Taro kortų reikšmės

Taurių riteris

Pagrindinės Taurių riteris kortos reikšmės

 1. Draugystė (suartėjimas).
 2. Džiaugsmas (emocinis pakilimas).
 3. Ateitis (atvykimas).
 4. Pelnas.
 5. Giminiški santykiai.

Plačiau

Taurių mosties dvaro kortas galima išreikšti per meilę. Taurių karalius – meilė sau. Taurių dama – abipusė meilė. Taurių pažas – įsimylėjimas. O Taurių riteris – draugystė. Ir kyla klausimas, ar gali būti draugystė tarp vyro ir moters? Ne, negali! Draugystė tarp vyro ir moters iš principo neįmanoma. Tarp vyro ir moters gali būti tik seksualiniai santykiai. O draugystė gali būti tik tarp dviejų žmonių. Kitaip tariant, arba aš matau tavyje moterį ir kuriu atitinkamus santykius. Arba aš matau tave kaip asmenybę, tada galime kalbėti apie draugystę ar ne draugystę.

Pagrindinė Taurių riterio Taro kortos reikšmė yra draugystė. Draugystė yra aseksuali sąvoka. Ji neįtraukia meilės santykių (bet ne draugiško sekso). Kai mergina sako, kad nori susirasti sau vaikiną, reikėtų išsiaiškinti, kas jai yra svarbiau, meilė, seksas ar pokalbiai. Meilė, seksas – Taurių dama, kalbėjimasis – Taurių riteris. Ir tai dvi skirtingos užduotys, du skirtingi poelgiai. Taurių riteris – draugystės reikalų žinovas.

Teigiamame variante korta siejama su geriausiomis riteriškų savybių apraiškomis: sąžiningumu, padorumu, minčių ir veiksmų kilnumu.

Neigiamame variante Taurių riteris gali nurodyti į sukčių (manipuliuojantį žmogaus pasitikėjimu), asmenį, kuris naudoja draugus savanaudiškiems interesams.

Veržimąsis į ateitį. Raitelis joja į ją, jis nebijo nežinomybės. Jis nebėga nuo kažko, jis atvyksta į kažkur. Šis riteris turi netikėtą taurių mosčiai prasmę – pelnas.


Psichologinė būklė

Asmens, kuris iš esmės negali egzistuoti vienatvėje, aprašymas. Draugiškus santykius, bendravimą jis suvokia kaip pagrindines vertybes. Optimistas. Jis žvelgia į ateitį su pasitikėjimu, tikisi tik palankių rezultatų. Ir tai dažnai nutinka jo gyvenime.

Draugystė – labai komfortiška būsena. Žmogus, turintis draugų, nesijaučia apleistas ir vienišas, gali tikėtis palaikymo. Draugų buvimas suvokiamas kaip nepakeičiamas psichologiškai patogios egzistencijos elementas.


Santykiai

Jei pirmoje vietoje santykiuose akcentuojamas bendravimas, tai yra draugystė. Jei akcentuojamas seksas, vadinasi tai seksualiniai santykiai. Taurių riterio reikšmė sutelkta į pokalbius, o ne į seksualinius santykius. Frazėje „draugiškas seksas“ akcentuojamas žodis „draugiškas“. Draugystė neatmeta sekso, santuokos ar abipusės simpatijos.

Atvira – uždara korta.

Viena iš atviriausių Taro kortų. Labai lengvai ir su įvairiais žmonėmis užmezga santykius ir taip pat lengvai išeina iš jų.

Santykių intensyvumas.

Jei santykius apibūdina ši korta, tai tokie santykiai negali būti nejausmingi. Santykių intensyvumas svyruoja nuo vidutinio iki didelio, nuo meilės ir simpatijos iki artimos draugystės.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Gera draugystė – pagalba, palaikymas, bendravimas, emociniai potėpiai. Lygiaverčiai santykiai.

Bloga draugystė – santykiai kaip šaltinis. Manipuliavimas, draugų išnaudojimas siekiant naudos. Draugystės kriterijus – ką aš galiu gauti iš šio žmogaus, kiek jis man gali būti naudingas.

Jei Taurių dama orientuota į seksualinius santykius, į fizinius kontaktus, tai taurių riteris skiria dėmesį žmonių tarpusavio bendravimui, pasikalbėjimams. Tiesą sakant, pagal šį kriterijų mes atskiriame meilę nuo draugystės. Tačiau draugystė neatmeta sekso, santuokos ar abipusės simpatijos.

Šeimos santykiuose krentant šiai kortai, reikėtų pasisaugoti – jei šeimoje sekso nėra ir lieka tik pokalbiai, tada šeima gali iširti, o buvęs vyras ir žmona gali likti tik draugais.

Santykiuose tarp giminaičių korta yra beveik tobula. Giminystę stiprina abipusė simpatija, bendrų pokalbių temų buvimas ir, galbūt, bendri reikalai. Tai gali būti ne tik verslas, bet ir nuotykiai, bendras poilsis.

Korta taip pat tinka darbiniams santykiams, žinoma jei neįtraukiamas manipuliavimo momentas. Žmonės atsižvelgia vieni į kitų interesus, bendra veikla neša pelną, kuris dalyviams paskirstomas be ginčų ir vidinių konfliktų.


Sveikata

Gera sveikata. Jei į šią kortą žiūrėsime kaip į patarimą dėl gydymo metodų, tai dėmesys sutelkiamas į psichologinius aspektus: išsivadavimą iš depresijos, neigiamų būsenų įveikimą, draugišką veiklą, pozityvų mąstymą.


Verslas

Tai viena iš dviejų taurių mostyje esančių kortų, susijusių su kainos, pelno, vertės ir kitais monetų mosties aspektais. Viena vertus, korta tiesiogiai nurodo pelną. Kita vertus, dažnai duoda užuominą, kas gali suteikti šį pelną. Tai komunikacijos, tarpininkavimo paslaugos. Pelnas per santykius. Darbą gauti per draugus ir pažįstamus. Psichologiniai ir pseudopsichologiniai mokymai.

Stabilumas, valdomumas.

Visi riteriai – impulsas. Reakcija. Karaliai ir damos kuria situacijas, o riteriai į jas reaguoja. Dažnai akimirksniu, bet tiksliai. Viskas labai nestabilu. Retas, nedažnai nutinkantis atvejis.

Pajamų didinimo būdai.

Pelnas per santykius, per bendravimą, pažintis, darbą su bendražygiais. Pasinaudoti savo žavesiu ir draugiškumu.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Taurių ir Pentaklių riteriai yra tiesiogiai susiję su pelnu. Jie sutelkia dėmesį į tai dabar ir ateityje. Apskritai situacija yra gera.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Taurių riteris gali suburti nedirbančią komandą, tačiau puikiai leidžiančią laiką.


Laikas

Greitis: 14/16.

Kaip? – Labai greitai.

Kada? – Artimiausioje ateityje.


Raktinės idėjos

 • Draugiškas bendravimas.
 • Tikėjimas ateitimi.
 • Manipuliavimas siekiant naudos sau.
 • Bendravimas, kaip būdas užsidirbti.

Raktiniai žodžiai

 • Atvykimas (iš toli, po ilgo laiko)
 • Atėjimas, atvažiavimas
 • Draugystė
 • Ateitis
 • Sėkmė
 • Pelnas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Taurių riterio kortą

 • Kas draugauja su tavimi? Su kuo draugauji tu?
 • Ar bijai savo ateities?
 • Ar žmonės su kuriais tu bendrauji labai tau svarbūs?
 • Tavo draugai – tau padeda ar yra kaip balastas?

Dienos korta – patarimas

Skirk dėmesio draugiškam bendravimui.


Korta kaip įspėjimas

Patikrink, ar draugai tavimi nemanipuliuoja.


Parašykite komentarą