Taro kortų reikšmės

8. Monetų aštuonakė

Pagrindinės Monetų aštuonakė kortos reikšmės

 1. Mylimas darbas (mėgstamas, malonus, amatai).
 2. Pelningas darbas.
 3. Materialus malonumas.

Plačiau

Pagrindinė Monetų aštuonakės (Pentaklių, Denarų) Taro kortos reikšmė – emocinis ir materialus malonumas iš darbo. Meistras išmano savo verslą ir myli savo darbą. Jam patinka darbo procesas ir geras materialinis atlygis, priklausantis nuo darbo rezultatų.

Ši Taro korta neįtraukia „force majeure“ situacijos, ypač susijusios su kitų žmonių veiksmais: klientais, tiekėjais ar tarpininkais. Visas proceso fazes valdo vienas meistras. Jis yra nepriklausomas ir laisvas pasirinkti, ką ir kaip daryti.

Darbas šiuo atveju yra ne tik darbas. Tai kaip hobis. Kai kam tai yra vasarnamis, kažkam – senų automobilių atnaujinimas ar batų taisymas ir t.t. Tai yra, ši Taro korta gali rodyti ir hobį, ir apmokamą darbą.

Labai populiarus posakis: „Noriu, kad mano darbas teiktų man malonumą“. Ir čia slypi spąstai. Malonumas iš proceso ar malonumas dėl gauto rezultato?

 • Man patinka tai, ką darau.
 • Man patinka, kaip aš tai darau.
 • Arba man patinka SUMA, kurią gaunu už tai.

Žmogus moka už gautą malonumą, o atlygį gauna už padarytą darbą. Darbas, kuris teikia malonumą, vadinamas hobiu.

 • Tau pasisekė! – Tavo mėgstamo darbo rezultatai yra paklausūs. Gali iš šio darbo gauti pajamų.
 • Nepaklausūs! – Tai ne kas kita, kaip hobis. Nepamiršk, kad tavo hobis yra kažkieno kito verslas.

Gyvenimą šeimoje žmogus gali suvokti kaip mėgstamą darbą. Ar tai gerai, ar blogai? Galime drąsiai teigti, kad tai daug geriau nei šeimos gyvenimo suvokimas kaip Monetų septynakės Taro kortoje.

Be teigiamo ir neigiamo darbo suvokimo, gali būti ir neutralus. Atėjai į dirbą, gavai atlygį, išėjai. O išėjęs pro gamyklos vartus nė sekundei negalvoji apie savo darbą. Tačiau Taro kortų kaladėje nėra kortos, rodančios tokį požiūrį.


Psichologinė būklė

Lengva užmegzti naujus ryšius, stabilūs ryšiai, teigiami ryšiai. Nuolatiniai teigiami atsiliepimai.

Žmogus daro gerus dalykus ar darbus. Jis žino, kad jam sekasi gerai (subjektyvu), o aplinkiniai patvirtina, kad jam gerai sekėsi (objektyvu). Šiuo atveju „gerai“ yra gerai tam tikrai socialinei aplinkai, kultūrai ir pan.

Monetų aštuonakės šūkis: „Aš esu tėkmėje“.


Santykiai

Monetų aštuonakės Taro kortos reikšmė meilėje gali rodyti sėkmingą fiktyvią santuoką, santykius paremtus abipuse pagarba. Abi pusės supranta tai, kas buvo padaryta, reikšmę ir kompensacijos už tai svarbą.

Pats atvejis, kai partneriai santykius traktuoja kaip atsakingą, bet kartu malonų darbą.

Atvira – uždara korta.

Atvira, pozityvi Taro korta.

Santykių intensyvumas.

Monetų aštuonakė rodo intensyvius santykius. Kortos veikėjas daro tai, ką daro, ne sau, ne asmeniniam naudojimui. Jam svarbu dalintis darbo rezultatu su kitais, savo darbą iškeisti į materialų atlygį ir teigiamas emocijas. Meistrui gali būti svarbios ne tik teigiamos reakcijos, susijusios su jo darbo rezultatu, bet ir kūrybos procesą stebinčios publikos malonumas.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Monetų aštuonakės Taro korta vaidina abipusės pagarbos tarp šeimininko ir kliento scenarijų. Partneriai laikosi sutarties, sąžiningai vykdo savo dalį pareigų. Meistras savo darbo kainos neišpūčia, užsakovas nekelia iš piršto laužtų pretenzijų. Šeimos gyvenime tai gali būti fiktyvi santuoka, o išskaičiavimas pasirodė labai sėkmingas. Bet kokiu atveju santykiai šioje kortoje partneriams teikia abipusį malonumą.

Šioje kortoje pagarba sau ir pagarba kitam žmogui, įskaitant jo jausmus, eina koja kojon.


Sveikata

Monetų aštuonakės Taro korta rodo gerą sveikatą. Tačiau ši korta gali ir įspėti, kad sėdimas darbas gali sukelti tam tikras fizinio kūno deformacijas, pvz.: skoliozę. O aistra mylimam darbui gali priversti žmogų nepaisyti kūno signalų, įspėjančių apie kylančias su sveikata susijusias problemas.


Verslas

Yra daug istorijų apie tai, kaip žmogus savo hobį pavertė pajamų šaltiniu. Ir visi šie pasakojimai įeina į Monetų aštuonakės kortą.

Kad ir ką žmogus bedarytų, jis myli savo darbą, o materialinis atlygis už įdėtas pastangas, visiškai atitinka jo lūkesčius. Neretai Monetų aštuonakė pabrėžia meistro ar jo siūlomos paslaugos išskirtinumą. Tai leidžia meistrui būti nepriklausomam, daryti tai, ką nori, taip, kaip jam atrodo tinkama, ir nustatyti kainą, sutelkiant dėmesį ne į rinkos atlygio vidurkio dėsnius, o taip kaip jis suprata teisingą savo darbo atlygį.

Stabilumas, valdomumas.

Tobula Taro korta darbui. Darai tai, kas tau patinka, o tai ką darai tau patinka. Kontroliuojama, stabili, valdoma situacija. Darbas teikia tiek materialinį, tiek moralinį pasitenkinimą. Puikūs rezultatai, puiki nuotaika. Geriau nebūna.

Pajamų didinimo būdai.

Pagrindinė mintis – mėgstamą veiklą paversti pajamų šaltiniu. Yra daugybė tai patvirtinančių istorijų, taip pat ne visai sėkmingų pavyzdžių. Tačiau ši Taro korta maloni ir optimistiška, be neigiamų konotacijų. Todėl yra reali galimybė hobį paversti pelningu verslu.

Žmogus šioje Taro kortoje dirba vienas, jo neriboja fabriko rėmai, jis laisvas priimti kūrybinius ir ekonominius sprendimus. Žinoma, tai turi įtakos ir gaminio kokybei, ir kiekybei: vienetinės prekės, išskirtinė, rankinė gamyba. Meistras į kiekvieną gaminį įdeda savo sielą.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Nuostabu! Meistras – auksarankis. Laikotarpis, kai meistro vardas dirba jo naudai. Jis jau gauna begalinį klientų srautą ir gali pasirinkti su kuo dirbti, o su kuo ne.

Situacija stabili, vyrauja nuolatinio pajamų didėjimo tendencija. Šiame lygyje verslas praktiškai nepriklauso nuo ekonominės situacijos.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Nepaisant aukšto lygio įgūdžių, kyla pavojus tapti siauros specializacijos įkaitu. Situacijai pasikeitus jūsų įprasti metodai gali nustoti veikti.

Tačiau, tuo pat metu, nepriklausomybė nuo daugumos išorinių aplinkybių, savarankiškumas, specialistas iš didžiosios raidės daro jūsų verslą nepaskandinamą. Bet kurioje vietoje, be dirbtuvių ir sudėtingos įrangos, galima pradėti verslą nuo nulio. Tuo pačiu jūs pats diktuojate rinkai, ką pirkti. Sukuriama paklausa, o meistras gali laisvai siūlyti tik tai, ko geidžia jo širdis.


Laikas

Greitis: 9/12.

Kaip? – Lengvai ir greitai.

Kada? – Tiesiog dabar.


Raktinės idėjos

 • Menas amatuose.
 • Daryti tai, ką mėgsti.
 • Moralinis ir materialinis pasitenkinimas.
 • Visiškai kontroliuojamas procesas ir rezultatas.

Raktiniai žodžiai

 • Mėgstamas darbas
 • Pasitenkinimas darbu
 • Materialė nauda
 • Materialinis stabilumas
 • Meistro darbas
 • Asmeninės pastangos

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Monetų aštuonakės kortą

 • Ar tau patinka tavo darbas? Jei nepatinka, kodėl tu tai darai?
 • Ar tavo pomėgis (hobis) yra pajamų ar išlaidų šaltinis?
 • Kas trukdo ir kas padeda daryti tai, kas tau patinka?
 • Ką darai, kad taptum Meistru?

Dienos korta – patarimas

Užsiimk mėgstamu darbu.


Korta kaip įspėjimas

Darydamas tai kas tau patinka, stebėk kas vyksta aplink tave?


Parašykite komentarą