Taro kortų dėlionės

Būrimas Taro kortomis – Santykiai

Būna situacijų, kai taip tikėtasi, tačiau vakare – vienatvė, televizorius, taurė vyno. O jei pagalbos būtų kreiptasi į tarologą? Galbūt vakaras būtų praleistas ne vienatvėje, o drauge? Ne televizorius – o kinas, ne taurė vyno – o prabangus restoranas, ne vienatvė – o mylimųjų vakaras. Įdomiau, smagiau, „rauna stogą“?

Į pagalbą ateina Taro kortos ar profesionalus tarologas. Šiame straipsnyje aprašytos tiesioginės ir apverstos Taro kortų reikšmės, todėl kortų kaladę reikėtų išmaišyti taip, kad kai kurios kortos apsiverstų aukštyn kojomis. Jums reikės tik 22 Didžiųjų Arkanų kortų kaladės, štai jūs jau ir pati galite išsiburti. Galvokite apie jus dominantį žmogų ir dominantį klausimą. Atsitiktine tvarka ištraukite vieną Taro kortą. Op, jums ir atsakymas, ir štai kas laukia jūsų ir mylimojo ateinančią naktį!

 

Meilės lova – Ką šneka naktimis Taro kortos apie seksą?

 

0 TARO KORTA – Kvailys

Tiesioginė padėtis
Lovoje viskas bus smagu, lengva ir džiugu, gal net šiek tiek vaikiška. Taip, ir jūs atsidursite lovoje, greičiausiai, spontaniškai ir netikėtai. Neteks gailėtis dėl kartu praleistos nakties, tačiau neverta tikėtis, kad ši naktis bus nuolatinių santykių pradžia. Meilės lova gali pasikartoti, tačiau vėl netikėtai. Nepamirškite sargių, nes Kvailys tikrai apie tai net nesusimastys.

Atvirkštinė padėtis
Kvaila naktis, neprotingas partnerio pasirinkimas, „kvailas seksas“.

 

1 TARO KORTA – Magas

Tiesioginė padėtis
Jūsų partneris padarys viską, kas įmanoma, kad procesas būtų organizuotas solidžiai ir komfortiškai. Jis tvirtai kontroliuoja visus vykstančius procesus. Todėl, stebės ir lygins jūsų emocijas ir veiksmus su savo vidiniu sąrašu „kaip turėtų būti“ ir stengsis viską atlikti pagal sąrašą. Jūsų nuomonės apie tai ko norėtumėte jis nepaklaus. Visus savo poelgius Magas laiko teisingais, kito nuomonė šiuo atveju jam nereikalinga. Jis labai mėgsta eksperimentus, todėl įvairių, įdomių sekso žaislų bus pakankamai.

Atvirkštinė padėtis
Partneris turi daug entuziazmo, tačiau įgūdžiai jus nuvils. Prievarta, verčia daryti tai, ko nenorite, postūmis į rizikingus eksperimentus ir manipuliavimas.

 

2 TARO KORTA – Žynė

Tiesioginė padėtis
Partneris linkęs, kad lovoje dominuotų moteris. Jis gali pradėti bučiuoti kojas, pulti ją tenkinti oraliniu būdu, prašyti pliaukštelėti per užpakaliuką ir pan. Jis žiūri į moterį iš apačios į viršų, kaip į Deivę, ir su džiaugsmu perduoda iniciatyvą į jos rankas.

Atvirkštinė padėtis
Paslėpta (o gal akivaizdi) neapykanta moterims. Vyras tyčia įžeis, žais jausmais, pažadės ir įjungs atbulinę pavarą – „pradėjo ir nedavė“. Seksas vargu ar įvyks.

 

3 TARO KORTA – Imperatorė

Tiesioginė padėtis
Pagal šią kortą vyras ieško žmonos, o tu lovoje dėl šio DIDŽIO TITULO laikysi slaptą egzaminą. Kokybiškas, ramus, sveikas, pasitenkinimą teikiantis seksas ir jokių netikėtumų. Ir vis dėlto šis seksas gali būti labai vaisingas, taigi – pasirūpink apsauga, jei tapti mama į tavo planus neįeina!

Atvirkštinė padėtis
Nevaisingi bandymai. Arba kas nors nepavyksta susitikime ir tai sugriauna pasimatymo planus. Gal lovoje nepavyks rasti harmonijos ir vienas kito patenkinti. Vargu ar po tokio pasimatymo norėsite bandyti viską iš naujo!

 

4 TARO KORTA – Imperatorius

Tiesioginė padėtis
Vyras užims dominuojančią padėtį – „Žinau, kaip turi būti, žinau kaip geriausiai“ ir netoleruos jokių prieštaravimų. Jis viršuje. Tikrai – daug kartų ir ilgam, ir nieko daugiau, o partnerei neturėtų kilti abejonių dėl jo išskirtinės vyriškos galios!

Atvirkštinė padėtis
Seksas su prievartos elementais, smurtas – tikras ar žaidimas. Jis gali pasiūlyti vergiją, antrankius, kai kurias BDSM praktikas – ir visa tai tam, kad pajaustų partnerės akyse savo galią, ir taip įsitvirtintų per seksą.

 

5 TARO KORTA – Šventikas

Tiesioginė padėtis
Labai tradicinis seksas, be jokių fantazijų ar „iškrypimų“. Misionieriaus poza ir tik tamsoje. Moteris privalo gulėti tyliai. Visa kita priskiriama ypatingam ištvirkimui ir smerkiama.

Atvirkštinė padėtis
Veidmainystė, sustingimas, sekso kaip nuodėmės ir purvo baimė. Sunku įsivaizduoti kaip su tokiu žmogumi susiklostys seksas lovoje ir kas turėtų nutikti, kad jis apskritai atsidurtų lovoje su jumis!

 

6 TARO KORTA – Mylimieji

Tiesioginė padėtis
Kaip jau ne kartą sakyta, Mylimieji tokia Taro korta kuri kalba ne apie meilę, o apie pasirinkimą. O atsigulęs su jumis vyras pasirinks, ar tęsti romaną po šios nakties, ar ne. Jis stengsis kuo geriau suprasti jus ir savo troškimus, todėl yra didelė rizika, kad sekso gali ir nebūti. Jis vis klaus ir klaus jūsų, ir bandys nuspręsti, ar jis pasiruošęs ar ne, ar jam to reikia, ar ne.

Atvirkštinė padėtis
Ir čia mes kalbame apie seksą ne jums, o kam nors kitam. Galbūt vyras, turintis santykius su jumis, nori atkeršyti už kivirčą su savo žmona. Arba patenkinti su jumis tuos norus, kurių negali patenkinti su sužadėtine… O gal tiesiog lažinosi, kad permiegos su tavimi… Priežasčių gali būti įvairių, bet reikėtų suprasti, kad į tave žiūri tik kaip į pasitenkinimo instrumentą. Vienas kortos prasmės variantas – grupinio sekso pasiūlymas.

 

7 TARO KORTA – Vežimas

Tiesioginė padėtis
Vargu ar susitiksite lovoje, greičiau – automobilyje, o gal traukinyje ar net lėktuvo tualete. Tokio sekso mėgėjų tikrai pasitaiko. Greitas seksas „keliaujant“ – ir vėl prie savo reikalų.

Atvirkštinė padėtis
Staigus nevaldomos aistros priepuolis, kai net nespėji pagalvoti, ar nori sekso dabar, ar nori čia ir ar nori su šiuo vyru. „Nuėjau paklausti tvarkaraščio, o jis apsuko, palenkė ir įkišo“.

 

8 TARO KORTA – Jėga

Tiesioginė padėtis
Harmoningas seksas, kuriame viskas su saiku – potraukis eksperimentams ir noras patenkinti partnerį, ir sveikas egoizmas, ir kūnas, ir dvasia. Ryte pajusite energijos antplūdį ir visišką pasitenkinimą.

Atvirkštinė padėtis
Jūsų partneris bus egoistas lovoje, galvodamas tik apie save ir pasveriantis kiekvieną savo veiksmą – ar jis neparsidavė per pigiai, ar mainais gavo iš jūsų tiek pat meilės kiek ir davė pats? Rūpinimasis tik savo pasitenkinimu ir abejingumas partnerei, noras gauti iš jos kuo daugiau.

 

9 TARO KORTA – Atsiskyrėlis

Tiesioginė padėtis
Vyras turi priežasčių atsisakyti sekso ir šios priežastys nėra susijusios su jumis. Jis priėmė sprendimą ir neketina jo keisti.

Atvirkštinė padėtis
Sekso atsisakymas – vyrą veda kvailumas ir užsispyrimas. „Neduosiu, neduosiu, neduosiu aš piktas“.

 

10 TARO KORTA – Laimės ratas

Tiesioginė padėtis
Vyras yra nuoširdžiai įsitikinęs, kad jis pats bet kuriai moteriai yra geriausia likimo dovana, todėl jam lovoje svarbiausia atsigulti, o visa kita leisti daryti moteriai. Ir dar šalia viso šito, jis laukia komplimentų, susižavėjimo ir entuziazmo dėl savo nežemiško grožio, precedento neturinčios vyriškos galios, didžiulio dydžio ir kt. Seksas ryškioje šviesoje, prieš veidrodį, video filmavimas, kad vėliau būtų galima pasigėrėti savimi.

Atvirkštinė padėtis
Šviesi pradžia ir suglamžyta pabaiga. Per greitai ar per lėtai, negerai – trumpai tariant, kažkas vyks ne taip, kaip tikėtasi, o naktis paliks nusivylimą. Laukiau torto, o gavau keksą.

 

11 TARO KORTA – Teisingumas

Tiesioginė padėtis
Jei jau atsidūrėte jo lovoje, vadinasi vyras pasvėrė visus „už“ ir „prieš“ ir nusprendė, kad prasidėjus nakčiai jūsų santykiai nesibaigs. Ramus, subalansuotas seksas be ypatingų emocijų, tačiau su partneriu, kuris yra dėmesingas jums, pasiruošęs dialogui ir kompromisams bei laukiantis, kad ir jūs suprasite jo poreikius.

Atvirkštinė padėtis
Partneris nesuvoks jūsų kaip lygiavertės partnerės, jis susidarė nelabai gerą nuomonę apie jus kaip apie moterį. Mano, kad su jumis gali daryti tai, kas nepriimtina kitoms damoms. Todėl jis gali ne tik pasiūlyti jums įgyvendinti kai kurias savo fantazijas, bet ir primesti jums jų išsipildymą.

 

12 TARO KORTA – Pakabintasis

Tiesioginė padėtis
Mazochizmas. Ieško skausmo, pažeminimo ir taip tenkina savo emocinius poreikius. Žaidimai su surišimu, pakabinimu, su simboliniu smaugimu. Kaip pasirinkimas – įvairios egzotiškos sekso formos su dvasiniais atspalviais. Tokios kaip tantrinis seksas ir kt. Apskritai viskas keista ir sudėtinga.

Atvirkštinė padėtis
Seksas dėl sekso. Vyras yra pasinėręs į save ir pasinėręs į savo problemas, o seksas jam yra maloni, neįpareigojanti iškrova ir nieko daugiau. Viskas techniška. Švelniai, bet be jausmų.

 

13 TARO KORTA – Mirtis

Tiesioginė padėtis
Didelis aistrų intensyvumas, kuris sugriaus kažką jums pažįstamo ir anksčiau nepajudinamo – gal tai bus kompleksai ir baimės, o gal santykius su sutuoktiniu… Bet kokiu atveju po šios nakties nebebūsite kaip anksčiau.

Atvirkštinė padėtis
Neatsargus seksas, kuris paliks nemalonius prisiminimus – gal žaizdos kūne ir sieloje, o gal nepadori liga ar bereikalingas nėštumas… Ir kuriam laikui jūsų ramus gyvenimas užges, teks susitvarkyti su pasekmėmis.

 

14 TARO KORTA – Nuosaikumas

Tiesioginė padėtis
Mažai tikėtina, kad po poros dienų, ar po susitikimo atsidursite lovoje, bus gana ilgas pažinimo laikotarpis. Bet jei kalba eina apie seksą, vargu ar jis nuvils, kadangi jis bus harmoningas, nuoseklus ir atitiks visas jūsų svajones.

Atvirkštinė padėtis
Seksas – tarsi varžybos, tarsi vyras visą laiką norėtų kažką įrodyti savo partnerei, negalvodamas apie savo veiksmų pateisinimą ir jos reakciją.

 

15 TARO KORTA – Velnias

Tiesioginė padėtis
Manipuliacija seksu, prisirišimas prie savęs sekso pagalba. Vyras sekso pagalba stengsis suformuoti moteriai priklausomybę. Seksas, kuris „nurauna“ negerąja prasme stogą. Įvairių preparatų, įskaitant ir narkotikus naudojimas lytiniam potraukiui skatinti. Pavojingas ryšys.

Atvirkštinė padėtis
„Nešvarus“ seksas, visokie iškrypimai, kurių pasekme gali būti liga.

 

16 TARO KORTA – Bokštas

Tiesioginė padėtis
Mažai tikėtina, kad santykiai peraugs į seksą. Jei ši korta jums iškrito, greičiau jūsų santykius, o su jais ir visas jūsų svajones, sugriaus atšiauri realybė.

Atvirkštinė padėtis
Noras gali būti, bet nėra galimybių – impotencija.

 

17 TARO KORTA – Žvaigždė

Tiesioginė padėtis
Švelnus, emocingas, jausmingas seksas, paliekantis šviesius prisiminimus. Užslėptų norų išsipildymas.

Atvirkštinė padėtis
Nejautrus, užsispyręs partneris, kuriam iš tiesų niekas nesiseka, bet kuris kaltina ne save, o moterį. Arba depresyvus bendražygis, kuriam net seksas – sunkumų šaltinis.

 

18 TARO KORTA – Mėnulis

Tiesioginė padėtis
„Seksas išgėrus“, susitikimas, kai vienas iš partnerių ne visai adekvatus. Esant tokiai būsenai, yra puiki galimybė išpildyti savo slaptas „nešvarias“ fantazijas – ar bent jas įgarsinti, o gal išgirsti iš partnerio.

Atvirkštinė padėtis
Išdavystė. Proceso metu sužinosite, kad jūs šiam vyrui ne vienintelė. Gal jus pavadins kitos moters vardu, ar kartu su prezervatyvais iš kišenės iškris šeimos nuotrauka su žmona ir vaikais – apgaulė paaiškės ir seksui neliks laiko.

 

19 TARO KORTA – Saulė

Tiesioginė padėtis
Visiška harmonija lovoje. Jums su partneriu gali būti taip gera, kad po meilės nakties jūs abu galite svajoti apie vestuvių dieną.

Atvirkštinė padėtis
Nepaisant to, kad seksas buvo sumanytas kaip grandiozinio romano pradžia, kitą rytą prabudus nebebus noro susitikti. Neišsipildę lūkesčiai, kadangi atsidūrėme kartu lovoje, reikia ką nors joje veikti, nors jau nelabai ir norisi… Tai kaip susitikti su nuostabia moterimi restorane, parsivežti ją namo …. o miegamajame ji atsiriša korsetą, nusiima peruką, nusivalo nuo veido makiažą ir išsiima dantis… o, koks siaubas!

 

20 TARO KORTA – Teismas

Tiesioginė padėtis
Mažai tikėtina, kad šios kortos vedina meilė ir aistra nuves jus į lovą. Greičiau noras kažką suprasti, suprasti save, galbūt suteikti galimybę pradėti viską iš naujo. Pagrindiniai procesai vyks įsimylėjėlių galvose, todėl visas meilės aktas gali atrodyti keistas, o partneris – pasinėręs į save. Seksas su tuo, „kuris yra galvoje“, o ne su tuo, kuris yra šalia jūsų lovoje.

Atvirkštinė padėtis
Jūsų susitikimas nebus neskausmingas ir pakenks jūsų sielai, kūnui ar pasididžiavimui. Už tai turėsite sumokėti. Sunkus klausimas, ką lengviau išgydyti – gonorėją ar depresiją?

 

21 TARO KORTA – Pasaulis

Tiesioginė padėtis
Suradote patyrusį ir išradingą partnerį, su kuriuo galėsite įgyvendinti visas savo fantazijas ir garantuotai smagiai praleisite laiką. Ir net kai viskas pasibaigs, ilgai ir dėkingai prisiminsite šią meilės naktį.

Atvirkštinė padėtis
Nedrąsus, santūrus partneris, kuris visko bijo ir nerodo jokios iniciatyvos. Jis nenori nieko mokytis ir kartoja tas pačias klaidas. Liūdna.

 

Tai yra patarimai, kuriuos jums gali duoti Didieji Arkanai. Naudokite ir leiskite HARMONIJAI viešpatauti jūsų miegamuosiuose ir lovose!

Parašykite komentarą