Taro kortų reikšmės

11. Teisingumas

Pagrindinės Teisingumas kortos reikšmės

 1. Įstatymas (patikrinkite savo popierius, susidūrimas su įstatymu, baudžiamosios bylos iškėlimas, teisinė struktūra, juridinis klausimo sprendimas).
 2. Skyrybos.
 3. Planinė operacija.
 4. Balansas.

Plačiau

Apskritai Teisingumas yra gana neutrali Taro korta. Šiandieninė Teisingumo reikšmė siejama su teisingumu, sąžiningumu, garantuoja įstatymo pergalę ir pelnytą laimėjimą teisme. Korta primygtinai rekomenduoja elgtis griežtai pagal įstatymus, ypatingą dėmesį skirti įvairiems popieriams ir dokumentams. Svarbus aspektas šiai kortai iškritus – „Patikrinkite dokumentus“, ar jie teisingai surašyti. Posakis „Kuo daugiau popieriaus, tuo švaresnis užpakalis” puikiai tinka biurokratiniam aparatui apibrėžti. Taip pat ši korta gali kalbėti apie netikėtą, arba atvirkščiai, suplanuotą patikrinimą.

Teisingumas Taro korta reiškia visas įmanomas teisėsaugos institucijas, o jų mūsų šalyje nematyta galybė. Išimties tvarka ši korta gali reikšti ir kariškius, tačiau dažniau jie nurodomi Imperatoriaus arba Jėgos kortomis.

Įstatymo normos ne visada sutampa su vidiniais įsitikinimais, ar su tuo, ką žmogus apibrėžia kaip įprastą žmogaus elgesį. Teisingumo korta sako, kad šioje situacijoje nereikėtų atsižvelgti į asmeninius įsitikinimus. Korta nurodo įvairius sąveikos su oficialiomis struktūromis aspektus. Sąveika gali būti įvairi: priimant palikimą, išduodant pažymėjimą. Baudžiamasis procesas, yra skirtumas tarp baudžiamosios bylos iškėlimo (Teisingumas korta) ir paties teismo proceso (Teismas korta). Esant standartinei situacijai, klausimą lengviau išspręsti baudžiamosios bylos stadijoje, jos neperduodant teismui.

„Jei nesėdėjai už grotų – ne tavo nuopelnas, o mūsų trūkumas“.

Kardas Teisingumo rankose skirtas ne vienyti, o skaldyti, kirsti. Todėl dažnai korta kalba apie operaciją, skyrybas ar santykių nutrūkimą. Santykiuose Teisingumo korta pasireiškia kaip galimo lūžio ir perėjimo nuo artimų, šiltų, emocingų santykių prie griežtų ir oficialių. Oficialūs santykiai, tai yra santykiai, orientuoti į susitarimą, protokolu ir kitų teisinių dokumentų nustatyti santykiai.

Su sveikata susijusiais klausimais Teisingumas korta pasakoja apie chirurginės intervencijos poreikį ir klasikinės medicinos metodų taikymą. Operacija planinė ir būtina, tačiau nebūtinai tik po skalpeliu, taip pat ši korta gali reikšti dūrius švirkštu, akmenų skaldymas ultragarsu kepenyse. Aiškiai išreikšta priešprieša įvairiems tradiciniams, alternatyviems ir ezoteriniams gydymo metodams.

Kita svarbi šios kortos reikšmė – balansas. Pusiausvyra gali būti fizinė, biocheminė, psichinė, emocinė ar bet kas kita, ką tik galite pagalvoti. Viena vertus, korta padeda ją išlaikyti, o kitą – rodo, kad reikia išlaikyti pusiausvyrą.

Nedažnai, bet kartais Teisingumo korta kalba apie šaltuosius kovos ginklus ir viską, kas su jais susiję – turėjimą, naudojimą ir net kolekcionavimą.

Kortu numeracija įvairiose kortų kaladėse gali skirtis. Teisingumo korta gali būti žymima numeriu 8, o Jėgos korta 11 ir atvirkščiai. O Priežastys kabalistinės-astrologinės. Tai „Auksinės aušros“ ekspertų tam tikri kabalistiniai ir astrologiniai kortų priskyrimai. Astrologinis ženklas Liūtas siejamas su Jėga, Svarstyklės su Teisingumu. Taigi, Svarstyklės negali eiti anksčiau už Liūtą.


Psichologinė būklė

Jei įstatymas tavo pusėje rami būsena, bet jei pažeidinėji – įtampa.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Teisingumas yra uždara korta. Teisingumo prasmė – ne atverti, o uždaryti, nutraukti santykius.

Santykių intensyvumas.

Viena iš šios kortos reikšmių „Pusiausvyra“. Partneriai stengiasi rasti pusiausvyrą savo santykiuose. Vienam šaukiant, antrasis gali tylėti arba primušti. Bet kokiu atveju antrasis partneris siekia subalansuoti santykius, remdamasis savo supratimu apie pusiausvyrą ir teisingumą.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Teisingumas Taro kortoje kalbama apie tarnybinius santykius, apie santykius, nustatytus sutartimi, protokolu, baudžiamojo proceso kodeksu bei kitais teisiniais dokumentais. Jokio „tikiu žodžiu“, viskas pagal įstatymą – kas surašyta ant popieriaus ir pasirašyta.

Teisingumo korta gera darbiniuose santykiuose.

Darbo santykiuose egzistuoja pagrįstų taisyklių sistema, reguliuojanti Jūsų veiksmus, iki minimumo sumažinanti žmogiškojo faktoriaus įtaką. Tai yra, darbe esi ne tiek žmogus, kiek funkcija. O veiksmai pagal taisykles, nuostatas ir protokolus prieštarauja asmeniniam troškimui. Protokolo ir reguliavimo veiksmai yra veiksmingi.

Tačiau tam tikru momentu Parkinsono dėsniai pradeda veikti. Ir tai jau ne sistema žmogui, o žmogus sistemai. Pasaulis virsta kafkišku absurdu. Prie pasikeitusių sąlygų priderinami ne protokolai, o pasenusių ir beprasmių nurodymų išsaugojimas tampa gyvenimo prasme.

Jei kalbame apie santykius tarp artimųjų ar šeimos narių, tai jau santykiai per advokatus ar net teismo salėje. Paveldėjimo, padalijimo, santuokos nutraukimo bylos.

Taro korta Teisingumas, santykiuose dažnai reiškianti skyrybas, išsiskyrimą. Tai, kas pažeidžia pusiausvyrą, nuimama nuo svarstyklių. Retais atvejais kalbame apie tai, kad žmogus keičia savo elgesį. Dažniau korta rodo atsisakymą tęsti santykius su šiuo asmeniu.

Santykių nutraukimas gali būti ir taikus, ir itin skausmingas.


Sveikata

Sveikatos klausimais ne pati palankiausia korta. Dažniausiai sveikatos praradimas, korta kalba apie įvairias chirurgines intervencijas arba kreipimąsi į oficialią klasikinę mediciną.

Tai nebūtinai turi būti chirurginė operacija. Korta gali rodyti Pvz.: tulžies akmenų sutraiškymą ultragarsu.

Taip pat korta gali būti siejama su poreikiu atkurti pusiausvyrą, tiek fizinę, tiek psichologinę.
Korta žymi pavojingą laikotarpį, kai tikimybė susižaloti, įsipjauti, įsidurti yra didesnė nei įprastai.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Labai stabili korta. Kruopščiai subalansuota kontrolės situacija, tik Jums reikia atsižvelgti į tai, kad kontroliuojamas ir valdomas objektas esate Jūs!

Pajamų didinimo būdai.

Pirma, ir svarbiausia, išimtinai legalus verslas, jokių įstatymų pažeidimų. Ir tik tam, kad nebūtų blogiau. Pelnas abejotinas, todėl reikia išsaugoti tai, kas jau yra. Matyt, valstybės mašina bandys iš jūsų atimti pinigus per mokesčių sistemą ar baudų sistemą.

Antra, pati teismų ar teisinė sistema kaip pirkimo-pardavimo objektas (natūralu, teisės srityje). Ne tik advokatų kontoros, bet ir specialių kompiuterinių programų, informacinės ar detektyvinės literatūros gamyba ar prekyba.

Į įstatymų pasaulį galite įsilieti netiesiogiai, per fojė – pardavinėdami kavą ir pyragus pasų skyriuje arba apygardos prokuratūroje.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Korta ne tiek finansinė, kiek psichologinė būklė. Bendra nuotaika – „Revizorius ateina pas mus“. Kad ir kaip paklustumėte įstatymams, kad ir kaip kruopščiai tvarkytumėte apskaitą, nervinio sukrėtimo išvengti nepavyks. Ypač kai viskas nesiseka. Pasiruoškite patikrinimui: mokesčių, priešgaisrinės, sanitarinės ir epidemiologiniai apžiūrai. Tai daugiau nuostolis. Geriausiu atveju liks taip kaip buvo.

Ateityje tikimasi panašios „Pakaruoklio“ situacijos. Pusiausvyra – nuo nulio su svyravimais link minuso.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Įstatymų žinojimas išlaisvina nuo atsakomybės, o nežinojimas – ne. Kol išliksime teisinėje srityje, galime bandyti laviruoti įstatymų rėmuose. Pagerinti, keisti savo situaciją. Yra pavienių pavyzdžių, kai žmonės rado gana pagrįstų teisinių priežasčių nemokėti paskolos ar optimizuoti mokesčius. Bandymas – ne kankinimas, blogiau nebus.
Yra ir kita prasmė – Dieviškoji pusiausvyra ir Dieviškasis teisingumas. Sunkumas yra tas, kad mes nežinome įstatymų, pagal kuriuos esame vertinami. „Kas yra teisėjai?” Ar žmonės, kurie teigia žinantys šiuos įstatymus, tikrai juos žino? Dažnai tai būna fanatikai arba sukčiai.


Laikas

Greitis: 8/12.

Kaip? – Pakankamai greitai.

Kada? – Netrukus.

Ypač retais atvejais gali rodyti rugpjūčio mėnesį. Areštavimo momentas. Negrįžtamas įvykis.


Raktinės idėjos

 • Teisės prieš moralę persvara
 • Klausimų sprendimas teisme
 • Sąveika su įstatymu
 • Oficialius santykius

Raktiniai žodžiai

 • Įstatymas
 • Taisyklės ir nuostatos
 • Skyrybos
 • Santykių išskyrimas
 • Teisinis dokumentas
 • Pusiausvyra

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Teisingumo kortą

 • Kokie įstatymai, tavo nuomone, yra teisingi?
 • Ar yra pas tave neteisingai užpildytų, pasibaigusio galiojimo dokumentų?
 • Dvasia ar įstatymo raidė?
 • Ar tau labiau patinka kaltinti ar išteisinti?

Dienos korta – patarimas

Būkite kiek įmanoma atidesni su visais oficialiais dokumentais.


Korta kaip įspėjimas

Patikrink, kaip tavo veiksmai atitinka įstatymo dvasią ir teisę.


Parašykite komentarą