SuderinamumasZodiako ženklai

Suderinamumas Avino su Jaučiu

Vyro Avino ir moters Jaučio Zodiako ženklų suderinamumas:

Meilės santykiuose – 92%

Santuokoje – 85%

Draugystėje – 57%

 

Meilės santykiai

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jų sąjunga darni todėl, nes jie gauna iš šių santykių tai, ko nori. Vaikinas daug dėmesio skiria merginos išvaizdai, jam svarbu, kad ji būtų fiziškai sveika. Tai seksualinis impulsas ir viltis, kad ateityje jiems gims sveiki vaikai. Vaikinui patinka, kad mergina nekalba gudriai, užuominomis, nekelia meilės scenų, su tokia mergina lengva sugyventi. Savo ruožtu Jaučio ženklo mergina savo išrinktąjį mato kaip drąsų vyrą, kuris visada gins ją ir savo šeimą.

Santuoka

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Moteris praktiška, taupo pinigus ir rūpinasi biudžetu. Ji apsaugos savo vyrą nuo neapgalvoto išlaidavimo, duos naudingų patarimų ir nukreips jo nenumaldomą energiją į darbą, kuriame jis tokios žmonos dėka gali pasiekti neregėtų aukštumų. Tokia šeima retai kada atsiduria ant skurdo ribos slenksčio. Jie abu rūpinasi šeimos stabilumu ir kartu siekia materialinių gėrybių bei dvasinio tobulėjimo. Materialiniai tikslai ir šimtaprocentinė sekso harmonija yra jų laimės pagrindas.

 

Pagrindinė tokios Zodiako ženklų poros išsiskyrimo priežastis – konkurencija. Abu šie ženklai nori būti lyderiais. Ir jei moteris apsimeta, kad klausosi, o pati vadovaujasi tik savo norais – santuokos tvirti pamatai pradeda irti. Tik po kurio laiko ji prisipažįsta, kad jau seniai yra nepatenkinta konkrečiais dalykais ir kad visa šeima sėdi jai ant sprando. Šios šeimos griūties sprendimas būtų – perskirstyti vaidmenis. Moteriai reikėtų suprasti, kad ji niekada negalės pakeisti savo vyro, todėl jai lengviau būtų atsisakyti šeimos galvos rolės. Tačiau tai nereiškia, kad ji turi paklusti kiekvienam jo žodžiui. Avinas kartais elgiasi neapgalvotai, ir tokiais atvejais jai teks laiku jį stabdyti.

 

Draugystė

TARPINIS SUDERINAMUMAS. Draugystėje Avinas ir Jautis neturi jokių problemų. Jie yra gana darnūs ir be žodžių supranta vienas kito poreikius. Per pirmą pažintį jie jaučia vienas kitam seksualinę trauką ir todėl ilgai nedelsia, draugystė virsta aistra, kuri veda link meilės romano. Avinas bus toks patrauklus merginai (Jaučiui), kad ji nenorės ilgai slėptis po draugystės skraiste. O kadangi jie nesutaria gyvenimo klausimais, lova taps meilės, susitaikymo ir draugystės vieta.

 

Moters Avino ir vyro Jaučio Zodiako ženklų suderinamumas:

Meilės santykiuose – 95%

Santuokoje – 64%

Draugystėje – 31%

 

Meilės santykiai

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Mergina šiuose santykiuose yra tarsi judrus upeliūkštis, kuris padės šiai sąjungai vystytis ir neleis santykiams sustingti vietoje. Merginai gali atrodyti, kad jos vaikinas kartais yra per daug uždaras, per lėtas, nuobodus. Tačiau jei ji susikoncentruos į  jo dorybes ir tikrąją prigimtį, supras, kad jie gali tapti darnia mylinčia pora. Gyvenimas su temperamentingesniu žmogumi būtų tarsi varžybos. Be to, vyras Jautis visada garantuoja stabilumą ir finansinę gerovę. Pasiruoškite dažniems ginčams, deja, jų neįmanoma išvengti. Aktyvi mylimoji visada stengsis jį išjudinti, o jam bus sunku su pernelyg komunikabilia mergina. Ji turi daugybę norų, kurie jam neįdomūs ir niekaip jo neliečia. Tad abejiems teks šiek tiek prisitaikyti prie vienas kito charakterio savybių.

Santuoka

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Jie gali būti laiminga ir tvirta sutuoktinių pora, kurios meilė gyvuos labai ilgai. Šie žmonės trokšta paprastumo visuose dalykuose. Jie nemėgsta nutylėjimo, todėl yra nuoširdūs ir tiesmuki. Toks požiūris yra natūralus, kadangi partneriai nori tų pačių dalykų. Jie iš prigimties neidealizuoja partnerio, žiūri į dalykus realistiškai ir įsimyli tikrą žmogų, o ne vaizdinį. Todėl jie žino visus privalumus ir trūkumus, ir jie nenustebina rimtame santykių etape. Iš esmės jie yra visiškai skirtingi žmonės, tačiau tarp jų yra energetinis ryšys. Santuoka gali nutrūkti, jei kažkuris iš jų jaučiasi pažemintas. Tam pakanka dažnų užuominų apie vyro vangumą vangumą. Kita problema – pinigai. Jis visada taupo, o ji nebijo išlaidauti. Svarbu įvertinti teigiamus partnerio aspektus, kurie užgožia jo  trūkumus. Taigi, Jautis prisideda prie šeimos biudžeto papildymo, o ji yra nuoširdi ir niekada neverpia intrigų už vyro nugaros.

Draugystė

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Tarpusavio laimės sąlyga – tam tikra erdvė tarp poros. Jie turi suprasti, kad kiekvienas turi savo mini gyvenimą, kuriame kitas nėra ypač laukiamas. Nė vienas iš jų negali nuolat eiti į kompromisus ir slopinti savo interesų. Tinkamas sprendimas – rasti bendrą pomėgį.

Parašykite komentarą