Būrimas Taro kortomis

Ar būsiu laiminga?

Šiandien gavau elektroninį laišką, mergina klausia: Ar būsiu laiminga?

Pradžioje norėjau parašyti, kad gyvenimas ilgas, bus visokių akimirkų. Tačiau kam įdomi mano nuomonė, nutariau paklausti kortų. Kad nebūtų per daug painu, nereikėtų rašyti ilgų tekstų, ištraukiau tris kortas.

Atkelta korta:

Žvaigždė

Ištrauktos kortos:

  1. Lazdų šešakė
  2. Taurių tūzas
  3. Taurių penkakė

Pradėkime nuo kortos Žvaigždė (viltis, meilės užgimimas). Tikimybė, kad jūsų viltys išsipildys – 50/50. Kaip pradžioje norėjau jai atrašyti: ir taip, ir ne. Bus visokių akimirkų.

Ši korta atkelta, ji kaip raktas, todėl ją įsimename ir einame prie dėlionės.

Viduryje esanti korta (Taurių tūzas) nurodo, kad žmogaus laimė priklauso nuo emocijų, o pagrindinės šios kortos reikšmės – šventė, stiprios emocijos, įsimylėjimas. Ši korta turi ryšį su Žvaigždės korta ir meilė šioje situacijoje nėra antraeilis dalykas. Meilė tai stiprus jausmas, o ypač jos užgimimo metu. Tačiau Taurių tūze emocijos nėra vien tik teigiamos, gali būti ir neigiamos. Šioje kortoje pirmiausia akcentuojama – stiprios emocijos.

Lazdų šešakė tai pergalė savo pastangų dėka, džiaukis tu laimėjai, šlovė, pripažinimas. Matyt tikroji laimė – kai ją pasiekiame patys, tuomet ji saldžiausia, džiaugiamės ne tik mes patys, bet ir pelnome aplinkinių pagarbą, dėmesį. Tokia laimė išlieka ilgą laiką, ir gyvuoja mūsų prisiminimuose. Čia irgi matoma sąsaja su Žvaigždės korta, suspindo kaip žvaigždelė danguje. Prisiminimai, iliuzijos, viltys.

Trečioji korta Taurių penkakė, jos pagrindinė reikšmė negatyvios emocijos (pergyvenimas, įžeidimas, nuoskauda, nusivylimas, liūdesys). Tačiau ji duoda ir patarimą – perženk per savo sielvartą. Nutikus negatyviems dalykams mūsų gyvenime tenka liūdėti. Korta sako, kad jūs turite pilną teisę tai daryti, tačiau po tam tikro laiko reikia pakilti ir gyventi toliau.

Ar bus ši mergina laiminga?

Jei laimė priklauso nuo stiprių teigiamų emocijų, tai jų jos gyvenime bus. Tačiau bus ir neigiamų, o kaip be jų atskirtume, reaguotume į teigiamas emocijas? Svarbiausia, kad neigiamos emocijos nebūtų mūsų gyvenime kasdieninė ir pamiršusi savo namus viešnia. Bet jei nutiktų kaip ledo rūmuose Kajui, o mes puikiai žinome pasaką apie Gerdą, Kajų ir sniego karalienę, tai tokios ledinės laimės greičiausiai nenorėtumėme. Žmogus be emocijų tai lyg žmogus su ledine širdimi, ši dėlionė apie tokią laimę nekalba.

P.S.

Dar pamiršau paminėti, kad ištraukiau ir dvi pagalbines kortas – Lazdų penkakę ir Monetų dešimtakę. O jos pridurtų, kad ypač svarbu gyventi ir tinkamai suderinti savo veiksmus su aplinkiniais. Žinoti gyvenimo taisykles ir jų neignoruoti, bet pritaikyti savo gyvenime. Taip pat mūsų gyvenime labai svarbi yra šeima, giminė, šaknys, ir galiausiai materialinis stabilumas. Štai tokia ta laimė. Viską pasvėrus manyčiau ši mergina turėtų būti laiminga, jei tik pasinaudos Taurių penkakės ir Lazdų penkakės patarimu.

Parašykite komentarą