visiškai neįmanoma užduotis.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Kardų karalius, žmones su kuriais bendrauja suskirsto į tris kategorijas: draugus, priešus ir neutralius. Su priešais pokalbis trumpas, jei priešas nepasiduoda, jis sunaikinamas. Nesirūpina neutraliais, kol jie nebando įsiveržti į jo asmeninę erdvę. Jei veržiasi – neutralieji virsta priešais. Draugai (į šią kategoriją patenka ir artimieji) automatiškai gauna apsaugą, globą ir gali pretenduoti į bent puse to, ką šiuo metu turi Kardų karalius.

Visuose scenarijuose Kardų karalius vaidina Tėvo figūrą. Griežtas ir atšiaurus, bet teisingas. Bendrauti su juo, tas pats kas būti šalia drakono. Jo didžiulė jėga ir galia leidžia jaustis kaip už akmeninės sienos. Bet jis gali nusviesti nuo žemės paviršiaus, tiesiog netyčia užkabinęs jus savo uodega.

Kardų karaliaus „u-tiu-tiu-tiu“ atrodo ir mielas, ir bauginantis vienu metu, tarsi seno kareivio kuris nemoka meilės žodžių. Tačiau šis kareivis ignoruoja kažkieno ne. Jam kažkieno nuomonė dažnai visiškai nieko nereiškia.

Su juo gyventi ir dirbti lengva, jei pripažįstate jo lyderystę. Ir nepakeliama, jei ginčijate jo sprendimus.


Sveikata

Stiprus, galingas, atletiškas sudėjimas.

Kardų karaliaus reikšmė sveikatos klausimais artima Imperatoriaus Taro kortai, galioja ir tos pačios ligos. Savo jėgų pervertinimas, polinkis konfliktus spręsti jėga, netikėjimas liga ir nesugebėjimas susirgti. Kita stiprybės pusė – panika dėl menkiausio spuogelio.

Du gydymo modeliai:

 • griežta gydymo disciplina
 • liga turėtų praeiti savaime

Linkęs gydytis ypatingomis priemonėmis, pvz.: išgerti „super piliulę“. Tačiau tai nėra reklamos įtaka, o autoritetingo žmogaus rekomenduotas produktas.

Puiki būklė. Galingas, pasitikintis. Metantis iššūkį dievams ne tyčia, o vien todėl, kad egzistuoja.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Visi karaliai yra kontrolė, valdymas, stabilumas. Tai yra pagrindinė jų savybė.
Stabilumas grindžiamas galinga materialine ir moraline bei psichologine išteklių baze. Finansinis komponentas yra ir jų pačių, ir skolintas, suteikiamas jiems pagal poreikį.

Pajamų didinimo būdai.

Karalius yra alfa patinas. O raktas į pajamų didinimą yra nuolatinis charizmos pumpavimas, savo būklės stiprumo tikrinimas. Savo statuso patvirtinimas. Kiekvienas tai sprendžia savaip.

Sistema su griežta disciplina ir hierarchine struktūra organizavimas. Kariuomenė, saugumo tarnyba, net organizuotos nusikalstamos grupuotės yra tokių organizacijų variantai. Kardų karalius – ne užsiėmimas, o kaip efektyviai ir griežtai viskas bus daroma. Tai tarsi padedanti sukrauti vaisius kariuomenė, mažytėje daržovių parduotuvėje.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Visų karalių finansų būklė yra gera. Bet tai lemia ne konkreti suma, o retas gebėjimas rasti išeitį iš keblių situacijų. Pinigų kišenėje gali ir nebūti, bet karaliai labai aiškiai suformuluoja užduotį, o Visata labiau nei bet kas kitas nori atsakyti į karalių prašymus. Todėl jie retai nerimauja dėl savo finansinės padėties, ir tai veikia. Kardų karaliaus korta byloja apie stabilią finansinę būklę, be didelių pakilimų ir nuosmukių.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Versle karalius – puiki korta. Turėdami daug nuopelnų, jie lengvai tampa įvairių sričių ekspertais. Jei jaučia savo nekompetenciją, nebijo įtraukti trečiųjų šalių aukščiausios klasės specialistus. Lengvai perduoda įgaliojimus, tačiau ir griežtai baudžia. Strateginis, globalus mąstymas, ryžtas, atkaklumas, kolosali valios jėga, charizma, galia – savybes galima vardinti dar ilgai. Tačiau yra ir silpnybių. Pirma, visi karaliai yra užsispyrę. „Aš taip nusprendžiau!“, ir labai sunku įtikinti karalių. Jie įsitraukia į kokį nors projektą, laiko jį svarbiu ir pradeda investuoti į jį visus išteklius.

Antra, kiekvienas karalius turi savo maniją, idėją, kuri pasiekia absurdo tašką.
Kardų karaliui kerštas – idėja fix.


Laikas

Greitis: 4,9/12.

Kaip? – Neskubant.

Kada? – Be užlaikymo, be kliūčių.
Gali būti labai lėtas, ir tuo pačiu labai staigus, priklauso kokioje fazėje tuo metu yra.


Raktinės idėjos

 • Neabejotinas sprendimas.
 • Galimai pavojinga situacija.
 • Tikras lyderis.
 • Pats sau viršininkas.

Raktiniai žodžiai

 • Suverenitetas
 • Kontrolė
 • Neprincipingas
 • Jėga
 • Karas
 • Autoritetas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Kardų karaliaus kortą

 • Iš ko susideda tavo stiprybė?
 • Ar esi pasirengęs naudoti jėgą ir gintis nuo smurto?
 • Ar esi nuoseklus savo veiksmuose?
 • Kas yra tavo autoritetas ir kodėl?

Dienos korta – patarimas

Neatsitrauk ir nepasiduok!


Korta kaip įspėjimas

Tavo priešai yra stipresni, nei manai.


Parašykite komentarą