1. Magas

Pagrindinės Magas kortos reikšmės

 1. Veiksmas.
 2. Jaunystė.
 3. Energija.
 4. Kūryba.

Plačiau

Lyginant Marselio Taro kortų kaladę su Raiderio Vaito, pastaroji patyrė reikšmingų pokyčių. Iš mugės aferisto ir šarlatano, kuris apgaudinėja varguolius, jaunuolis pavirto šauniu ir kilniu elementų meistru.

Šiuolaikinės šios kortos prasmės yra tokios: jaunystė, energija, kūrybiškumas. Tai gali reikšti kūrybiškumą kaip procesą ir kūrybingo pobūdžio asmenį. Mago darbas retai būna orientuotas į kokį nors realų, konkretų rezultatą. Visų pirma jam rūpi išnaudoti savo kūrybiškumą, jį žavi pats procesas. Kuo veikla originalesnė, nematyta, naujoviškesnė, tuo didesnė tikimybė, kad jis susižavės ir įsitrauks į procesą. Tai taikoma viskam, idėjoms, santykiams ir prietaisams.

Kūrybai reikalinga energija, kurią Magas puikiai valdo ir turi jos į valias. Energija siejama su jaunyste ir dažnai korta reiškia jauną žmogų. Tačiau ši Taro korta gali nurodyti tiesiog į energingą žmogų, neatsižvelgiant į jo faktinį amžių.


Psichologinė būklė

Skuba gyventi ir skuba jausti.

Magas yra godus, tačiau gerąja šio žodžio prasme. Jis skuba viską išbandyti, patirti, ne todėl, kad mėgautųsi, o kad gyventų pilną įvykių, veiksmo gyvenimą. Jis bijo pavėluoti, nesuspėti, nepamatyti. Jį traukia viskas kas nauja, nežinoma. Jis pasirengęs rizikuoti. Patį gyvenimą jis suvokia kaip jaudinantį žaidimą su milžiniška rizika. Jis azartiškas, ramus gyvenimas ne jam. Jis neprisiriša prie santykių, įsipareigojimų, nes rytoj išauš nauja diena, su naujais, patrauklesniais iššūkiais nei šiandien.

Jis labai žingeidus ir smalsus, tačiau jo susidomėjimas nauju yra trumpalaikis ir negilus. Jam pakanka paviršutiniško pažinimo, žinių iliuzijos. Jis labai entuziastingas, tačiau įprastai entuziazmo ilgam nepakanka, ir numatytas tikslas pasiekiamas retai.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Taro korta Magas – labai atvira santykiams korta, tačiau jos atvirumas yra specifinis. Jo veikla panaši į Brauno judėjimą, kai kiekviena molekulė susiduria su dešimtimis ir šimtais kitų molekulių, chaotiškai keičiančių savo trajektoriją.

Santykių intensyvumas.

Didelis santykių intensyvumas tęsiasi tol, kol išlieka naujumo efektas. Santykių pradžioje jie yra įdomūs, dėmesys prikaustytas. Pasibaigus šiam poveikiui, pasibaigia ir santykiai.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Kai kurias Taro kortas lengva apibūdinti kaip būseną ir sunku apibūdinti kaip rezultatą. Įsimylėjusio Mago kortos prasmė yra būtent tokia, individuali. Jei kalbėsime apie santykius, tai pirmiausia yra konkurencija ir žaidimas. Svarbiausios partnerio savybės – noras žaisti, priimti žaidimo taisykles. Užduotis santykiuose yra ne užkariauti, o tiesiog pasistumdyti, pakovoti, pajudėti. Kartu tai nėra komandinis žaidimas, veikiau tai „visi prieš visus“. Tai labai panašu į šuniukų žaidimus. Vyksta nuolatinė konkurencija, šuniukai, tarsi kartu, ir tarsi kiekvienas už save.
Santykiuose lengvai susipažįsta, “sumeta skudurus” bendram gyvenimui, taip pat lengvai ir išsiskiria. Kartais jis pastringa (kaip kompiuteris), tada jo susidomėjimas virsta manija, ir nesustoja tol kol nepasiekia geidžiamo rezultato. Lojalumo, patikimumo, ištikimybės ir viso kito Magas nesugeba įvertinti, nesureikšmina. Poroje santykiai yra daugiau energingi, o ne jausmingi. Šie santykiai labiau panašūs į darbo, verslo santykius. Kol dėmesys išlaikomas, tol santykiai egzistuoja. Tai aiškiai išreikšti seksualiniai santykiai, seksas be įsipareigojimų. Jį traukia vis naujos pažintys. Negalima juo pasikliauti, jo žodis nieko nereiškia, jis net nebandys jo ištesėti. Gali būti studentų santuoka, jauna šeima, kuri vaikšto į šokius, žygius, važinėjasi dviračiais. Ar stiprūs jų santykiai? Tai priklauso nuo to ar stipriai sutampa jų interesai.

Darbo aplinkoje tokie santykiai gali būti net ir pavojingi, kadangi daugelį dalykų bandys perdaryti, pritaikyti savo poreikiams, o tai ne visuomet gerai. Gali atsiliepti darbo našumui ar darbo santykiams. Teigiama šiuose santykiuose yra tai, kad jis domisi nauju darbu, santykiais, įsijungia į darbą, rodo iniciatyvą. Tai gali būti labai protingas žmogus, o kartais – durnius su iniciatyva.

Jis negali pakęsti sąstingio ir rutinos. Jam svarbu nuolat keisti įspūdžius. Jis mieliau keis partnerius, tačiau neatsisakys savo žaidimų.


Sveikata

Sveikata puiki, nuostabi. Žmogus turi daug vidinės energijos atsargų, gyvena aktyviai. Jei suserga, nori naudoti naujus, neištirtus, gydymo metodus.


Verslas

Finansinė būklė keičiasi beveik kiekvieną minutę. Dabar milijonierius, per dvi valandas – bankrotas, per kitas dvi valandas – vėl milijonierius. Magui pinigai yra ne tikslas, o priemonė. Jis nemoka džiaugtis savo turtais, tačiau dažnai moka labai gerai užsidirbti. Jis turi gerą intuiciją ir gerai išvystytą kūrybinį braižą. Šis derinys leidžia jam be klaidų atlikti statymus ir laimėti jackpotą. Jis moka pastebėti tai, ko nemato kiti. Kurkite, iš naujo sugalvokite, kurkite naujas struktūras ir objektus. Tačiau jam retai pavyksta pabaigti procesą ir pasiekti rezultatą, nes jis susidomi kažkuo nauju ir praranda susidomėjimą senuoju.

Stabilumas, valdomumas.

Korta nėra stabili, valdoma dalinai. Magas sunkiai kontroliuoja situaciją ir patį kontroliuoti sudėtinga.

Pajamų didinimo būdai.

Viskas yra nauja – darbuotojai, metodai, veiklos sritis, veikimas be rėmų. Svarbiausia daryti tai, ko dar niekada nedarėte. Beprotiškos idėjos. Megzti vašiuku (kai to dar neesi daręs), megzti naujus gaminius (medžius, automobilio buferio dekoracijas). Iš pirmo žvilgsnio tai nepanaudojama, nefunkcionali kūryba.
Toro kortos Magas reikšmė įdomiai pasireiškia darbo klausimais. Pinigų rinkimas verslui „StartUpas“. Skelbimas internete apie planus, idėjas, naują nestandartinį produktą ir lėšų rinkimą SMS žinute. Įžūlumas – antra laimė.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Įprastai pinigai nėra tikslas, bet priemonė. Jei Magas iškelia pinigus aukščiau viso kito, jis gali prarasti kūrybos jausmą. Finansų būklė yra tokia pat chaotiška kaip ir paties Mago veikla: dabar nėra pinigų, valandos bėgyje – milijonas, per dvi valandas sąskaitoje vėl apskritas nulis. Korta nekalba apie pinigų gavimą, pajamų didinimą, ji tik pabrėžia, kad aktyviais fiziniais ar psichiniais veiksmais įmanoma išlaikyti norimą būseną, „judėjimą“. Todėl pajamos ir išlaidos gali būti labai įvairios.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Mago savybę įžūlumą galima aiškinti dvejopai. Kaip neigiama tikėtina pasekmė – susidūrimas su įstatymu, gali pažeisti taisykles įsijautęs į veiklą, rizikuodamas. Adrenalino narkomanas. Tačiau, kita vertus, nebijoma uždarų durų, nėra nereikalingų klausimų – ar galiu, ar turiu teisę? Dažnai nerealiais projektais neabejojama ir suteikiama pirmenybė.

Kaip Magas pasinaudos gautomis galimybėmis – klausimas. Viena – kūrybinis proveržis, sėkmingas eksperimentas, išradingumas su garantuotu pardavimo procentu. Kita – išmėtyti šeimos ar rėmėjo pinigai beprotiškam pasmerktam žlugti projektui.


Laikas

Greitis: 12/12.

Kaip? – Labai greitai, skubant.

Kada? – Greitai, staiga.

Subjektyvus ir objektyvus laikas sutampa. Vikrumo ir nerangumo kombinacija. Daiktai krenta, griūva, kabinasi.


Raktinės reikšmės

 • Troškimas naujo
 • Procesas, o ne rezultatas
 • Veiksmas
 • Jei jaunas žinotų …

Raktiniai žodžiai

 • Veiksmas
 • Energija
 • Jaunystė
 • Kūryba
 • Chaosas
 • Aistra

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Mago kortą

 • Ar seniai jautei džiaugsmą kurdamas?
 • Koks santykis tarp naujo ir seno jūsų gyvenime?
 • Ar šiuo metu esate pasirengęs veikti, kad įgyvendinti savo svajonę?
 • Iš kur semiatės energijos?

Dienos korta – patarimas

Laikas imtis veiksmų.


Korta kaip įspėjimas

Veikiate greičiausiai neapgalvotai.


Parašykite komentarą