Būrimas Taro kortomis

Kaip seksis apsipirkti Gariūnuose?

Atkelta korta:

Monetų karalius

Ištrauktos šios kortos:

  1. Mylimieji
  2. Saulė
  3. Kardų aštuonakė
  4. Vyriausias žynys
  5. Pakaruoklis

Apie penkių kortų dėlionę

Penkių kortų dėlionė, kai kortas galima traktuoti visas kartu ar tas kortas kurios jaučiate, kad turi ryšį tarpusavyje. Kai kurios kortos gali nusakyti situaciją, kitos tai kas nutiks. Šioje dėlionėje labai svarbu racionaliai apmąstyti įvairius variantus, tuo pačiu pasikliaunant intuicija.

Atkelta korta

Monetų karalius kaip atkelta korta nurodo apskritai situaciją. Apsipirkimas vyks racionaliai, nebus išlaidaujama, bet tuo pačiu nebus ir taupoma. Jei ji reiškia ir emocijas, tai jos bus pasvertos, suvaldytos, išlaikytos. Atkeltos kortos reikšmes reikėtų prisiminti skaitant likusias kortas, ši korta yra kaip raktas.

Dėlionės traktuotė

Šioje dėlionėje kelia įtampą Pakaruoklio korta. Jos pagrindinės reikšmės: auka, nuostoliai, trūkumas, poreikis, pavargimas, sunkumai, neplanuotos išlaidos, seno atsikratymas. Jei ne Monetų karalius, Saulės ir Mylimųjų kortos tai ši korta keltų įtampą. Mes gi važiuojame žinodami ką norime įsigyti ir papildomos išlaidos reikštų nusipirkti tai ko nereikia, ar kitokias papildomas išlaidas apie kurias net nepagalvojome. Nuovargis tokiame apsipirkime būna, bet intuicija sako, kad ši kortos reikšmė netinka šiai situacijai.

Šioje dėlionėje reikėtų kortas skaityti ne atskirai, bet kartu, pasikliauti nuojauta, kurios kortos su kuriomis siejasi.

Nuojauta kužda, kad Mylimieji ir Saulė reiškia emocijas tarp žmonių kurie keliauja apsipirkti. Emocijos bus puikios – šiltos, draugiškos, malonios.

Kita kortų kombinacija: Kardų aštuonakė (suvaržymai, tradicijų spąstai), Vyriausias žynys (socialinis statusas, tai kas konservatyvu), Pakaruoklis (trūkumas). Išvada, kad bus kažkokie tai suvaržymai, kažko nerasime Gariūnų turguje.

Kaip viskas nutiko

Važiavome į Gariūnų turgų pirkti žmonai klasikinio palto ir įvairių kitų dalykų kurie nebuvo tokie svarbūs. Tačiau klasikiniai paltai lyg dinozaurai, jų tiesiog nėra. Į tai ir nurodo kortos: Pakaruoklis (trūkumas), Vyriausias žynys (statusas, tradicinis ir t.t.), Kardų aštuonakė (tradicijų spąstai, suvaržymai). Pakaruoklio korta galėjo nurodyti į tai, kad neradę palto nuspręsime šios idėjos atsisakyti apskritai, kadangi viena iš jo reikšmių seno atsikratymas. Taip ir įvyko, galiausiai nusprendėme, kad paltas tai prabangos prekė, jį galima dėvėti tik tam tikru oru, tai nėra striukė kurią galima plauti skalbimo mašinoje, teks nešti į valyklą, o tai brangiai atsieis.

Emocijos ir kelionė buvo puikios, kaip ir  pranašavo Saulės ir Mylimųjų kortos. Visa kita ką buvome planavę nusipirkome. Jokių pykčių ar nepasitenkinimo laukiant kol žmona pasimatuos dešimtis šiuolaikiškų paltų. Atrodė, kad emocijos tiesiog dingo, skaičiavome, matavomės, rinkomės ir pirkome tai kas geriausia, nei išlaidaudami, nei taupydami, kaip ir pranašavo Monetų karalius – harmonija ir susivaldymas, viskas pasverta ir pamatuota. Ne veltui šis karalius yra materialaus pasaulio valdovas.

Parašykite komentarą