SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Avino su Avinu suderinamumas

Avino vyro ir Avino moters suderinamumas:

Meilės santykiuose – 62%

Santuokoje – 85%

Draugystėje – 87%

 

Meilės santykiai

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Jei Avinas įsimylėjo savo ženklą, turės labai pasistengti. Daug lengviau virsti draugais nei susituokusia pora. Pirmajame etape meilės santykiai vystosi labai greitai. Jau antrą pasimatymą jie sugeba atsidurti vienoje lovoje, o po savaitės gyventi kartu, mėnesio laikotarpyje – susituokti. Tačiau praeina šiek tiek laiko, aistra atslūgsta ir jie pradeda pastebėti neigiamus vienas kito bruožus, kurie slėpėsi po meilės jausmų skraiste. Pirmiausia Avinai stengsis užgludinti aštrius kampus, įveikti trūkumus arba prie jų priprasti. Tačiau Avinas nuo gimimo yra labai užsispyręs, ir tai padaryti jam labai sudėtinga.

Santuoka

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Tarkime mergina pastebi visus vyro minusus, ir jei taip nutinka beveik kiekvieną dieną, galiausiai  jis to negali ištverti, išeina. Kadangi nukentėjo jo savigarba, jis susiras laikiną mergužėlę tam, kad ją atkurtų. Meilikavimas, dažni komplimentai ir pagyrimai gali įsilaužti net į kiečiausią širdį, tapti santykių išsigelbėjimu. Įdomu ir tai, kad jei visi jūsų žodžiai yra skirti jo savigarbai didinti, tai Avinas netrukus ims daryti viską, kad atitiktų šį įvaizdį. Bet jei viskas taip paprasta ir akivaizdu, kodėl tada viskas griūva? Faktas yra tas, kad partnerė negali tiesiog ignoruoti savo ambicijų, todėl ši dviejų titanų akistata ir auga. Jei santuoka nėra prisotinta stiprios meilės, ji truks neilgai. Meilėje jie visiškai suderinami. Avinas aistringas ir stengiasi atsiduoti maksimaliai, o didžiausi pykčiai užsimiršta meilės guolyje, atleidžiami trūkumai, nesutarimai ir įžeidimai.

Draugystė

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Tai puikus derinys gražiai draugystei. Visų pirma, Avino Zodiako ženklas sulaukia taip ilgai laukto pašnekovo, kuris visada supranta, negaili pagyrimų, o sunkioje situacijoje nuoširdžiai pataria. Jei vienas iš draugų užgožia kitą, santykiai gali ir sugriūti. Avinui sunku nuslėpti nepasitenkinimą, pavydą, pyktį. Avino didybę lengva įskaudinti, o tada ir konfliktai dygsta tarsi usnys iš po lietaus. Apie šiuos pykčius sužinos visi aplinkiniai, Avinas nieko neslepia, todėl išsakys savo nuoskaudas tiesiog draugų rate. Skandalas neapsiriboja keiksmais ir nešvankiomis kalbomis. Įsiaudrinę Avinų ženklo atstovai nedvejodami laido viską, kas pasitaiko jiems po ranka. Tačiau viskas nėra taip labai baisu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Parašykite komentarą