Taro kortų reikšmės

Monetų riteris

Pagrindinės Monetų riteris kortos reikšmės

 1. Prekyba (perpardavinėjimas, viskas perkama, viskas parduodama, kaina ir vertė).
 2. Pelnas.
 3. Apgavystė.
 4. Viskas matuojama pinigais.
 5. Kvazi tapatybės santykiai.

Plačiau

Monetų riterio Taro korta siejama su įvairiais pasipelnymo būdais. Rečiau ši korta kalba apie gamybą, o daug dažniau – prekybą. Tai prekyba, kurioje naudojami ne patys sąžiningiausi metodai: spekuliacija, sukčiavimas, apgaulė, arši konkurencija. Paveikslo herojus yra individualistas, jis lengvai virsta egoistu. Gyvena pagal principą „Viskas perkama ir viskas parduodama“. Viskas turi savo kainą. Ne tik daiktai, bet ir jausmai bei santykiai.

Monetų riteris ir prekyba, tai tarsi sinonimai. Nėra prekybos be apgaulės, visa prekyba grindžiama apgaule. Prekybos uždavinys yra ne sąžiningas prekių paskirstymas, o pelno ištraukimas. Todėl dažniausiai prekybininkui neapsimoka parduoti kokybišką prekę. Dulkių siurblys turėtų sugesti kitą dieną pasibaigus garantiniam laikotarpiui, o jis turi būti sukonstruotas taip, kad būtų lengviau nusipirkti naują nei suremontuoti seną.

Kai Monetų dama mato tokį beprasmišką išteklių naudojimą, jai širdis kraujuoja. Tačiau būtent toks požiūris leidžia Monetų riteriui gauti 500% pelno. Norint suprasti šią kortą ir tai, kaip ji skaitoma dėlionėse, labai svarbios prekybos sąvokos, tai yra galimybė viską pirkti ir parduoti, taip pat su tuo susijusi ir apgaulė.

Savotiškas Monetų riterio šūkis: „Prisipilk pilną baką, ir aš tau pripilsiu 5 litrus nemokamai!“. Kur įpilsi? Į pilną baką? Ar reikės dar nusipirkti tarą už kosminę kainą tavo degalų kolonėlėje?

Jei Monetų dama orientuota į gamybą, tai Monetų riteris – į prekybą. Ir iš istorijos žinoma, kad lėšos kaupiasi ne pas gamintoją, o pas pardavėją. Ir galiausiai būtent jis dominuoja trikampyje gamintojas-pardavėjas-pirkėjas. Tai yra, pardavėjas pirkėjui diktuoja, ką pirkti, o gamintojui – ką gaminti.

Monetų riterio požiūriu, nėra nieko, ko nebūtų galima nusipirkti ar parduoti. Ir kol tai susiję su materialiais objektais, tai tiesa. Tačiau Monetų riteris yra linkęs parduoti ir pirkti ne tik materialius daiktus. Jis tiki, kad galima nusipirkti draugystę, parduoti meilę, iškeisti atsidavimą į mėsos konservus. Ne visada taip yra. Monetų riteris, kaip niekas kitas iš Monetų rūšies, yra linkęs tapatinti daikto vertę su jo kaina. Jam jie yra beveik sinonimai. Tai labai efektyvu, kai reikia įvertinti ir palyginti materialių objektų kainą. Tačiau kai jausmų vertę jis pradeda lemti pinigine išraiška – liūdnas įspūdis.

Taip kaip Monetų dama sugeba kaupti, taip gerai Monetų riteris sugeba išlaidauti. Jei Monetų dama orientuota į išteklių panaudojimą ateityje, tai Monetų riterio elgesys sukelia jausmą, kad jis gyvena išskirtinai šiandiena, visiškai nesirūpindamas ateitimi. Monetų riteris yra puikus pirklys, o daiktų turėjimas jam teikia tik trumpalaikį džiaugsmą. Daug didesnį pasitenkinimą suteikia galimybė daiktus parduoti dar ir dar, ir dar kartą.


Psichologinė būklė

Monetų (Pentaklių) riteris labai azartiškas, jam labai svarbu būti laimėtoju, įgyti pranašumą, ypač išreikštą materialiomis formomis (premijos, nuolaidos, du už vieno kainą). Jis pasirengęs rizikuoti, tačiau siekdamas būsimo rezultato nevengia monotoniško ir kasdieninio darbo.


Santykiai

Atvira – uždara korta.
Taro korta Monetų riteris santykiuose, kaip ir visi riteriai, yra atvira korta. Jo elgesio modelis yra pardavėjas, o pardavėjas negali egzistuoti be pirkėjo.

Santykių intensyvumas.

Pats išlikdamas šaltakraujiškas ir apdairus, Monetų riteris siekia sustiprinti santykius su partneriais, kad būtų lengviau jais manipuliuoti.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Bet koks veiksmas turi būti pelningas. Bet kokie santykiai turėtų būti naudingi. Būtinai naudinga Monetų riteriui ir nebūtinai antrajam partneriui. Moraliniai draudimai šiam riteriui yra efemeriški. Todėl jis visiškai pripažįsta sukčiavimą, apgaulę ir kitą socialiai nepriimtiną elgesį.

Monetų riteris yra tiekėjas. Ir tik nuo vaikystėje gauto auklėjimo priklauso, ar jis pelną uždirbs savo grupei, ar tik išskirtinai sau. Jis gyvena tikėdamas, kad daikto kaina ir vertė yra vienodos. Ir kad santykiai turi materialinį atitikmenį. Pinigų suma, kurią jis skiria savo mylimajai, tiksliai atitinka jo simpatijos laipsnį. Monetų riteriui akivaizdu, kad jei jis kam nors duoda pinigų, vadinasi, jis myli šį žmogų. Be to, jo meilė išreikšta absoliučiais skaičiais (1000 eur), tiek ir santykiniais (30% pajamų nuo jo algos).

Jis puikiai įsisavino konkurencijos idėją ir visiškai nesupranta bendradarbiavimo sąvokos.


Sveikata

Monetų riterio Taro kortos reikšmė byloja apie pervargimą ir susikaupusį nuovargį. Tačiau jie nepripažįsta problemos ir nemėgsta būti gydomi. Šiuo metu riteris yra puikios formos, turi puikią sveikatą, tačiau dažnai šie riteriai prisigalvoja sau madingų ligų.


Verslas

Stabilumas, valdomumas.

Monetų riterio reikšmė darbo klausimais yra pagreitis. Reakcija. Karaliai ir karalienės kuria situacijas, o riteriai į jas reaguoja. Dažnai akimirksniu, bet tiksliai. Riteriai sugeba suvaldyti situaciją, bet nesugeba jos valdyti. Viskas labai nestabilu. Dažniausiai tai retai pasitaikantis atvejis, neįprastas, nedažnas, ten kur dar nėra schemos pagal kurią reikia veikti tokioje situacijoje.

Pajamų didinimo būdai.

Riteris – upeliukas, dama – upė, karalius – upių sistema su delta ir visais intakais. Patys judriausi, neramiausi – upeliai-riteriai, dirbdami su jais, dirbate, kad padidintumėte pajamas. Kalk tada, kai geležis karšta, paskubėk. Greiti pasiūlymai – greiti pinigai. Riteriai yra individualistai, daug labiau linkę į konkurenciją nei į bendradarbiavimą, skirtingai nei damos.

Kiekvienas gerai atlieka savo vaidmenį. Monetų riteris – pinigai-prekės-pinigai. Jam normalu perpardavimas, o ne gamyba. Nieko asmeniško, tai tik verslas.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Monetų riteris tiesiogiai susijęs su pelnu. Jis susitelkęs į tai dabar ir ateityje. Apskritai situacija yra gera.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Pagrindinės šio riterio problemos yra jo dorybės, tačiau privestos iki absurdo. Impulsyvumas neleidžia susikoncentruoti į problemą kaip visumą, matyti ir vertinti visus aspektus komplekse. Individualizmas lemia savo jėgų pervertinimą, o reakcijos greitis – greitą perdegimą ir susidomėjimo praradimą. Sprinteris, o ne bėgikas.

Didelė galimybė pergudrauti save patį.


Laikas

Greitis: 13/16.

Kaip? – Pakankamai greitai.

Kada? – Labai greitai.
Dabartis, beveik dabar.


Raktinės idėjos

 • Esamasis laikas (dabar).
 • Uolumas.
 • Egoizmas.
 • Verslo kelionė (kelionė).

Raktiniai žodžiai

 • Apgaulė
 • Prekyba
 • Darbas
 • Praktiškumas
 • Savanaudiškumas
 • Pelnas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Monetų riterio kortą

 • Kokias naujas teritorijas tyrinėji? Kam?
 • Kur matai galimybę gauti sau pelno?
 • Ką pasiruošęs padaryti už pinigus?
 • Ką perki ir ką parduodi?

Dienos korta – patarimas

Gera diena pelningiems sandoriams.


Korta kaip įspėjimas

Pinigai nėra pagrindinis gyvenimo tikslas.


Parašykite komentarą