Taro kortų reikšmės

10. Taurių dešimtakė

Pagrindinės Taurių dešimtakė kortos reikšmės

 1. Laimė (pakelkite galvą – virš jūsų galvos vaivorykštė, šiandien jūs laimingi.
 2. Šeimos gerovė.
 3. Harmoningi santykiai (emocinė gerovė).

Plačiau

Kalbant apie Taurių ir Monetų dešimtakių kortas, jos yra labai panašios tarpusavyje. Vienintelis skirtumas yra tas, kad Monetų dešimtakės kortoje pabrėžiamas materialinis laimės komponentas, o Taurių dešimtakėje emocingasis.

Materialusis komponentas nepriklauso nuo emocinio. Emocinis laimės komponentas, kurio nepalaiko materija, gana greitai sunyksta. Tačiau Taurių dešimtakė su taurėms būdingu artistiškumu ir lengvabūdiškumu nepaiso materialaus laimės pagrindo.

Šiandien tu laimingas – sako ši korta. Šiandien tau virš galvos šviečia vaivorykštė. Tokioje būsenoje žmogus pradeda galvoti, kad juodas gyvenimo ruožas pasikeitė į baltą visam laikui. Kartais žinia, kad šiandien esi laimingas, neteikia jokio džiaugsmo. Nes nevalingai kyla klausimas – jei tai ką dabar patiriu laikoma laime, tai kas tada bus suvokiama kaip nelaimė? Klausimas, į kurį ne visada norisi gauti atsakymą.

Taurių dešimtakės laimės samprata ypatingai pabrėžia, kad ši laimė siejama su artimais žmonėmis, santykiais šeimoje. Tačiau ta pati korta gali kalbėti apie laimės būseną apskritai.


Psichologinė būklė

Korta rodo džiaugsmą, teigiamą nuotaiką. Tai gali būti tiesiog gera nuotaika dėl saulėtos dienos ar pakili, entuziastinga emocinė būsena.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Taurių dešimtakė – uždara korta. Šeimoje gera, todėl šeimos nariai brangina šį jausmą, saugo jį savo šeimos viduje.

Santykių intensyvumas.

Taurių dešimtakėje santykių intensyvumas yra didelis. Bet tuo pačiu metu jis yra lygus, stabilus, be šuolių.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Taurių dešimtakės korta kalba apie idealius šeimos santykius. Emocinė gerovė, stabilumas, psichologinis stabilumas, abipusis partnerių geranoriškumas ir pagarba vienas kitam.

Atkreipkite dėmesį, kad minimalus šeimos narių skaičius yra vienas. Žmogus neturi būti vedęs ar gyventi su kuo nors, kad patirtų taurių dešimtakės kortos būseną.

Korta apibūdina lygius ir ramius santykius. Yra šeimų, kurios mėgsta į savo santykius įberti pipirų. Ryte diskutuoja geriau arbata ar kava, o vakare – žiūri futbolą ar eina koncertą. Jei grupės nariai, iš tokio gyvenimo būdo tikrai patiria abipusį malonumą, tai Taurių dešimtakės korta gali tai atsispindėti. Jei tik vienas iš dalyvių jaučia malonumą, o likusieji tiesiog neturi kur dėtis, tai jau nebe Taurių dešimtakė.

Darbo klausimais, labai svarbu atsižvelgti į tai, kad harmonija įmanoma tik bendromis visų grupės narių pastangomis ir priklauso nuo kiekvieno iš jų. Taip kaip muzika gerai sustyguotoje muzikos grupėje. Bendra tema, solo dalis. Tačiau tuo pat metu išsaugoma harmonija.


Sveikata

Taurių dešimtakės Taro korta nekalba apie ligas. Tai gera, laimės korta.

Ji gali nurodyti į šeimos gydytoją, kuris lyg šeimos narys. Sveikatos būklė puiki, tendencijos pačios palankiausios.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Labai stabili, subalansuota Taro korta. Aukštas kontrolės laipsnis.

Pajamų didinimo būdai.

Ši Taro korta tam tikromis sąlygomis garantuoja laimingą būseną, tačiau labai siaurame diapazone. Pasikeitus sąlygoms, situacija pasikeičia akimirksniu.
Viena vertus, kortoje esantiems žmonėms nieko nereikia, emocinis fonas toks puikus, kad nereikia net ir materialinių gėrybių – sotumas oru. Nieko materialaus. Kalbant apie pajamas – materialinių poreikių sumažinimas iki minimumo. Dievo paukštis nepažįsta rūpesčių – štai tokia situacija.

Kad išlaikyti vidinę pusiausvyrą, išorinis pasaulis, visuomenės dėsniai ignoruojami. Priešingu atveju žmonės nustoja būti laimingi, iškrenta iš Taurių dešimtakės būsenos, prarasdami pakylėtą priklausymo vieningam šeimos medžiui jausmą.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Bendra finansinė būklė puiki. Tenkinami visi pagrindiniai ir estetiniai, dvasiniai poreikiai. Galite užsiimti savirealizacija, kūrybiškumu, todėl atsiranda galimybė pasirūpinti aukštais dalykais, kaip dvasiniu augimu ir saviugda.

Taurių dešimtakės korta situaciją traktuoja kaip konstantą. Kurį laiką taip ir bus. Natūralu, kad smulkūs pokyčiai kaupiasi, tačiau kas tiksliai ir kiek truks palankus laikotarpis, parodys kitos kortos.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Bet kokiam darbui didžiausia paskata – artimųjų ir draugų parama. Nes mes esame gauja – geriausia šio žodžio prasme. Vienybės ir pritarimo energija yra nuostabus šaltinis.
Bet, deja, palanki situacijos raida sukuria pavojingą kliedesį, kad vaivorykštė virš galvos yra kažkas amžino ir nepajudinamo. Mes nesame pasiruošę bėdoms. Mes negalvojame apie planą B. O žiema visada ateina staiga.


Laikas

Greitis: 0/12.

Kaip? – Laikas sustojęs, be laiko.

Kada? – Artimiausiu metu.


Raktinės idėjos

 • Visavertė meilė.
 • Susitikimas su artimaisiais.
 • Pelnyta laimė.
 • Laimingas šeimos gyvenimas.

Raktiniai žodžiai

 • Harmonija
 • Gera kaimynystė
 • Būstas
 • Namas
 • Pasitikėjimas
 • Saugumas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Taurių dešimtakės kortą

 • Ką padarei, kad tavo šeima būtų laiminga?
 • Ką daro tavo šeima, kad tu būtum laimingas?
 • Ar tavo šeimai tikrai sekasi, ar tai rūpestingai puoselėjama iliuzija?
 • Kas užtikrina tavo šeimos laimę?

Dienos korta – patarimas

Skirk laiko savo artimiesiems.


Korta kaip įspėjimas

Neužsisklęsk savo šeimos rate, atkreipk dėmesį ir į išorinį pasaulį.


Parašykite komentarą