SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Avino ir Skorpiono suderinamumas

Vyro Avino ir moters Skorpiono Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 72%

Santuokoje – 75%

Draugystėje – 67%

 

Meilės santykiuose

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Šie Zodiako ženklai yra labai talentingi, jie ieško įvairiausių būdų, kad galėtų parodyti savo įgūdžius. Abu yra išradingi ir pernelyg emocingi. Jei jie nesutaria ir kyla barniai, tai kiekvienas nepažįstamasis, esantis pavojingai arti konflikto zonos, atsiduria pačiame konflikto epicentre. Tačiau kad ir koks stiprus būtų pyktis, pora greitai susitaiko. O nepažįstamasis gali likti šio kivirčo kaltininku.

Santuokoje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Sutuoktiniai yra pavydūs todėl gali skaudžiai įžeisti partnerį. Jų ambicijos ir siekis vadovauti yra milžiniškas, kiekvienas jų savo principų laikosi tvirtai. Tačiau norint sėkmingai save realizuoti, jiems reikia ne konkuruoti, o sujungti savo pastangas ir nukreipti jas į išorinį pasaulį. Ji sentimentalesnė ir jautresnė, todėl jis turėtų atidžiai rinkti savo išsireiškimus jos atžvilgiu. Ji pati yra gyvsidabriška asmenybė, todėl vertina jo pastangas užsispyrusiai siekti tikslo, finansinės gerovės. Jei jie sušvelnins savo ambicijas ir ant pjedestalo iškels pasitikėjimą, horoskopas žada pilną suderinamumą ir laimingą santuoką.

Draugystėje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Tai dvi ryškios, turinčios išvystytą charizmą asmenybės. Todėl jie ir domisi vienas kitu. Iš pradžių juos patraukia panašūs charakterio bruožai. Galiausiai jų santykiai gali peraugti į du vystymosi variantus. Pirmasis – konkurencija dėl teisės vadovauti, galiausiai šis būdas veda prie išsiskyrimo. Antrasis – tvirta santuoka ir šimtaprocentinė harmonija. Pastarasis variantas turi daugiau galimybių būti įgyvendintas.

 

Moters Avino ir vyro Skorpiono Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 25%

Santuokoje – 54%

Draugystėje – 71%

 

Meilės santykiuose

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Nepaisant kai kurių niuansų, ši sąjunga galėtų varžytis dėl „tobulos poros” titulo. Jie yra ugningi Zodiako ženklai, tačiau spręsti konfliktus sugeba, anksti juos atvėsina, neleidžia įsiplieksti. Kiekvienas jų –  savo partneriu pasitiki, žvelgia ta pačia kryptimi. Dėl azarto jie linkę rizikuoti ir gali imtis perspektyvaus, bet pavojingo verslo. Nors jie siekia tikslo ir skirtingais metodais, tačiau pirmiausia pasiduoda mergina, kadangi jos interesai per greitai keičiasi. Bet vyras neleis, kad procesas sustotų pusiaukelėje ir viskas baigtųsi taip lengvai. Jis kovos iki galo.

Santuokoje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Ji yra ta, kuriai teks nusileisti šioje partnerystėje daugiausiai. Gali būti, kad ji pradės galvoti, jog aukoja save dėl šių santykių. Tačiau Skorpionui reikia atiduoti pagarbą, nes jis supranta savo padėtį ir poziciją šeimoje, nepiktnaudžiauja savo valdžia, o priešingai – padeda ir palaiko savo mylimąją. Žinoma, tai nereiškia, kad jų gyvenime nebus pykčių. Santuokoje skandalai kažkiek yra naudingi santykiams, kadangi išlaisvina porą nuo susikaupusio negatyvumo ir leidžia kurį laiką pagyventi ramiai.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Iš pradžių ji gali manyti, kad jis yra pernelyg šaltas. Tačiau su kiekviena diena ji vis labiau jaus jo tikrąją prigimtį. Jai patiks jo įžvalgumas ir gebėjimas mąstyti keliais žingsniais į priekį. Net ir po ilgai trukusių santykių jis vis naujai atsivers jai, ir vis giliau įsileis ją į savo sielą. Skorpionas turės priprasti prie jos temperamento. Jis kritikuos jos norą pasirodyti prieš kitus, leisti pinigus įvairiausiam nereikalingam šlamštui ir perdėtą komunikabilumą. Bet vis vien mylės.

Parašykite komentarą