Būrimas Taro kortomis

Kaip susirasti draugų?

Noriu pasidalinti labai įdomia ir pamokančia istorija. Santykiai viena aktualiausių temų būrimuose. Šioje Taro kortų dėlionėje taip pat kalbėsime apie tai.

Klausimą uždavusios merginos žinutė:
Kaip susirasti draugų ir kodėl man nepavyksta susidraugauti?

Tokius klausimus Taro kortoms žmonės užduoda ypač retai, nors tema ir aktuali.

Maišant kortų kaladę, ji atrodė lengva. O prieš dieną atsakant į meilės klausimus (kur merginai reikėjo rinktis tarp dviejų vaikinų) kortų kaladė buvo sunki ir tarsi visa išmirkusi riebaluose, kai kurios kortos buvo sulipusios ir traukėsi po dvi. Galiausiai būrimą teko atidėti, mergina kitame laiške rašė: „Sveiki, matau jog dar neatsakėte, tebūnie ir nemeskite kortų, matyt taip turi būti, klausysiu širdies ir paliksiu viską gyvenimo vagai tvarkyti, kaip bus taip.”. Tai štai kaip kartais pati kortų kaladė praneša, kad į šiuos klausimus atsakyti nereikia. Sakyčiau labai išmintingas pasirinkimas meilės klausimuose klausyti širdies balso. O šiuo atveju, kaladės lengvumas rodo, kad pakeisti esamą situaciją galima lengvai, be didelių pastangų, ir šią situaciją reikėtų keisti.

Atkelta korta (dažniausiai nusakanti bendrą situaciją): Monetų tūzas. Tai geriausia Taro korta kaladėje. Ji praminta „Dievų dovana”. Krentant šiai kortai būrėjai nustodavo burti, kad nesugadinti šios kortos teikiamos sėkmės. Tai dosnūs santykiai kur norisi dovanoti dovanas, nieko negailima, slaptų dovanų korta. Matyt apie tokią draugystę ir kalbama.

1. Kodėl nepavyksta susidraugauti? Trijų lazdų korta nurodo, kad šis etapas jau baigtas, greičiausiai jūs surasite būdą, kad žmonės norėtų su jumis draugauti. Gali rodyti, kad turite pasirinkimą, jei norite draugauti tai ir turėsite draugų. Taip pat gali reikšti neapsisprendimą, pasimetimą, nežinojimą kaip elgtis. Žvaigždė – vilties, bendravimo korta. Šiuo atveju gali rodyti, kad kalba eina apie bendravimą, svajojate apie tai, galbūt bendraujate internetu. Tačiau jei kalba eina apie fantaziją, viltį, iliuzija – korta uždara, į šį pasaulį nenorima nieko įsileisti. O kodėl? Nes šį svajonių pasaulį žmonės gali sugriauti. Imperatorė – suprantama, kad nešiojanti kūdikį pilve moteris yra atsargi, nelinkusi į plepumą. Tai išskaičiavimo, saugumo, stabilumo, buitiniai santykiai. Tarkime: draugausiu jei duosi nusirašyti, arba esi naudingas ir neši mano kuprinę namo.
2. Kur ieškoti draugų? Lazdų karalius – valdiškos institucijos. Lazdų penkakė – kur yra daug žmonių, vyksta įvairūs žaidimai, komandiniai žaidimai, sportas.
3. Kaip elgtis, kad norėtų žmonės draugauti? Mirtis – kokybiškų permainų korta. Kai keičiama iš esmės. Tarkime esate uždaras žmogus, tampate atviras. Esate pasyvus – tampate aktyvus. Tai labai staigi korta, rodo, kad santykiai negali likti tokie kokie yra dabar, kad jie būtinai turi keistis.

 


Klausimą uždavusios merginos paprašau plačiau papasakoti apie bendravimo būdą, kaip elgiasi su ja aplinkiniai žmonės, kaip ji bendrauja, ar bando pati sukurti su aplinkiniais ryšį ar ne, gal prieštarauja dėl mano išsakytų minčių šioje situacijoje. Šie klausimai užduodami tam, kad galėčiau duoti išsamesnius atsakymus. Žinant situacija yra lengviau parinkti tinkamas kortų reikšmes, susieti kortų derinius.


Klausimą uždavusios merginos atsakymas

Labas vakaras, be galo ačiū, kad atsakėte į man rupimą klausimą, nepaisant to, kad tai reikalavo jūsų laiko. Teisingai pasakėte, kad turiu omeny dosnius santykius, bet labiau įvardinčiau, kad siekiu nematerialumo ar dovanų, o dalintis vidiniais turtais. Su pirmo klausimo atsakymu puikiai sutinku, ypač kai paminėjote: „Tarkime draugausiu jei duosi nusirašyti.” savyje pastebiu savanaudiškumą ir egoizmą turiu omeny, kad esu linkusi imti, bet neduoti.
1. Kaip elgiasi su manimi aplinkiniai žmonės? Iš visų dažniausiai sulaukiu pagarbos, bet ne artumo. Tiesiog dažniausiai dalykiškai palaikomi santykiai. Retai atskleidžia savo jausmus, išgyvenimus.
2. Kaip aš bendrauju? Lygiai tai pat kaip ir kiti. Nesu linkusi dalintis savo jausmais, nebent pašnekovas pirmas atsiskleidžia. Manau čia ir yra mano didžioji problema, panašų gaunu ir atgalinį ryšį (kaip ir pati elgiuosi). Nesu linkusi į beverčius, tuščius pokalbius, socialinius tinklus (t.y įlįsti į telefoną ir šnekučiuoti, kas kokia nuotrauką įsikėlė ir pan.) Apkalbinėti žmonių tai pat nemėgstu, stengiuosi vengti apkalbų, nes žinau, kad tai skleidžia blogą energiją, kuri pasireiškia veidrodžio atspindžiu. Galbūt ir apkalbinėju, bet tik su artimais žmonėmis ir lašelį kitais.
Aš ne itin moku susidraugauti su žmonėmis yra tai, kad kažkada gavau traumą (t.y teko patirti didžiulę vienatvę). Kai buvau pakankamai maža patyriau didelį šoką. Gali atrodyti, kad ši išpažintis vaikiška, tačiau tai mane lydi iki šiol. Kažkada buvau draugų apsuptyje, tada laikiau kvailiais tuos, kurie vartoja frazes: visad tenka vaikščioti su kauke, nesu savimi, nerandu su žmonėmis bendros kalbos. Tuo metu man atrodė, kas čia per „sapalionės”, kaip įmanoma nebūti savimi. Mane supo didžiulis draugų ratas dėka draugės. Mes su ja sutardavom puikiai, ir jos draugai tapdavo mano draugais. Galiausiai ji nustojo su manim bendrauti, kadangi aš jai atsibodau ir pan. Visas draugų ratas dingo savaime, nes tai buvo jos draugai. Likau viena, be draugų. Viskas įvyko taip greitai, kad tai iššaukė manyje didžiulį šoką. Jaučiausi viską praradusi, verkiau kiauras dienas. Tuo tarpu artimiausias man žmogus buvo visų mėgstamas, draugų apsuptyje. Kaip bebūtų keistą ji buvo intravertė, tylus žmogus. Tuomet galvojau – tapsiu tokia kaip ji. Galiausiai šios tragedijos dėka esu INTRAVERTĖ. Pripratau prie šio būvio taip, kad nebežinau kas per asmenybė aš esu. Mano didžioji problema – NEPAŽĮSTU SAVĘS. Tačiau ši istorija nėra tik minusai, turi ir daug pliusų. Pradėjau žmonėms jausti didžiulę empatiją, toleranciją. Supratau, kokie vertingi yra tikri draugai, pajutau dėkingumą už tai ką turiu gyvenime.
Labai ačiū dar kartą už atsakymus ir už informaciją apie santykius. Tikiuosi supratote mano painias mintis ir nepavargote skaityti mano litanijos. Palinkėsiu jums geros rytdienos, nes ši diena kaip ir baigėsi. Iki

Labas vakaras,

labai smagu gauti atgalinį ryšį, ir dar taip išsamiai. Iš atsakymo jaučiasi, kad kortų lengvumas atskleidė jūsų šviesią, jautrią, dvasingą asmenybę. Daugelis mūsų turi įvairių traumų, baimių, tačiau laikui bėgant kai kurie žmonės supranta ir sugeba su jomis susidraugauti, išjausti, ir jos tarsi savaime ištirpsta. Tačiau pasirodo vėl ir vėl tarsi šešėliai ir tikrina ar tikrai mes mokame gyventi su jomis. Jei traumos, baimės mūsų neužkabina (ramiai į tai žiūrime tarsi tai mūsų neliestų), tada pasitraukia ilgesniam laikui, kol visiškai dingsta. Mirties korta nurodo perėjimą į kitą būtį, kažkas miršta, o kažkas iš to gimsta. Tiesiog reikia išeiti į pasaulį, tarsi atgimti iš naujo su naujomis žiniomis, jausmais, išgyvenimais – nauja asmenybe.

Imperatorės korta turi tokią reikšmę, kaip užsitęsęs ryšys su motina. Galbūt ta motina tai jūsų draugė perkeltine prasme, suprantama, kad reikia šį ryšį nutraukti, išlaisvinti savo mintis nuo šios netekties, vilčių (Žvaigždės korta). Žengti į kitą etapą (Lazdų triakė). Šios kortos tarsi nurodo problemą ir tuo pačiu duoda atsakymą, kurį patvirtina Mirties korta (numarinti, pamiršti – kalbant paprasta žmonių kalba). Tačiau aš jau kartojuosi, sakau tą patį ką minėjau ankstesniame laiške, tik kitais žodžiais.

Klausimas kurio jūs neuždavėte – Kur ieškoti draugų? Jį suformulavau pats ir visai be reikalo. O pamačius Lazdų karalių galvoje skambėjo – išdavystė, apgaulė, intrigos. Tokios šios kortos reikšmės santykiuose. Tačiau atsakinėjau į užduotą klausimą, o intuiciją stūmiau į šalį. Taip šioje situacijoje labai logiška, kad draugų galima sutikti visuomeniniuose renginiuose, mokyklose, studijose, būreliuose, kur yra daug žmonių (Lazdų penkakė). Tačiau intuicija sakė ir tai, kad kažkas čia bus susieta su išdavyste. Galbūt kortos čia norėjo atsakyti į klausimą: o kas gi nutiko, kad sunku susirasti draugų.

Galbūt draugystės problemas padės išspręsti šie straipsniai:

Koks yra tikras draugas?

Priežastys, kodėl šiais laikais nyksta tikros draugystės

Aplinkui vien mano vardo nežinantys pažįstami – kaip susirasti artimų draugų?

PSICHOLOGAS PATARIA: kaip susirasti draugų

Draugystės etapai

Kaip susirasti draugų

Pagimdžiusi dukrą praradau drauges

Kodėl neturite draugų ir kaip jų susirasti?

Kaip užmegzti pažintis ir susirasti tikrų draugų?

6 būdai rasti savo sielos draugą

Audio knyga „KAIP ĮSIGYTI DRAUGŲ IR DARYTI ĮTAKĄ ŽMONĖMS”

„Penkios meilės kalbos”

„Išmintingas pasaulis”

Video apie santykius

Tinklalapis kuriame yra daug įdomios informacijos apie santykius

 

Jei aukščiau paminėta literatūra neatsakė į rūpimus klausimus, tai ištrauka iš „Mažojo princo“ manau padės suprasti kas yra tikra draugystė:

Lapė nutilo ir, ilgai žiūrėjusi į mažąjį princą, tarė:
– Prašau… prisijaukink mane!
– Labai norėčiau, – atsakė mažasis princas, – bet kad neturiu daug laiko. Reikia susirasti draugų ir susipažinti su daug visokių dalykų.
– Susipažinti gali tik su tais dalykais, kuriuos prisijaukini, – tarė lapė. – Žmonės neturi laiko ko nors pažinti. Jie nusiperka viską jau gatavą iš prekybininkų. Bet kadangi nėra prekybininkų, iš kurių būtų galima nusipirkti draugų, tai draugų žmonės ir neturi. Jei nori turėti draugą, prisijaukink mane!
– O kaip tai padaryti? – paklausė mažasis princas.
– Reikia būti kantriam, – tarė lapė. – Iš pradžių atsisėsi ant žolės, va šitaip, truputį toliau nuo manęs. Aš į tave žiūrėsiu akies krašteliu, ir tu nieko nesakysi. Kalba – nesusipratimų šaltinis. Bet tu galėsi kasdien atsisėsti vis arčiau…
.
Antoine de Saint-Exupery „Mažasis princas“

Parašykite komentarą