Taro kortos (svarbu)

5 klausimai, į kuriuos Taro kortos negali duoti atsakymų

Kai kurie žmonės mano, kad Taro kortos yra visomis prasmėmis visagalės, tačiau toli gražu taip nėra. Manoma taip:

Tarologas, Taro kortų pagalba, ir neturėdamas jokios informacijos apie klientą, duoda atsakymus į visus užduotus klausimus;
Kortos viską papasakos, nereikia jokių klausimų, tik sėdėk ir įdėmiai klausyk;
Taro kortos atsakys į bet kurį užduotą klausimą, kada bus vestuvės ar dešimties metų senumo įvykiai.

Nereikėtų naiviai tikėtis, kad gausite tikslius atsakymus į šiuos klausimus:

 • Kada? Tikslios datos;
 • Kur? Tikslios vietos, miestai, šalys;
 • Kas? Vardai;
 • Kiek? Vaikų kiekis, pinigų ir t.t.
 • Kaip? Kaip vyks vieni ar kiti įvykiai.

O kokius klausimus galima užduoti? – Viską! Svarbiausia tai,- kas tikrai jus domina, tačiau reikia tinkamai suformuluoti klausimus.


Taro kortos ir laikas – Kada?

Kortos negali nurodyti tikslių datų – kada įvyks prognozė. Visų pirma, tai Aukščiausiojo valia. O antra, nuo Jūsų taip pat daug priklauso – gulėsite prie jūros ar imsitės veiklos.

Bet galima apibrėžti laiko periodą ir sužinoti apie perspektyvas šiam laikotarpiui.

Pavyzdžiui:

 • Ar parduosiu automobilį mėnesio laikotarpyje?
 • Ar atsiras mylimasis iki metų pabaigos?
 • Kada geriau išeiti atostogų: gegužę, birželį ar liepą?

Galbūt geriau klausti taip:

 • Kokios perspektyvos parduoti automobilį mėnesio laikotarpyje;
 • Kokios perspektyvos sutikti mylimąjį iki metų pabaigos;
 • Kokios malonaus poilsio perspektyvos: gegužę, birželį ar liepą.

Ir esminis („TOP“) klausimas Taro kortoms: kada aš ištekėsiu?

Šioje situacijoje reikia dirbti ne su pačiu klausimu, o su jūsų požiūriu į jį. Jūs norite ištekėti, o galbūt Jūs trokštate meilės? Kas slepiasi po žodžiu meilė? Partneris keliems metams, meilužis ar gerbėjas? O galbūt Jus verčia tuoktis giminaičiai, bet Jūs to visai nenorite? O jei Jūs gyvenate svajonėmis, tikitės, kad Jūsų gyvenimą į gerą pakeis būsimasis, ant kurio pečių užkrausite atsakomybę, rūpesčius t.y. „sėkmingai ištekėsite“?

Šis klausimas ne toks jau vienareikšmis, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio.

Taro gali padėti išsiaiškinti ko būtent iš meilės Jūs norite, ir kaip galima tai pasiekti. Bet padirbėti reikės pačiai, ir didžiausia tikimybė, kad su savo trūkumais. Taro kortos gali parodyti, kad galimybė ištekėti numatoma metų laikotarpyje. Bet ji nenukris ant Jūsų iš dangaus, jei Jūs sėdėsite užsidariusi tarp keturių sienų ir svajosite apie savo princą ant baltojo žirgo.


Taro kortos ir vieta – „kur?“

Kai Jūs renkatės vietą geresniam gyvenimui, nėra prasmės klausti miesto, šalies pavadinimo ar tikslaus adreso, nes kortos vistiek to nenurodys. Nebent Jūs jau žinote kelis variantus. Pavyzdžiui, kokios įsidarbinimo galimybės, ir gyvenimo gerbūvis Viniuje, Kaune, Šiauliuose ar Niujorke.

Tokiu pačiu būdu galima užduoti klausimą, ir apie darbo galimybes:

„Kur ieškoti darbo?“ Taro gali nurodyti, kad ieškoti darbo čia ar kitame mieste. Nors geriau turėti keletą variantų ir patikrinti kuris geriausias.

O jeigu Jūs nežinote kokia veikla Jums užsiimti, Taro kortos gali Jums padėti, nurodyti kryptį, bet ne galutinį tašką. Pavyzdžiui, jos Jums patars ieškoti darbo prekybos ar švenčių organizavimo sferoje, rekomenduos kaip greitai atrasti tokį ar panašų darbą, o darbo vietą Jūs išsirinksite patys.

Netinkamas klausimo suformulavimas būtų: kur rasti pradingusį gyvūną ar giminaitį?

Klausimus būtų galima suformuluoti taip:

 • Gyvas šuo ar ne?
 • Ar jis randasi netoliese šeimininko gyvenamosios vietos?
 • Kokios gyvūno susigrąžinimo perspektyvos?

Dėl meilės klausimų tai Taro kortos gali duoti tik kelis patarimus:

 • Ar yra Jūsų aplinkoje potencialus partneris?
 • Ar šiame mieste yra būsimas partneris?

Net jei Jūs į abu klausimus gausite neigiamus atsakymus nusivilti neverta, tai nereiškia, kad Jūs pasmerkti vienatvei.

Variantų Visatoje nesuskaičiuojamas kiekis:

 • Jūs galite išvažiuoti atostogauti į tą miestą kuriame randasi Jūsų mylimasis;
 • Jis gali komandiruotės metu atsirasti tame mieste kur Jūs gyvenate;
 • Galiausiai, Jūs galite susitikti neutralioje teritorijoje, tarkime, aerouoste, ar traukinių stotyje, laive.

Taro kortos ir mylimojo paieška – “Kas?”

Vardų kortos negali pasakyti. Nors tai ir į gerą, nes kitu atveju Jūs kabintumėtės ant kaklo kiekvienam jaunuoliui kurio vardą kaip mylimojo Jums nurodė Taro kortos.

Bet kortos gali nurodyti būsimojo mylimojo charakteristikas, kuo jis užsiima, ką vertina žmonėse ir t.t. Ši informacija naudingesnė, nes Jūs galėsite dirbti su savimi, ugdyti tas savybes kurias vertina būsimas mylimasis.

Fenomenas, kad žmogaus atmintis linkusi įsiminti tą informaciją kuri žmogui aktualesnė ir naudingesnė. Todėl mes įsimename žmonių veidus, veiklą, įpročius, nes tai padeda lengviau bendrauti su žmogumi.

Taigi, jei Jums norisi sužinoti kuo bus jūsų išrinktasis, geriau paprašykite Taro nusakyti jo psichologinį portretą.


Taro kortos ir kiekis “Kiek?”

 • Kiek aš turėsiu vaikų?
 • Kiek turėsiu partnerių, meilužių, sutuoktinių?
 • Kiek uždirbsiu būsimam darbe?

O kam Jums ši informacija? Kad save nuraminti, ar užprogramuoti?

Pamąstykime, jei Jūs gausite informaciją, kad du kartus ištekėsite, turėsite tris vaikus – ką tai Jums duos? Dingstį panikai ar džiaugsmui? Iššauks lemties pojūtį ar ką?

Tokio tipo informacija gali būti Jūsų iškreipta ir įnešti chaoso į Jūsų gyvenimą. Jūs galite nuleisti rankas ir nieko nedaryti, galite pradėti kovoti su problemomis kurių dar nėra. Vienu žodžiu pradėsite gyventi ateitimi, o ne dabartimi. Dažniausiai tokie klausimai užduodami iš smalsumo.

Vietoje šių klausimų galima būtų užduoti:

 • Kokios perspektyvos artimiausiu metu (patys nurodykite laiką) tapti tėvu, mama?
 • Ką reikia daryti, kad rasti savo tikrają meilę?
 • Kokia veikla atneš man pakankamas pajemas ir pasitenkinimą?

Taro kortos ir klausimai… “Kaip..?”

Pats keisčiausias klausimas – kaip aš numirsiu? Dar kartais užduodamas klausimas – kaip atrasti save? Ką turite galvoje? Jūs norite suprasti ko norite, įvertinti savo potencialą, įgūdžius? O galbūt Jūs ieškote savo veiklos sferos, mylimo darbo? O galbūt Jūs skraidote padebesiais, ieškote Jums karmos skirtų užduočių, misijos? Toks klausimo sudarymas tikrai nepadės surasti savęs, tik dar labiau susipainiosite.

Klausimai tokie kaip: Kaip aš surasiu būsimą vyrą? Kaip įspėti tėvus apie nesuplanuotą nėštumą? Kaip uždirbti daugiau nieko nedarant? Reikia užduoti ne Tarologui o pačiam sau.

Tačiau Jūs galite sužinoti:

 • Kaip reikia dirbti su savimi, kad tinkamai vystytis, eiti savo gyvenimo keliu?
 • Kaip padėti artimam žmogui išspręsti jo sunkumus?
 • Kaip pasiekti aukštų rezultatų darbe?
 • Kaip lengvai išspręsti konfliktą, tame tarpe ir teisinį?

O kaip apsiginti diplominį darbą galima pasakyti ir be Taro kortų pagalbos – atsisėskite, parašykite, o tada gerai pasiruoškite ir pirmyn!


Ir jokių stebuklų?

Yra žmonių kurie gyvena su stereotipais galvoje, kad tarologai išburs tai ką norės, o klientui reikės tik įsiminti ir gyventi su tuo. Bet tai nesąmonė!

Viskas Jūsų rankose. Jūs patys kuriate savo gyvenimą. Jūsų teisė keisti visa tai kas Jums nepatinka. O kortos gali Jums parodyti kaip tai padaryti teisingai, koks laikas yra tinkamiausias, kokias savybes reikia keisti. Ar tai nėra stebuklas?

Teisingai užduotas klausimas – jau puse darbo! O pagrindiniai principai tokie: užduoti klausimą tiesiai, sąžiningai, konkrečiai, išdėstyti problemą kuri labiausiai jaudina. Kas čia sudėtingo? Pirmiausia teisingai užduoti klausimą reikėtų sau o ne kortoms. Kortos – tik instrumentas. Jeigu Jūsų mintys sutampa su tuo ką sako kortos, galima Jus pasveikinti, Jūs iš anksto žinojote tai ko norite, ir kortų Jums nereikėjo.

Kai medituoji su Taro kalade rankose ir ieškai teisingai suformuluoto klausimo, stebuklingu būdu visos nereikalingos mintys išnyksta, ir pavyksta prasiskverbti į problemos esmę. Kartais teisingai uždavus klausimą, atsakymą galimą atrasti savo pasąmonėje, tuomet ir burti nereikės.

Kaip teisingai užduoti klausimą:

 • Pradžiai reikėtų atsipalaiduoti, sustabdyti chaotiškų minčių tėkmę, lyg iš šalies pažiūrėti į susiklosčiusią situaciją;
 • Užduoti konkretų, tiesų klausimą apie jaudinančią problemą, kuri jaudina čia ir dabar.

Pajauskite skirtumą tarp šių klausimų: “kas manęs laukia ateityje?” ir “Ką man reikėtų padaryti, kad pagreitinčiau norimo buto įsigijimą?”; “Ištekėsiu aš po penkių metų?” ar “Kaip klostysis mūsų santykiai su L.N. 2017 metų laikotarpyje?”.

Kortos mėgsta konkretumą. Kiekviena korta turi savą energetiką, todėl Taro kortoms galima užduoti ir tokį klausimą: “Kokias energijas man reikia pritraukti, kad po trijų mėnesių gaučiau norimą paaukštinimą darbe?”.

Kortos neatsako į amžinus klausimus. Klausimas “kada – nors?” galima gauti atsakymą “kada – nors – gali – būti – taip – ne – greičiausiai – ne”.

Jeigu kyla klausimas apie trečius asmenis (pavyzdžiui, mama domisi duktės išrinktuoju ir nepasitiki dukters pasirinkimu), tai būtinai reikėtų įvardinti žmonių vardus, kortos nesupranta giminiškų santykių brolis – pusbrolis, todėl, kad mes visi kažkam esame broliai ar vaikai.

Taip pat netinkama būtų užduoti klausimą AR: “mėlyną sijoną ar raudonas kelnes?”. Tinkamas klausimas būtų: “kaip vystysis įvykiai jei šioje situacijoje vilkėsiu raudonas kelnes?”. Jei Jums mažai gauto atsakymo, užduokite tokį patį klausimą apie mėlyną sijoną, tačiau kitoje dėlionėje. Nereikėtų užduoti kelių klausimų vienai dėlionei, nes bus sudėtinga iššifruoti tai ko klausėte.

Primenu, kad Jūsų užduotas klausimas turėtų demonstruoti Jūsų darbą su pačiu savimi ir problemos esmės ieškojimą. Jei klausimas “šeip sau” – tokį patį gausite ir atsakymą.

Praktikuodamas Taro pirmiausia treniruojate savo intuiciją. Kai galėsite įsiskverbti į problemos esmę, tai ir suprasite kaip ją išspręsti. Kortos gali tik sufleruoti, pasirinkimą visuomet turėsite padaryti patys.

Parašykite komentarą