Taro kortų reikšmės

Lazdų pažas

Pagrindinės Lazdų pažas kortos reikšmės

 1. Sąžiningas.
 2. Idealistas.
 3. Vidinė harmonija.
 4. Nenaudingas žmogus, nepasitikintis savimi.
 5. Taika (prievartos nebuvimas).
 6. Tiesos sakymas.
 7. Kontrolės santykiai.

Plačiau

Šiandien Lazdų pažo reikšmės tai, sąžiningumo ir pasitikėjimo idėją. Šioje situacijoje galima pasitikėti savo partneriais ir bendražygiais. Jie nėra nusiteikę neigiamai, priešingai, jų ketinimai yra sąžiningi ir atviri. Tai yra teigiama kortos pusė. Neigiamas dalykas, yra jo paties teigiamų savybių plėtojimas. Lazdų pažo idėjos apie pasaulį dažnai yra naivios ir idealistinės. Jis ignoruoja realų žmonių elgesį, jų interesus, norus, poreikius, pabrėždamas, kad jie turėtų elgtis pagal jo idealias idėjas.

Lazdų pažo užduotis yra pasakyti karaliui tiesą. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, karaliams kartais reikia pasakyti tiesą. Tačiau ne kiekvienas karalius yra pasirengęs klausytis šios tiesos. Visų pirma tiesos kalbėtojas turi būti visiškai nepavojingas karaliui. Jis turėtų ne tik negalėti, bet ir nenorėti užimti sosto. Toks ir yra Lazdų pažas. Sąžiningas žmogus. Nenaudingas žmogus. Jis yra nuostabi būtybė. Jis gyvena harmonijoje tarp išorės ir vidaus. Jis sako tai, ką galvoja, ir daro tai, ką sako. Bet geriau būtų to nedaryti. Nes tiesos sakymą jis laiko svarbiausiu dalyku sau. – Lengva ir malonu sakyti tiesą. Tačiau kyla klausimas – kam ši tiesa reikalinga? Lazdų pažas – berniukas, kuris šaukė „o karalius tai nuogas“. Melas yra būtina mūsų visuomenės egzistavimo sąlyga. Pvz.: Moteris klausia – Kaip aš šiandien atrodau? O tiesa, kad oi, oi, oi. Ir pabandykite jai pasakyti tiesą! – Visai neblogai – jau geriau šis melas, nei tiesa.

Lazdų pažo raktinis žodis – taika. Taigi, jis neigia smurtą. Mano, kad smurtas negali išspręsti jokios problemos. Kad smurto grėsmę galima sustabdyti nenaudojant smurto. Jis tiki, kad blogis turi būti atlygintas gėriu.

Konfucijus mokė, kad už gėrį reikia atlyginti gėriu, o už blogį – teisingumu.

Lazdų pažas yra mieliausias žmogus. Lagaminą su pinigais galima jam patikėti ir su seserimi kambaryje galima palikti nakvoti. Bet kai tik Lazdų pažų skaičius viršija tam tikrą kritinę masę, turime ligotą visuomenę, nepajėgią vystytis ir sureguliuoti savo veiksmų. Viena pagrindinių jų posakių: „Pasaulio ramybė neverta vaiko ašaros“. Gražu, poetiška. Šio vaiko ašara yra vienas iš manipuliavimo tėvais mechanizmų. Lazdų pažas yra angelas, bet ne iš šio pasaulio. Pasaulyje, kuriame jis gyvena, niekas nevagia ir neapgaudinėja. Gaila tik, kad visi likusieji žmonės gyvena kitame pasaulyje.


Psichologinė būklė

Jis savo vaizduotėje sukuria idealų pasaulį. Pasaulis be smurto. Pasaulis, kuriame žmonės siekia bendradarbiavimo, o ne konkurencijos. Ir, svarbiausia, jie neturi paslapčių ir ydų. Kadangi realus pasaulis retai pateisina kortos herojaus lūkesčius, jam dažnai tenka bėgti į išgalvotą literatūros herojų pasaulį arba atsitverti nuo realybės vienuolyno siena. Ir tokiame zoologijos sode jis jaučiasi savo vietoje.

Kortoje aprašyta emocinė būsena labai priklauso nuo joje pasireiškiančio idealizmo laipsnio. Kuo jis labiau susijęs su tikrove, tuo adekvatesnis. Kuo didesnis idealizmo laipsnis, tuo labiau jis tampa aklas ir kurčias išoriniams argumentams.

Retas Lazdų pažas sugeba draugauti, atsižvelgdamas ne į žmogaus įsitikinimus, o į jo asmenines savybes. Tai yra, įsitikinimai ir idėjos jam svarbiau nei tikrosios žmogaus savybės.

Beje, dėl to jie yra idealūs sektantai, sektų atstovai.


Santykiai

Su Lazdų pažu yra gera draugauti. Jis niekada jūsų neišduos, niekada jūsų neapgaus. Tačiau, kita vertus, jis yra prastas paslapčių saugotojas. Tai puiki korta, jei žmogus svajoja apie lygius ir ramius santykius. Tačiau jame nėra jokios aistros ir azarto. Jie kelia labai aukštus reikalavimus savo partnerių moraliniam grynumui. Jie patys yra linkę į angelišką elgesį, to tikisi ir iš kitų, todėl žmonėmis dažnai nusivilia.

Atvira – uždara korta.

Atrodo kaip atvira korta. Tačiau tuo pat metu jis dažnai pasireiškia kaip fonas. Lazdų pažas nėra ryški korta. Aistros, kurias jis kartais pergyvena, retai prasiveržia į išorę. Jo įtaka aplinkai minimali, o jis pats nėra linkęs keistis veikiamas išorinių veiksnių. Lazdų pažą galima būtų palyginti su inertinėmis dujomis.

Santykių intensyvumas.

Karalius, Karalienė ir Riteris įkūnija agresyvią aplinką, jie įtraukia kitus asmenis į santykius, nepaisant pačių jų troškimo. O Lazdų pažas – neagresyvi aplinka, aplinkiniai turi pasirinkimą. Jie gali užmegzti įvairaus intensyvumo santykius arba gali juos ignoruoti.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Visiems scenarijams Lazdų pažo būdingas bruožas – santykių idealizavimas. Dvasinis, kosminis, idealus vyrauja prieš realų ir materialų.

Lazdų pažo Taro kortos reikšmė meilės santykiuose suvokiama per platoniškos meilės sampratą. Dvasiniai santykiai yra daug svarbesni už nešvarų seksą.

Puiki korta šeimoje ir artimuose santykiuose. Nėra paslapčių, neaiškumų, nutylėjimų. Tokių santykių pavyzdys būtų, sentikių šeimyninės išpažintys.

Idealus pavaldinių elgesio modelis, bet gali būti nepakeliamai sunku dirbti su tokiu viršininku. Kiekvienas iš pavaldinių, jo nuomone, turėtų būti sau viršininkas. Tačiau tai puikiai tinka labai sąmoningiems žmonėms. Praktika rodo, kad ne kiekvienas pavaldinys gali būti geras pavaldinys. Jau nekalbant apie tai, kad būti sau gerų viršininkų.

Jis netinkamai sugeba susieti savo idealias idėjas su realybe. Arba viskas virsta gražia svajone, arba dėl abstrakčių idėjų triumfo liejasi tikro kraujo upės.


Sveikata

Labai svarbu, kad kortos herojus, net ir sirgdamas, tuo pačiu nesijaustų ydingas. Diabetas ar astma – ne liga, o gyvenimo būdas. Sergantis jis nori neapkrauti kitų žmonių savo problemomis. Tačiau daug dažniau Lazdų pažo Taro korta rodo gerą sveikatą, teisingą žmogaus gyvenimo būdą ir tinkamą kūno funkcionavimą.


Verslas

Paprastas darbuotojas. Jis sąžiningai atlieka savo pareigas už labai nedidelį atlygį. Jam nemalonu kalbėti apie pinigus, jis juos suvokia kaip kažką nešvaraus ir blogo. Gavęs lėšas, pavyzdžiui, palikimą, jis gali lengvai išleisti labdarai ir likti be nieko.

Stabilumas, valdomumas.

Pakankamai stabili situacija, bet ne itin teigiama finansams. Pokyčius(ir tai ne visus) galite tik stebėti, bet ne valdyti. Tiksliau, vadovavimas ir valdymas yra labai mažai tikėtinas.

Pajamų didinimo būdai.

Lazdų Taro kortos reikšmė darbe yra lygi nuliui. Nei blogai, nei gerai. Sąžiningas darbininkas. Atlieka pareigas, o kaip atlygį gauna centus.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Nėra pokyčių. Nėra turto. Finansų pokytis sukasi tarp minuso ir nulio.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Lazdų pažas yra sąžiningas. Sąžiningas verslininkas – tuo viskas ir pasakyta.


Laikas

Greitis: 4/12.

Kaip? – Švelniai ir sklandžiai.

Kada? – Laiku.

Laikas eina lėtai be trūkčiojimų. Nevėluoja.


Raktinės idėjos

 • Pasitikėjimas
 • idealistinis gyvenimo įsivaizdavimas
 • Idėjos yra svarbesnės už žmones
 • Sakyti tiesą

Raktiniai žodžiai

 • Sąžiningumas
 • Tiesa
 • Idealistas
 • Padorumas
 • Nuoširdumas
 • Lojalumas, ištikimybė

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Lazdų pažo kortą

 • Ar tikrai esi sąžiningas su savimi?
 • Ar tikrai esi sąžiningas su savo artimaisiais?
 • Kuo pasitiki tu ir kas pasitiki tavimi?
 • Ar tavo idealai trukdo tavo gyvenimui?

Dienos korta – patarimas

Būk sąžiningas.


Korta kaip įspėjimas

Nebūk naivus.


Parašykite komentarą