Taro kortų reikšmės

Kardų pažas

Pagrindinės Kardų pažas kortos reikšmės

 1. Pasyvus.
 2. Atsargus.
 3. Pesimistas.
 4. Nedaryk nes nemoki daryti.
 5. Fizinis, moralinis nešvarumas (išdavikas).
 6. Mėgsta smulkias detales.
 7. Gesinimo santykiai.

Plačiau

Kardų pažas Taro korta siejama su negalėjimu veikti, pavojumi, įvairių rūšių grasinimais ir neapdairumu. Taip pat perdėtas rūpinimasis saugumu, nuolatinis tikėjimasis, kad situacija pablogės, kad kažkas seka.

Pagrindinė Kardų pažo frazė yra: „Nedaryk, nes nežinai kaip“. Kardai – veiksmas, bet Kardų pažas yra tik mokinys. Jis vis dar nežino, kaip elgtis. Jis tik mokosi tai daryti. Deja, jis dažnai turi iliuziją, kad jau viską žino, ypač jei jis stebėjo, kaip kažkas kažką darė. Svarbus žodis, norint suprasti Kardų pažą – atsargumas. Bet kur riba tarp atsargumo ir bailumo? Pažas tikrai to nežino. O savo nesugebėjimą veikti dažnai kompensuoja puikiu gebėjimu analizuoti. Tačiau jei neturi ką analizuoti, jis pradeda raustis po nešvarius skalbinius, ieškodamas įvairiausių negatyvų. Veiksmą pakeičia rinkimo idėja. Būti kolekcionieriumi yra labai natūrali Kardų pažo būsena, dažnai tai ką kolekcionuoja, neturi vertės. Dar jie dažnai užsiima miniatiūra.

Kaip ir Kardų riteris, Kardų pažas neretai nepaiso komforto. Tačiau jis tampa ne tik fizinio, bet ir moralinio nešvarumo „lyderiu“.

Dvaro kortose yra du pesimistai: Kardų pažas (beviltiškas pasaulio pabaigos laukimas) ir Lazdų riteris (optimistinė tragedija).

Kardų pažas demonstruoja labai skirtingus elgesio modelius. Viena vertus, tai Sokratas ir Ezopas, išlaikę orumo jausmą ir pasirinkę mirtį. Kita vertus, kolaborantai, išdavikai, kurių šūkis: „išgyventi bet kokia kaina!“.

Yra dar vienas sąlyginis Kardų pažo į „storo“ ir „plono“ padalijimas. Ploni yra toksiški, tulžingi, ciniški, sarkastiški tipai. O storieji – geraširdžiai niurgzliai.


Psichologinė būklė

Kardų pažas rodo sunkias emocines būsenas: depresiją, paranojišką blogiausio laukimą.
Ši korta asocijuojasi su pikdžiugiškumu, skepticizmu, pesimizmu.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Kardų pažas yra labai uždara korta. Praktiškai nerodo iniciatyvos užmezgant santykius ir neskuba reaguoti į kitų žmonių signalus.

Santykių intensyvumas.

Korta gali rodyti didelę vidinę įtampą, dažniausiai neigiamą, taip pat nemalonius išorinius santykius. Nemalonumų lygis auga.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

– Bet aš tau sakiau! Jis įsitikinęs, kad viskas visada bus blogai. Kardų pažas džiaugiasi kitų žmonių nesėkmėmis, netiki savo sėkme, dažnai gyvena pagal principą „kuo blogiau, tuo geriau“. Sutikti pozityvų Kardų pažą – retenybė. Tačiau net ir pozityvusis Kardų pažas pasižymi mizantropija ir netikėjimu teigiamomis žmonių savybėmis.

Kardų pažo korta – labai sudėtingas santykių modelis. Tai skausmingi, varginantys santykiai. Jie grindžiami noru įskaudinti, įžeisti, slaptai įkąsti. Partneriai yra nuolat nepatenkinti savimi, vienas kitu ir apskritai visu pasauliu. Partneriai vienas kito nesupranta ir nesiekia suprasti. Ir tuo pačiu metu jie nenutraukia tokių santykių, tęsia, rasdami šiuose santykiuose skausmingą malonumą.


Sveikata

Kardų pažo reikšmė sveikatos klausimais yra įtarumas – gali būti visos ligos be išimties. Būrime – viskas nėra taip blogai, kaip įsivaizduoja žmogus. Įtarumas neveda link ligos išgydymo – žmogus sutelkia dėmesį į ligos faktą, į ligos išgyvenimą, bet ne į išgydymą.

Kažkas turi ateiti ir išgydyti, o Kardų pažas tiesiog verkšlena. Keisti, fantastiški savigydos metodai. Ezoteriniai gydymo būdai yra labai populiarūs, tačiau jie šiuo atveju neveikia. Pasąmoningai pirmenybė teikiama neveikiantiems gydymo metodams. Visi gydytojai nieko nežino, visi gydytojai melagiai.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Pakankamai stabili situacija, bet nelabai teigiama finansams. Galite tik stebėti pokyčius (ir net ne visus), bet ne valdyti. Tiksliau, vadovavimas ir valdymas yra labai mažai tikėtinas.

Pajamų didinimo būdai.

Kardų pažo korta visiškai nesusijusi su pajamų padidėjimu. Veikiau rodo nuostolius. Finansams ši korta yra neigiama.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Nėra kapitalo. Tarp minuso ir nulio. Geriausiu atveju viskas liks kaip yra.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Klausimas, kaip Kardų pažas gali paveikti pajamų padidėjimą, yra retorinis. Žinoma, galima sutelkti dėmesį į patraukliausias Kardų pažo savybes, tačiau su verslu tai nesusiję. Kardų pažas yra skrupulingas, tačiau, ambicijų ir motyvacijos stoka, nenoras prisiimti atsakomybės ir baimė suklysti kerta per bet kokius veiksmus finansų srityje.


Laikas

Greitis: 1/12.

Kaip? – Laba-a-ai lė-lė-lėtai.

Kada? – Labai negreitai.

Pats lėčiausias iš pažų, kaip vėžlys.


Raktinės idėjos

 • Pasyvumas.
 • Neryžtingumas.
 • Išdavystė.
 • Konfliktų sėklos.

Raktiniai žodžiai

 • Atsargumas
 • Blogų žinių šauklys
 • Analitikas
 • Šnipas
 • Sekimas
 • Nesantaika

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Kardų pažo kortą

 • Ką tu moki ir ko turi išmokti?
 • Kas tave verčia būti atsargiu?
 • Kokia tavo nepasitikėjimo partneriais priežastis?
 • Kodėl tau labiau patinka stebėti, o ne veikti?

Dienos korta – patarimas

Būk budrus!


Korta kaip įspėjimas

Nesivelk į nuotykius (neaiškią rizikingą veiklą)!


Parašykite komentarą