Taro kortų reikšmės

1. Taurių tūzas

Pagrindinės Taurių tūzas kortos reikšmės

 1. Šventė.
 2. Emocijų fontanas (emocijos liejasi per kraštus, stiprios emocijos, įsimylėjimas).
 3. Apgirtimas (alkoholis).
 4. Atverta yoni.

Plačiau

Kortoje pavaizduota taurė yra ta taurė, kuri naudojama per Komuniją. Nusileidžiantis balandis yra Šventosios Dvasios atvaizdas, o apversta M raidė, kartu su debesyje pavaizduotu kryžiumi suteikia neoficialų Mergelės Marijos simbolį, Nekaltojo Prasidėjimo simbolį arba „stebuklingąjį medalioną“. Kiti ją mato kaip W – pirmą Raiderio Vaito pavardės raidę. Tvenkinys su plaukiojančiomis vandens lelijomis, atrodo kaip pelkė ir byloja apie sąstingį.

Taurių tūzas asocijuojasi su stipriomis emocijomis. Dažniausiai kalbama apie teigiamas emocijas, tačiau neatmetamos ir neigiamos. Stiprias emocijas gali sukelti natūralios priežastys, pavyzdžiui, geros naujienos. Arba dirbtinai sukeltos emocijos, kaip apsvaigimas. Kuo didesnis emocijų intensyvumas, tuo mažiau žmogus yra linkęs atsižvelgti į aplinkinių reakciją. Taip pat prarandamas gebėjimas adekvačiai įvertinti tai, kas vyksta.

Taurių tūzas – atverta yoni, neturėtų būti suprantama pažodžiui kaip moters lytinių organų požymis. Tai yra yin simbolis. Taurė yra akceptorius, kuris gauna, priešingai nei Kardas – donoras, kuris duoda. Taurių tūzas nėra taurė, tai bet kokios formos vynas, minkštas ir lankstus. Tačiau tuo pačiu metu skystis praktiškai nesuspaudžiamas. Jos silpnumas tik akivaizdus.

Taurių tūzas gali reikšti puotą, šventę, emocinį pakilimą; ekstaze, įskaitant religinę; stiprius emocinius išgyvenimus, tokius kaip orgazmas.

Apskritai, kaip ir visi tūzai, Taurių tūzas yra teigiama korta.


Psichologinė būklė

Fontanas. Krioklys. Lengvas, mobilus, skystas. Emocinė būsena kinta plačiausiame diapazone neįtikėtinu greičiu. Fazių pasikeitimas iš pakilios į depresinę, o paskui vėl į pakilią, ir tai įvyksta per porą valandų (turi panašumo į manijakinę depresiją).

Lazdų tūzas – sufokusuotas spindulys, kuris dar nepataikė į kliūtį – noras kažko pasiekti. O Taurių Tūzas – jau euforijos būsena dėl pasiekto. Jau gerai, jau galima gulėti ir džiaugtis arba šokti ir džiaugtis. Arba nuveikti ką nors kita ir vėl būti laimingu.

Lazdų tūzas pastūmėja žmogų veikti: vaikinas pamatė gražią merginą ir pradėjo galvoti, kaip su ja susipažinti. O Taurių tūzas leidžia įsivaizduoti, kaip jaunuolis gyvena su gražia mergina, ir kaip jam gera. Tuo pačiu metu jam visiškai nebūtina susipažinti su mergina.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Taurių tūzas yra ne tik atvira, tačiau pati atviriausia korta. Įtraukiama kuo daugiau žmonių, skatina užmegzti ryšius įvairiais lygmenimis – nuo paviršutiniškų iki labai gilių. Jis orientuojasi ne tiek į ryšių kokybę, kiek į jų kiekį. Žmogus patiria džiaugsmą ir yra pasirengęs juo dalytis su visais aplinkiniais.

Santykių intensyvumas.

Lengva, greita korta, labai intensyvi. Santykius lengva užmegzti ir nutraukti. Žmogus plazda nuo vieno partnerio prie kito, į nieką nesikoncentruodamas.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Taurių tūzas – pati meilės santykių pradžia, euforija, endorfinų audra. Teigiamos emocijos auga. Protas, žinoma, išsijungia. Žmogus elgiasi, švelniai tariant, neadekvačiai. Pradinėje draugystės stadijoje, įsimylėjimas yra visiškai normali būsena.

Korta žymi atostogas plačiausiu diapazonu. Mylimo giminaičio atvykimas ar kaimyno apsilankymas verandoje su puse litro buteliu.

Pati korta nenurodo jokių neigiamų aspektų. Tačiau Taurių tūzo pasireiškimo pasekmės nėra labai malonios. Paprasčiausias pavyzdys – pagirios. Arba „Gėrė, valgė, linksminosi, paskaičiavo – apsiverkė“.

Tai puiki korta įmonei po atlikto metinio darbo, skaitant metinę ataskaitą. Tačiau sunkiai galima įsivaizduoti Taurių tūzą kaip nuolatinę emocinę būseną darbe.

Tačiau kartais Taurių Tūzas veikia kaip būtina darbo sąlyga: manipuliavimas emocijomis, džiaugsmo pardavimas. Kelionių agentūra klientams sukuria tokį džiaugsmingą atostogų lūkestį, kad jiems iš esmės nesvarbu, kur vykti.


Sveikata

• Moterų lyties organai.
• Atsitraukimas nuo depresijos. Vyno terapija. Tai ne grynas vanduo, o su kažkuo, spalvotu – arbata, tirpalas, mikstūra.
• Akivaizdžios problemos – didėjantis alkoholizmas. Korta susijusi su tikrovės kontrolės praradimu.

Fizinės problemos sukelia emocinį nestabilumą. Maniakinė depresinė psichozė.

Netiesiogiai tai gali rodyti infantilumą ir pan. – neadekvati, nuolatinė džiaugsmo būsena.

Dvi pagrindinės ligos – pagirios ir per mažai išgėrė.

• Gerėjanti emocinė sfera. Trumpas pakilimas. Sužadinimą pakeičia slopinimas.
• Puiki emocinė būsena, puiki psichika. Dėl šios priežasties fizinė būsena suvokiama kaip puiki, nepaisant to, kokia ji iš tikrųjų yra. Protas yra paralyžiuotas ir neadekvatus.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo puiki korta. Dinamiška, pozityvi, emocijos perpildytos – gyvenk ir būk laimingas! Tačiau emocinė būsena yra nestabili, net ir nedideli išoriniai veiksniai gali pakeisti jos ženklą iš pliuso į minusą. Aistrų intensyvumas yra labai didelis, o gebėjimas jas suvaldyti ypatingai mažas.

Pajamų didinimo būdai.

Džiaugsmas, šventė, laimės jausmas, euforija, viskas, kas pilkai kasdienybei suteikia ryškumo ir linksmumo – kodėl gi ne pelningas produktas? Korta nekelia klausimo – ar tai užtarnauta šventė, ar tai tikras džiaugsmas, net teisėtumo ir moralės problema nesvarbi. Gali būti naudojama viskas – nuo konditerijos gaminių, gėlių ir balionų iki alkoholio ir kt.

Emocijų pardavimas turi teigiamą poveikį pajamoms.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Bendra finansų būklė puiki. Arba turime gerą nuotaiką, arba turime ką švęsti. Atostogoms lėšų yra, netaupoma, nemažinamas biudžetas. Viskas organizuojama didžiuliu, grandioziniu mastu.

Toks požiūris į finansus demonstruoja ir pagrindinę tendenciją – palanki padėtis išliks dar ilgai. Pajamos augs arba išliks tame pačiame aukštame lygyje, koks yra dabar.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Džiaugsmas ir malonumas kaip proceso varomoji jėga – puikus šaltinis. Dirbdamas su emociniu pakilimu, žmogus nevalingai padidina darbo našumą, nepastebi nuovargio ir nedidelių sunkumų. Linksma nuotaikinga atmosfera, reguliarūs įmonių vakarėliai ir bendri piknikai padeda palaikyti tinkamą nuotaiką. Tačiau, svarbu neleisti jai peraugti į nevaldomą euforiją.

ryškus „girtų“ sandorių ir sunkių pagirių pavojus dėl neapgalvotų sprendimų. O dirbtinai keliant emocinį laipsnį, lengva pereiti į girtavimo, švenčių liūną, kuris atneš nuostolius.


Laikas

Greitis: 8/12.

Kaip? – Pakankamai greitai.

Kada? – Netrukus, laukti neilgai.

Paviršutiniški, spontaniški įvykiai.


Raktinės idėjos

 • Emocijos liejasi per kraštus.
 • Staigus emocinės būsenos pasikeitimas iš džiaugsmo į sielvartą ir atvirkščiai.
 • Daug emocijų, mažai proto.
 • Nesugebėjimas adekvačiai suvokti situacijos.

Raktiniai žodžiai

 • Džiaugsmas
 • Įsimylėjimas
 • Šventimas
 • Užstalė
 • Idealizmas
 • Blogi įpročiai

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Taurių tūzo kortą

 • Kas tave džiugina?
 • Kaip aplinkiniai reaguoja į tavo rodomas emocijas?
 • Ar seniai save džiuginai?
 • Kokias emocijas sukeli aplinkiniams?

Dienos korta – patarimas

Leiskite sau pasidžiaugti.


Korta kaip įspėjimas

Sekite savo emocijas, kad jos neužlietų aplinkinių.


Parašykite komentarą