Taro kortų reikšmės

Taurių karalius

Pagrindinės Taurių karalius kortos reikšmės

  1. Aš (egoizmas, narcisizmas, grožėjimasis savimi).
  2. Baliaus karalius.
  3. Procesas.
  4. Padarykite man gražiai (blizgučiai).
  5. Plepumas.
  6. Superego santykiai.

Plačiau

Taurių karalius yra sudėtinga ir daugiareikšmė korta. Paprasčiausias šios kortos supratimo variantas yra savanaudiškumas, savimeilė, mėgavimasis savimi. Tačiau jis dovanoja grožį, pripildo gyvenimą emocijų, dovanoja linksmybes. Be Taurių karaliaus gyvenimas taptų rutina, monotoniška egzistencija.

Vienas pagrindinių Taurių karaliaus raktažodžių – noras. Vienas mažas berniukas pasakė frazę, kurią galima laikyti Taurių karaliaus šūkiu: „Noriu dabar! Iš karto! Daug!“. Antrasis Taurių karaliaus raktinis žodis – AŠ. Ir tai parašyta dideliu pusjuodžiu šriftu su kursyvu ir pabraukimu! Aš esu geriausias! Aš pats gražiausias!

Aš esu pats, pats, pats! Egoizmas ir egocentrizmas yra Taurių karaliaus filosofijos kertiniai akmenys. Kuo jis gyvena ir dėl ko jis gyvena – žavėjimasis savimi, tai Taurių karaliui svarbiausias procesas. Jis gali valandų valandas kalbėti apie save.

Taurių karaliaus dėmesys pačiam sau yra pats svarbiausias. Viena vertus, toks apsėdimas dažnai sukelia nemalonų įspūdį. Kita vertus, tokioje situacijoje, kai žmogus patyrė sunkią psichinę traumą, kai jo psichika atsidūrė ties destrukcijos riba, susitelkimas į save ir savo išgyvenimus yra vienintelis galimas būdas išsigelbėti. Kortos herojus tiki sėkminga reikalų baigtimi ir savo išskirtinumu, šio tikėjimo neįmanoma pakirsti jokiomis aplinkybėmis. Viso šito iš Taurių karaliaus aplinkiniams vertėtų pasimokyti.

Taurių karalius yra baliaus karalius. Balius yra jo gyvenimo tikslas ir prasmė. Galima išskirti tris fazes: prieš balių, baliaus metu ir po baliaus. Prieš balių jis gali kalbėti tik apie balių. Jei kreipsitės į jį su klausimu, kuris nėra susijęs su baliumi, jis net nesupras, kodėl jį trugdote. Baliaus metu, bet balius būtinai turi būti sėkmingas, Taurių karalius yra euforijos būsenoje, duos leidimą viskam. Svarbiausia yra nedelsiant įgyvendinti šį leidimą, kitaip, jau penkių minučių bėgyje apie tai jis pamirš. O po baliaus, kai nuo pagirių plyšta galva, tu būsi jam kaip priešas, jis tavęs nepriims. Idealus variantas yra sugauti jį didžiausio narcisizmo momentu, nors, gali būti ir tokių atvejų, kad jis pagautas šventinės tėkmės jūsų norams bus kurčias.

Taurių karaliaus užduotis – paversti priešus draugais, o Taurių karalius ją puikiai atlieka. „Ne mūsų“ tampa „mūsų“. O tam, kad taptum „mūsų“, privalai kalbėti kaip mes, rengtis kaip mes, valgyti taip pat, kaip mes. Kvietimą į balių gauna tik tie, kurie užsideda maksimalų skaičių simbolių, o tuo pačiu patys to nepastebėdami transformuoja savo sąmonę. Deja, Taurių karalius kartais painioja, kas yra „mūsų“, o kas „ne mūsų“. O tie, kurie jo požiūriu atrodo patrauklesni, jam tampa „mūsiškiais“.

Taurių karalius pirmiausia yra susikoncentravęs į procesą, tačiau jis nemoka džiaugtis rezultatu. Pavyzdžiui, Taurių karalius pradėjo meilintis merginai, ir galiausiai po ilgo meilinimosi proceso mergina sutinka būti jo. Tą pačią akimirką Taurių karalius praranda bet kokį susidomėjimą ja. Procesas baigtas, rezultatas jam nesvarbus.

Padaryk man gražiai! – sako Taurių karalius. Bet kas yra gražu šios kortos požiūriu? Milijonas svarovskių, perkrautas spalvų derinys. „Dolce & Gabbana“, pagaminti vietiniame rūsyje. Jei norite mėgautis šia estetika, eikite į artimiausią turgų. Arba pažiūrėkite kaip rengiasi Verka Serduchka (https://en.wikipedia.org/wiki/Verka_Serduchka).


Psichologinė būklė

Taurių karalius pasitiki savimi. Jis neabejoja savo patrauklumu, pasirinkimu, genialumu. Jis tiki, kad jam turi priklausyti visa kas geriausia: maistas, drabužiai, moterys, automobiliai. Jo supratimu yra geriausia tai, kas gausiai dekoruota svarovskiais, blizgučiais ir kitais „gero skonio“ atributais.

Nemažas optimizmas ir sveikas egoizmas padeda Taurių karaliui išgyventi beveik bet kokias negandas, greitai atsigauti po nesėkmių, akimirksniu išstumti iš atminties neigiamus įvykius. Kartais atrodo, kad jis ir kaltės jausmas taip ir nebuvo susitikę.

Taurių karalius, nepaisant aplinkinių noro dosniai dalijasi savo puikia nuotaika.

Korta rodo džiaugsmą. Taurių karalius noriai dalijasi savo džiaugsmu su aplinkiniais. Problema ta, kad džiaugsmą jis supranta tik kaip tai, kas jam patinka, neatsižvelgdamas į tai, kaip į jį reaguoja aplinkiniai. Kitų reakcija jam rūpi mažiausiai.

Taurių karalius nemano, kad reikia valdyti ar slėpti savo emocijas. Aplinkiniai privalo tuojau pat sužinoti kokiomis emocijomis jis gyvena dabar.


Santykiai

Santykiuose, kad ir kokie jie būtų, Taurių karaliaus elgiasi kaip mažas kaprizingas vaikas, kuriam yra skolingas visas pasaulis. Gera tokio elgesio iliustracija yra ant stogo gyvenantis Karlsonas. Mažiausias jo padarytas veiksmas turi būti nedelsiant įvertintas. O įvertinimas ne žemesnis už aukščiausią. Toks elgesys yra tinkamas vaikams, kai jų asmenybė tik formuojasi, tačiau ne visai adekvatus suaugusiems žmonėms.

Jis puikiai moka imti, visiškai nemoka duoti ir dalytis, tai ką gauna iš aplinkinių – nevertina.

Atvira – uždara korta.

Meilėje Taurių karaliaus korta yra itin atvira. Aplinkinių jausmai jį mažai domina, bet jis yra pasirengęs su visais aplinkiniais dosniai dalytis savo emocijomis.

Santykių intensyvumas.

Taurių karalius rodo labai intensyvius santykius. Emocijų per daug. Jie pernelyg ryškūs ir demonstratyvūs. Apskritai žodis „per daug“ puikiai apibūdina šį karalių. Jo emocijų fone įprastos emocijos suvokiamos kaip kažkas išblukusio, neprisotinto, prastesnio.

Santykių scenarijus: meilė, šeima, artimieji, darbas

Nepriklausomai nuo santykių scenarijaus, jį visada sudaro du komponentai. Pirma, narcisizmas, antra, priverstinis džiaugsmas.

Pats nereikšmingiausias karaliaus atliktas veiksmas yra jo pasididžiavimo ir džiaugsmo objektas. O aplinkiniai jo veiksmus privalo įvertinti nedelsiant. Toks elgesys yra teisingas, sveikas vaiko elgesys. Būdami egocentriški, šie asmenys dažnai nusprendžia nesuaugti. Ir šiuo pagrindu reikalauja meilės įrodymų iš aplinkinių.

Jis galvoja tik apie save ir savo malonumus. Valgo pyragą, ir net nesusimąsto, kad reikia juo pasidalinti su aplinkiniais, ir tai jam visiškai normalus veiksmas. Taurių karalius daug dėmesio skiria išorinei santykių apraiškai ir visiškai nesigilina į jų vidinį turinį.


Sveikata

Kortos herojus yra linkęs ne itin atsargiai elgtis su savo sveikata. Girtuokliavimas, apsirijimas, perteklius. Nepaisant to, jis turi didelį sveikatos potencialą.

Gydymui Taurių karalius renkasi ne tiek veiksmingus vaistus, kiek tuos, kurie gerai išreklamuoti.

Tendencijos pasveikti yra teigiamos.


Verslas

Vizitinė kortelė dažniausiai siejama su pasirodymu. Bet koks verslas, kuriuo užsiima Taurių karalius, virsta šou. Nė vienas iš karalių įprastai nepatiria finansinių sunkumų. Kiekvienas iš jų moka rasti pinigų, bet tai daro savaip. Taurių karalius generuoja teigiamas emocijas ir naudą iš šio proceso. Jie yra puikūs pardavėjai. Parduodami jie nuoširdžiai tiki, kad jų prekė tikrai pati geriausia ir nėra jai konkurentų.

Tačiau siekdamas blizgesio ir išorinio spindesio, Taurių karalius gali prarasti ryšį su realybe ir pamiršti, kas iš tikrųjų svarbu, pavyzdžiui, apie staklių modernizavimą.

Stabilumas, valdomumas.

Visi karaliai yra kontrolė, valdymas, stabilumas. Tai yra pagrindinė jų savybė.

Pajamų didinimo būdai.

Šou turi tęstis. Klausimas ne ką parduodate, o kaip tai darote. Šou, cirkas, organizavimas ir dalyvavimas masiniuose renginiuose. Šoumenas, visi žmonės linksminasi ir džiaugiasi. Dirbtinių pramogų pardavimas, euforija (mugė, karuselių parkas). Įskaitant priemones, medžiagas, linksmai būsenai patirti.

Bendra finansų būklė ir pokyčių tendencijos.

Visų karalių finansinė būklė yra gera. Tai ne konkreti suma, o retas gebėjimas rasti išeitį iš keblių situacijų. Pinigų kišenėje gali ir nebūti, bet karaliai labai aiškiai suformuluoja užduotį, o Visata labiau nei bet kas kitas nori atsakyti į karalių prašymus. Todėl jie retai nerimauja dėl savo finansinės padėties, ir tai veikia. Monetų karalius turi galimą pajamų augimą ateityje, Kardų karalius turi stabilią poziciją, be jokių pakilimų ir nuosmukių. O Taurių karaliui kyla beprotiškų išlaidų pavojus. Žmogus prastai kontroliuoja save ir situaciją, gyvena momentinėmis emocijomis ir norais.

Teigiamas ir neigiamas kortos poveikis pajamoms.

Darbe ir versle Taurių karalius – puiki korta.


Laikas

Greitis: 11/12.

Kaip? – Greitai.

Kada? – Netrukus, nedelsiant (nėra laiko laukti).

Šią sekundę.


Raktinės idėjos

  • Mėgavimasis gyvenimu.
  • Grožio kūrimas.
  • Darbas su savuoju „Aš“.
  • Kitų ignoravimas (kartais gebėjimas ignoruoti kitus yra nepaprastai svarbus norint išsaugoti savajį aš).

Raktiniai žodžiai

  • Talentas kūryboje
  • Turtinga vaizduotė
  • Kaprizingumas
  • Nuolaidžiavimas (atlaidumas savo silpnybėm)
  • Narcisizmas
  • Egoizmas

Klausimai kuriuos reikėtų užduoti ištraukus Taurių karaliaus kortą

  • Ar džiaugiasi aplinkiniai kartu su tavimi ir taip pat kaip tu?
  • Kokia yra jūsų „AŠ“ būsena? Sveika ar iškreipta?
  • Ar seniai džiaugėtės savo sėkme?
  • Kiek tau svarbi kitų nuomonė?

Dienos korta – patarimas

Pats laikas suruošti šventę.


Korta kaip įspėjimas

Jūsų demonstruojamos emocijos aplinkiniams sukuria įtampą.


Parašykite komentarą