SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Avino su Svarstyklėmis suderinamumas

Vyro Avino ir moters Svarstyklių Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 97%

Santuokoje – 90%

Draugystėje – 89%

 

Meilės santykiuose

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jis tampa riteriu, pasiryžusiu kovoti dėl savo sielos draugės net ir su pačiu su velniu. Ši Zodiako pora noriai keičiasi ir įgyja vienas iš kito tų savybių, kurių jiems trūksta. Jis žavisi tuo, kad ji gali žvelgti į situaciją įvairiais aspektais, kad ji turi šviesų analitinį protą, ramią elgseną ir išmintį. Turėdama visa tai, ji nesivaržys dėl namų ūkio vadovo vaidmens. Ji mielai atsisakys teisės spręsti šeimos reikalus, perleis juos savo vyrui, tačiau laiku, neįkyriai, reikalui esant, pakoreguos jo veiksmus reikiama linkme.

Santuokoje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Dėl jo pozityvaus požiūrio ji mažiau linkusi pasinerti į neigiamas mintis ir abejones. Jis nukreipia jos energiją į realius veiksmus. Ji niekada nekovoja ir nesileidžia į kompromisus. Jis yra tas, kuris turi atlikti vadovo vaidmenį, todėl nuo jo priklauso, kaip toliau klostysis jų santykiai. Svarbu, kad vaikinas nebūtų lyderio pozicijos tironas ir gerbtų jos nuomonę. Gerai, jei jis ne tik klausosi, bet ir atsižvelgia į viską, ką ji sako, nes jos patarimai visuomet būna dalykiški. Sąjunga įmanoma, jei santykiai grindžiami jautrumu, gilumu, meile, empatija ir kūrybiškumu.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jei išmoks laikytis tam tikrų taisyklių, tada labai didelė tikimybė, kad jie puikiai sutars. Jau pirmojo pasimatymo metu jie tapo tikra pora, ir šios poros laukia puiki ateitis. Tam tikra prasme taip ir yra, nes šių Zodiako ženklų suderinamumo potencialas didžiulis. Tai dviejų priešingybių darnaus sugyvenimo pavyzdys. Jis visada atviras, komunikabilus ir nesustabdomas kelyje į tikslą. Ji paslaptinga, atrodo elegantiškai ir visada subtiliai sprendžia bet kokias problemas. Ir tai netampa konflikto priežastimi, o veikiau juos papildo ir traukia vieną link kito.

 

Moters Avino ir vyro Svarstyklių Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 70%

Santuokoje – 24%

Draugystėje – 21%

 

Meilės santykiuose

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Šie Zodiako ženklai yra dviejų skirtingų stichijų (Ugnies ir Oro) atstovai, todėl jų galioje yra slopinti partnerį arba sukurti turiningą ir visavertę Zodiako porą. Pastaruoju atveju jie tobulėja dvasiškai ir jų suderinamumas stiprėja. Kad ir kaip jis protestuotų, ji bus atsakinga už porą. Jis gali priešintis, nes neutralumą vertina labiau nei pranašumą. Ji nerimauja matydama jo neryžtingumą ir polinkį abejoti. Ji taip pat nesupranta jo uždarumo ir paslaptingumo. Tačiau laisvę mėgstančiam Avinui patiks jo sprendimas išlaikyti tam tikrą atstumą poroje. Jis poroje dažniausiai bus nervingas, nes ji yra linkusi elgtis impulsyviai, o jis viską nuodugniai apsvarsto, apgalvoja.

Santuokoje

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Kartais ji turėtų paraginti partnerį nestovėti vietoje, tačiau tai turėtų daryti ypač atsargiai. Jis neturėtų jos laikyti nuosavybės dalimi ar riboti jos socialinio gyvenimo. Jų gyvenimas kartu yra be nuobodulio ir monotonijos. Jie džiaugsis kito sėkme ir motyvuos save siekti daugiau. Santuokos stabilumas pasiekia aukščiausią lygį, jei sutuoktiniai vienas kitą palaiko ir supranta, o visas problemas sprendžia diskusijomis, o ne ginčais. Bet ar taip bus?

Draugystėje

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Jau pirmojo susitikimo metu jie supras, kad yra labai skirtingi žmonės, tačiau tai tik padidins jų susidomėjimą vienas kitu. Tačiau net ir tai nepadės jiems greitai ir be problemų suartėti. Pusiausvyra pasiekiama suprantant kito skirtumus ir priimant trūkumus. Šiai porai reikia nemažai laiko, kad šansai padidėtų. Tik tuomet jie geriau supras, ko partneris nori, kokie jo tikslai, pastebės jo teigiamas puses. O svarbiausia tai, kad jie kažkokiu būdu sugebės prisitaikyti prie savo draugo gyvenimo būdo.

Parašykite komentarą