Taro kortų reikšmės

Monetų karalius

Pagrindinės Monetų karalius kortos reikšmės

 1. Teisingas teisėjas.
 2. Racionalus priėjimas.
 3. Susivaldymas ir harmonija.
 4. Taika, geriausias vadovas taikos metu.
 5. Materialaus pasaulio karalius.
 6. Tvarka.
 7. Emocijų sulaikymas, neįdomus.
 8. Užsakymo santykiai.

Plačiau

Taro korta Monetų karalius tai: drąsa, sveikas protas, gebėjimai finansinei ir kitai intelektualinei veiklai, gabumai matematikoje ir sėkmė šioje srityje.

Monetų karalius yra geriausias taikos meto vadovas. Ramus, subalansuotas, santūrus, idealiai tinka valdovo vaidmeniui ne karo metu. Jo didžiausia kokybė, yra kantrybė – būtent kantrybė pirmiausia reikalinga dirbant su vaikais. Monetų karalius yra pažų karalius. Jam nesunku tą patį pakartoti 10 kartų.

Antra pagal svarbą Monetų karaliaus savybė – įgimtas teisingumo jausmas. Kartais susimąstai, koks juokingas yra pasaulis. Lazdų karalius, kuris turėtų būti teisingas dėl savo oficialių pareigų, išsiskiria vaidmainyste, neteisingumu, o Monetų karalius su tuo neturi problemų, jis puikiai moka susieti poelgį su atlygiu, o nusižengimą su bausme. Rytuose tokie valdovai buvo laikomi išmintingais. Ir buvo tikima, kad tik su tokiu valdovu žmonės gali būti laimingi.

Visi Monetų (Pentaklių) rūšies atstovai vienaip ar kitaip yra susiję su materialinėmis vertybėmis. Monetų dama puikiai kaupia, tačiau išleidžia labai sunkiai. Monetų riteris nesunkiai uždirba ir lygiai taip pat lengvai išleidžia, tačiau kaupti visiškai nemoka. O Monetų karalius neturi jokių problemų su materialinėmis vertybėmis. Jis gerai supranta, kada ir kaip jas reikia kaupti, kaip saugoti ir kam išleisti.

Monetų karalius yra materialaus pasaulio karalius. Jo daiktai, batai nesusidėvi, negenda įranga. Visi kiti gali jam tiesiog pavydėti.

Monetų karalius yra labai geras analitikas, tačiau skirtingai nei Kardų rūšies atstovai, jis turi tendenciją bet kokį informacijos kiekį suvokti kaip išsamų ir galutinį. O taip beveik niekada nebūna. Todėl Monetų karaliaus išvados gali nesutapti su tikrove. Tai verčia Monetų karalių sukurti savo pasaulį, labai griežtą, kuriame nėra jokių netikėtumų. Paprastai Monetų karalius labai santūriai demonstruoja savo emocijas. Ir todėl kiti dažnai jį suvokia kaip nuobodą.


Psichologinė būklė

Įprasta būsena – šaltakraujiška, rami, neapsunkinta jokio pobūdžio emocinių išgyvenimų persona. Kartais Monetų karalius apibūdinamas kaip nuobodus žmogus. Bet taip nėra. Jis puikiai kontroliuoja savo emocijų pasireiškimą, todėl jis yra nepralenkiamas pokerio žaidėjas.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Šykščiausias emocijų pasireiškime, uždariausias iš visų karalių.

Santykių intensyvumas.

Stengiasi sumažinti bet kokių santykių intensyvumą iki nulio, padaryti juos lygius ir stabilius.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Kruopštus sutarties vykdymas: sutartyje aiškiai nurodytos šalių teisės ir pareigos. Bet kokia emocijų apraiška, bet kokia emocinė reakcija turi racionalų paaiškinimą ir suprantamą formą.

Formulė „aš įsižeidžiau, tu pats žinai kodėl“ priverčia Monetų karaliaus procesorių pakibti. Psichologai Monetų karaliams parengia instrukcijas: parašykite laišką, taškas po taško nurodykite, ką norite pasakyti savo partneriui.

Pasiryžę eiti į kompromisus, išlyginti prieštaravimus, spręsti konfliktus.

Taip, kaip Monetų karalius demonstruoja savo meilę, ne vienas Taurių rūšies atstovas net ir girtomis akimis nesupainios su meilės santykiais. Monetų karaliui pakviesti žmogų pasidalyti intelektualiniu malonumu – didžiausias simpatijos laipsnis. Pavyzdžiui, sužaisti „Monopolis“ žaidimą su savo mylimąja.

Šeimos santykiuose tai yra stabilumo, ramybės ir tvarkos šėlstančioje chaoso jūroje garantas. Šioje kortoje nėra aistrų, tačiau yra daug pagarbos ir blaivaus skaičiavimo.

Jei Monetų (Pentaklių) karalius laikys jus savo draugu, giminaičiu ar net pavaldiniu, kuriuo reikia pasirūpinti, tuomet jis suras efektyviausią būdą jūsų problemai išspręsti. Ir be nuostolio sau. Patikimas partneris.

Jis sprendžia apie žmones pagal jų poelgius. Jis yra racionalaus ir teisingo žmogaus vertinimo šalininkas. Ir jam pagrindinis kriterijus yra ne kojų ilgis, o darbo kokybė.


Sveikata

Stabili ir fizinė, ir psichinė būsena.

Monetų karalius pripažįsta tradicinę mediciną ir nemėgsta „egzotiškų“ gydymo būdų, bei jais nepasitiki.

Jis stebi savo sveikatą, viskas pagal grafiką ir tvarkaraštį – medicininės apžiūros, tinkamas požiūris į gydymą.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Visi karaliai yra kontrolė, valdymas, stabilumas. Tai yra pagrindinė jų kokybė.

Finansinis komponentas yra ir jų pačių, ir skolintas, suteikiamas jiems pagal poreikį.

Pajamų didinimo būdai.

Monetų karalius siekia tapti nepakeičiamu savo srities specialistu. Dirbkite vienas, pakelkite savo profesinį lygį iki eksperto.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Monetų karaliaus pajamos ateityje gali augti, o Kardų karaliaus padėtis yra stabili, be didelių pakilimų ir nuosmukių.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Monetų karalius darbui ir verslui yra puiki korta. Turėdami daug nuopelnų, jie lengvai tampa įvairių sričių ekspertais. Jie nebijo įtraukti trečiųjų šalių aukščiausios klasės specialistų, jei jaučia savo nekompetenciją. Lengvai perduoda įgaliojimus.
Monetų karalius yra apsėstas, kad viskas būtų tvarkinga, taip pat kovoja ir su vagystėmis.


Laikas

Greitis: 4/12.

Kaip? – Neskubant.

Kada? – Nelabai greitai.

Viskas vyksta metodiškai, neskubant, laiku.


Raktinės idėjos

 • Praktinis protas.
 • Teisingas teisėjas.
 • Patikimas žmogus.
 • Tinkamumas tiksliesiems mokslams.

Raktiniai žodžiai

 • Darboholikas
 • Atkaklumas
 • Praktiškumas
 • Užsispyrimas
 • Apskaičiuojantis žmogus
 • Verslumas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Monetų karaliaus kortą

 • Kaip patogiai jautiesi materialiame pasaulyje?
 • Ar tu savo daiktų šeimininkas ar jų vergas?
 • Kiek logiški ir racionalūs tavo veiksmai?
 • Kuris iš tavo partnerių yra patikimas? Ar tu esi patikimas?

Dienos korta – patarimas

Rimtai ir neskubant išanalizuok savo finansinę padėtį.


Korta kaip įspėjimas

Per daug rimtai žiūri į tai, kas vyksta.


Parašykite komentarą