Taro kortų reikšmės

Kardų riteris

Pagrindinės Kardų riteris kortos reikšmės

 1. Veiksmas (gūsis).
 2. Įžvalga.
 3. Aktyvumas.
 4. Tapatumo santykiai.

Plačiau

Šiuolaikinis šios kortos supratimas siejamas su kūrybiškumo, veiksmo ir įžvalgos samprata. Tam, kad suprasti Kardų riterio būseną, jį galima apibrėžti vienu žodžiu – veiksmas. Jis negali ne veikti. Ir galutinis šio veiksmo tikslas ne visada yra reikšmingas. Daug svarbiau yra pats veikimo galimybės faktas. Koks skirtumas dėl ko ir su kuo kovoti? Kardų riteriui – jokio. Daug svarbiau yra galimybė veikti.

Kardų riteriai dažnai veikia impulsyviai ir dėl to lengvai pereina prie naujų veiklų. Tačiau užbaigti projektą, užbaigti veiksmą, Kardų riteriui dažnai nepavyksta. Jie lengvai užsidega ir taip pat lengvai perdega, arba pereina prie kito objekto, patraukusio jo dėmesį.

Yra tokia žuvų rūšis, kurios negalima laikyti įprastame akvariume. Jai reikia akvariumo padalinto į skyrius, o kiekviename skyriuje turėtų būti sukurtas savitas peizažas. Tada žuvį apima jausmas, kad ji visą laiką keliauja. Kaip ir Kardų riteris, ji negali būti toje pačioje vietoje.

Kardų riteriui sunku suprasti kas yra patogu, o kas ne. Pvz.: darbe, greitai sukonstruoti stalažai, dažniausiai be turėklų ir pasvirę lyg Pizos bokštas. Kardų riteriams reikia Taurių damos, geriausios komforto specialistės, kuri suteiktų jam šį komfortą.

Be komforto problemų Kardų riteris dažnai nesupranta kitų žmonių emocinių reakcijų, todėl jas ignoruoja. O aplinkiniai tokio Kardų riterio elgesio nesuvokia.

Norint suprasti Kardų riterį, ypač svarbus žodis – įžvalga. Jam dažnai topteli nepaaiškinamų intuityvių minčių. Tipiškas Archimedo pavyzdys – „Eureka“!

Jei kalbant apie Kardų riterį kaip kovotoją, jo pirmsis puolimas ypač stiprus, tačiau atlaikius šį puolimą, Kardų riteris gali lengvai prarasti susidomėjimą kova. Geriau į bendrą rikiuotę jų nestatyti, o patikėti vienkartines užduotis, kuriomis siekiama dezorganizuoti priešą. Nes chaose Kardų riteriai jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Tai yra natūrali jų būsena.

Įprastai Kardų riteriui materialinės problemos pusė nesvarbi. Jam nelabai būdingas troškimas turėti, ypač turėti bet kokia kaina.

Kardų riteris negalvoja apie savo mirtį, nevertina nei savo, nei svetimo gyvenimo. Todėl jam galima patikėti užduotis kuriose labai daug rizikos.


Psichologinė būklė

Azartiškumas, įsijautimas, nepastovumas ir nenuoseklumas, veržimąsis.

Koncentravimąsis į greitus rezultatus. Užsilaiko laike – praranda susidomėjimą, koncentraciją, pereina prie kito objekto.


Santykiai

Atvira – uždara korta.

Tai labai atvira Taro korta. Jis lengvai užmezga santykius su kitais žmonėmis, tačiau dažnai šie santykiai yra labai trumpalaikiai.

Santykių intensyvumas.

Apie santykių intensyvumą šioje kortoje kalbėti sunku. Atrodo, kad santykių intensyvumas labai aukštas. Ryškūs blyksniai, nuolatinis šurmulys. Tačiau tikri ilgalaikiai santykiai yra tokie reti, kad sunku suprasti, ar jų intensyvumas – ypatingas atvejis, ar modelis.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Nuolatinis judėjimas. Nuolatinė tikslų, prioritetų, interesų kaita. Kaip šuo išslydęs iš pavadėlio ir siekiantis apuostyti visą kiemą ir sužymėti visus suoliukus bei stulpus. Jis nuolat kažkur bėga, ieško su kuo susikauti.

Kortos herojui santykių palaikymas – nepaprastai sunki užduotis. Jis tiesiog nežino, kaip tai padaryti. Neatsargiu žodžiu ar veiksmu jis sugeba sugriauti net tuos santykius, kuriuos iš tiesų vertina. O labiausiai erzina tai, kad jis tai daro be jokių piktų kėslų.

Kardų riterio kortoje nėra tvirtų ryšių, gerai koordinuoto komandos darbo. Dažnai tai yra ne kas kita, kaip atsitiktinis žmonių grupavimas, siekiant išspręsti vienkartinę problemą.


Sveikata

Kardų riteris rodo stiprų, energingą, sveiką žmogų, galintį pakelti kalnus ir apversti upes.

Kardų riteris nemėgsta būti gydomas, negalite priversti jo laikytis lovos režimo. Energetinius gėrimus ir stimuliatorius jis vartoja kaip vaistus arba vietoje jų.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Visi riteriai yra impulsas. Reakcija. Karaliai ir karalienės kuria situacijas, o riteriai į jas reaguoja. Dažnai akimirksniu, bet tiksliai.

Kardų riteris turi jėgų valdyti situaciją, tačiau nesugeba jos suvaldyti, pakilti į aukštesnį lygį. Viskas labai nestabilu. Retai pasitaikantys atvejai.

Pajamų didinimo būdai.

Riteris – vienas upelis, dama – upė, karalius – upių sistema su delta ir visais intakais. Patys judriausi, neramiausi upeliai – riteriai. Padidinti pajamas. Kalti geležį, kol ji karšta, veikti nedelsiant, greitai. Greiti pasiūlymai – greiti pinigai. Riteriai yra individualistai, daug labiau linkę į konkurenciją nei į bendradarbiavimą, kitaip nei damos.

Kardų riteris – išradingumas, naujų, unikalių prekių ir technologijų kūrimas, „know-how“ specialistas. Bet tai gali būti ir tuščia projekcija.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Apskritai situacija yra gera. Kardų riterį upelis neša, iš pradžių į vieną krantą, paskui į kitą. Arba jis parduos projektą pelningai, arba kiti išvogs ir pasipelnys.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Pagrindinės Kardų riterio problemos yra jo dorybės, tačiau tik tos kurios privestos iki absurdo. Impulsyvumas neleidžia susikoncentruoti į problemą kaip į visumą, matyti ir įvertinti visus aspektus kompleksiškai. Individualizmas lemia savo jėgų pervertinimą, o reakcijos greitis – greitą perdegimą ir susidomėjimo praradimą. Sprinteris, o ne bėgikas.

Kardų riteris – gali neužsiimti verslu, o išradinėti „amžinąjį variklį“.


Laikas

Greitis: 16/16.

Kaip? – Labai greitai ir gūsingai.

Kada? – Žaibiškai.
Perėjoje tarp dabarties ir ateities.


Raktinės idėjos

 • Drąsa.
 • Aštrus liežuvis.
 • Veiksmas.
 • Pamišimas.

Raktiniai žodžiai

 • Ryžtingumas
 • Slėgis
 • Greitis
 • Žiaurumas
 • Kūryba
 • Insaitas (nušvitimas)

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Kardų riterio kortą

 • Ar tu pasiruošęs imtis veiksmų?
 • Koks tavo tikslas?
 • Ką tu pasiruošęs sunaikinti, kad pasiektum savo tikslą?
 • Su kuo ir dėl ko tu kovoji?

Dienos korta – patarimas

Veikti nemąstant!


Korta kaip įspėjimas

Per didelis aktyvumas gali būti pavojingas.


Parašykite komentarą