Būrimas Taro kortomis

Skolos grąžinimas

Draugas prašo paskolinti keletą EUR, traukiate piniginę ir tiek, net neklausiate kada grąžins. Tačiau jei draugas, pažįstamas ar giminaitis paprašys paskolinti tiek kiek uždirbate per keletą mėnesių? Net puikiai pažinodami šį žmogų susimąstysite, o galvoje pradės suktis tokios mintys:

• Ar sugebės draugas grąžinti tuos pinigus?
• Ar paskolinti pinigai padės draugui išspręsti problemą, o gal jis atsidurs dar gilesnėje duobėje?
• Gal sutaupytų pinigų prireiks greičiau nei draugas grąžins skolą?

Su tokia situacija susidūriau ir aš. Nusprendžiau pasikliauti taro kortų pagalba – paklausti kaip man elgtis šioje situacijoje.

Ar grąžins giminaitis paskolintus pinigus iki vasaros pabaigos?

Atkelta korta (dažniausiai nusakanti bendrą situaciją): Pakaruoklis
Pakaruoklio korta – auka, nuostolis, trūkumas, neplanuotos išlaidos. (Giminaitis turi daug nuostolių, sugedo verslui naudotas automobilis, o be šio automobilio negali vykdyti veiklos, būtinai privalo pirkti kitą automobilį, tačiau jam trūksta pinigų.)

1. Lazdų penkakė – šioje taro kortoje kalba eina apie žaidimo taisykles, gali kalbėti, kad įvelta į šią situaciją daug žmonių.
2. Kardų karalius – dalykiniai santykiai, jėga, galia, autoritetas.
3. Kardų aštuonakė – skola, nelaisvė, tradicijų spąstai.
4. Taurių šešakė – draugystė, džiaugsmas, praeitis, vaikai.
5. Kardų dama – efektyvumas.

Ištraukus šias kortas supratau – skolą grąžins. Tačiau kortos pasako daugiau nei tik tai, kad pinigai bus grąžinti. Pirmiausia galima paminėti, kad korta Taurių šešakė kalba apie draugiškus santykius, dovanas praeityje. Tai artimas ir dosnus žmogus, labai palengvino gyvenimą jaunystėje. Korta Kardų aštuonakė kalba apie tai, kad šiam žmogui (Kardų karalius) jaučiuosi skolingas. O korta Kardų dama grąžins pinigus be jokių problemų. Lazdų penkakė gali rodyti, kad ši skola man kaip žaidimas – patikrinti ar tai ką rodys kortos išsipildys ateityje.

Patarimas iš aukščiau – ar paskolinti pinigus giminaičiui?

Atkelta korta Monetų septynakė – sunkaus darbo korta. Sunku pasakyti ką ši korta reiškia šioje situacijoje, galbūt giminaičio savijautą ieškant kas gali paskolinti pinigų. Tai sunkaus darbo korta, perspektyvų nebuvimas.

1. Lazdų keturakė – korta reiškianti šventę ir gerą nuotaiką.
2. Nuosaikumas – lėta korta, reiškianti laiką nuo dviejų mėnesių (taip ir buvo, skolą gražino po dviejų mėnesių).
3. Taurių triakė – artimų santykių korta.
4. Kardų dama – efektyvumas.
5. Monetų šešakė – materiali pagalba, pagalbos taisyklės, pagalbos pavojus.

Šioje dėlionėje visos kortos puikios, ypač svarbi korta Monetų šešakė – jei kalba eina apie skolą ši korta reiškia, kad šiam žmogui reikia paskolinti.

Galiausiai, patikrinimui išdėliojau dar vieną dėlionę kuri patvirtino tai ką rodė aukščiau aptartos dėlionės, kad paskolinti pinigai bus grąžinti ir padės išspręsti iškilusias giminaičiui problemas.

 

Skola grąžinta, būrimas išsipildė.

Parašykite komentarą