Būrimas Taro kortomis

4TB ar 2TB – kainos ir talpos santykis

Kokios talpos kietąjį diską patars rinktis Taro kortos?

Pasaulio pabaiga, pradingo visi duomenys, šeimyninės nuotraukos! Šiuo atveju jums negali padėti net ir “UAB draudimas”. Gal šiek tiek ir persūdžiau, tačiau labai nemaloni situacija. Bet jei jūs duomenis laikote dviejose laikmenose, tai šansų netekti informacijos ypač sumažėja. Informaciją galima laikyti ir internetinėje debesų platybėje, tačiau tai brangu ir ne kiekvienas gali sau leisti mokėti kasmet tiek kiek kainuoja 4TB kietasis diskas.

O štai aš branginu duomenis, o informaciją laikau bent dvejose įrenginiuose (kompiuterio kietajame diske ir išoriniame kietajame diske). Tačiau laikui bėgant informacija kaupiasi, laikmena užsipildo ir tuomet tenka pagalvoti apie kitą kietąjį diską.  Tada sunku apsispręsti kokį ir kiek talpos kietąjį diską pirkti. Šiuo atveju jums gali padėti Taro kortos.

Aš puikiai žinojau kokios firmos ir kokio įrenginio man reikia, tačiau sunku buvo apsispręsti 2TB ar 4TB kietąjį diską man pirkti. Aišku didesnį! – šaukė vidinis balsas, bet piniginė kalbėjo visai ką kitą.

Dėlionė “Pasirinkimas”

Atkelta korta (dažniausiai nusakanti bendrą situaciją): Jėga

Jėgos kortoje svarbiausia Yin jėga – reiškia, kad šioje situacijoje prireiks papildomos vidinės jėgos, galios (papildomos laikmenoje vietos). Ši korta kalba apie tinkamai paskirstytus jėgos resursus. Galima sakyti puikiai atitinka šią situaciją, kietasis diskas tai elektros prietaisas kuris turi tam tikrą įrašymo greitį, talpą, gali būti atsparus vandeniui, smūgiams. Tačiau pagrindinis jo resursas yra talpa. O man svarbiausia įsigyti įrenginį kuriame galėčiau ilgesnį laiką laikyti duomenis, duomenys būtų saugūs, kaina proporcinga ir visa tai atitiktų mano šios dienos ir ateities poreikius.

Sakysite tai pirk didžiausios talpos! Bet galbūt gyvenime tokios talpos man nereikės, o likusius pinigus aš galiu panaudoti man šiuo metu svarbesniems dalykams.

4TB kietajam diskui ištraukiamos sekančios kortos:

1. Imperatorė – išnešiojimas, turtas, paslėptas turtas, palanki stabili situacija. Tai teigiama korta jei kalbame apie turtą, prieauglį.
2. Lazdų aštuonakė – korta dažniausiai reiškianti pauzę, ištemptą laikotarpį.
3. Kardų karalius – jėga, galia, karas, karo meto lyderis, dalykiniai santykiai. Labai dažnai kalbant apie veiksmą ši korta reiškia, kad reikia imti jautį už ragų ir nesimėtyti. Taip pat tvirtybę, ištvermę.

Atsakymas

Kietojo disko pakaks ilgam laikui, jis gali būti naudojamas ir ekstremaliomis situacijomis. Tinkamai saugos informaciją.

2TB kietajam diskui ištraukiamos sekančios kortos:

1. Taurių aštuonakė – galimybė, būtina mokėti už kilimą aukštyn, išėjimas.
2. Monetų septynakė – sunkus darbas, perspektyvų nebuvimas, kvailėjimas.
3. Kvailys – vaikas, kvailumas, naivumas, lengvabūdiškumas, neatsakingumas.

Atsakymas

Šis sprendimas trumpalaikis kaip vaiko kaprizas. Šio varianto nereikėtų rinktis.

Kaip viskas nutiko realiame gyvenime?

Jau šiuo metu kietojo disko išnaudota 2,8TB, tai jei būčiau pirkęs mažesnį kietąjį diską jis jau būtų perpildytas. Jį labai patogu naudoti nes galiu laikyti jame visą turimą informaciją, ne tik nuotraukas, bet ir filmus, skaitmenines knygas, kursus ir t.t. O senuosius mažesnius diskus naudoti tik kaip informacijos kopiją, jei šitam kietajam diskui kažkas nutiktų. Manau Taro kortos patarė teisingai.

Šiuos kietuosius diskus rasite čia:

Adata HD710 Pro 4TB
Adata HD710 Pro 2TB

Parašykite komentarą