SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Avino su Liūtu suderinamumas

Vyro Avino ir moters Liūtu Zodiako ženklų suderinamumas:

Meilės santykiuose – 94%
Santuokoje – 95%
Draugystėje – 97%

 

Meilės santykiuose

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Savo gudrumu ji sugebės atvėsinti jo užsidegimą ypač pavojingose situacijose ir organizuoti jo energiją šeimai naudingiems tikslams įgyvendinti. Šios idilės pagrindas – nuolatinis ir ryžtingas abiejų noras tobulėti. Šiai porai tobulėti santykių vingiuose padės kantrybė ir kūrybiškumas. Aistra užgimsta nuo pat pirmos jų susitikimo akimirkos, o jų bendras gyvenimas kupinas netikėtumų. Ginčai šios poros santykiuose bus itin dažni ir nenuspėjami.

Santuokoje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Sprendžiant iš aplinkybių daugelis mano, kad ši pora – sukurta danguje. Tačiau santykiai poroje klostosi ne taip sklandžiai kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ši Zodiako pora turi daug jėgos, valios ir charizmos. Jei pažeidžiami jų interesai arba jei ginče tenka nusileisti – poros santykiai tokiu atveju dažnai nukenčia. Tuo pat metu ši Zodiako ženklų pora gali būti tikrai tobula, jei tik nori ir moka susitaikyti su vienas kito trūkumais. Liūtas įsimyli Aviną, nes jis yra geras, stiprus ir aistringas žmogus, ryškus individualistas ir visiškai nenuspėjamas.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jie yra tarsi iš niekur kylančios ir niekur nenueinančios audros. Tokie konfliktai nesugadintų jų ryšio, jei ne jų įprotis dalytis emocijomis su pašaliniais žmonėmis. Būtent klausytojai įpila žibalo į ugnį ir lemia galutinį poros lūžį. Pagrindinė kliūtis – ambicijos. Nė vienas iš jų nenori pripažinti, kad padarė klaidą. Išeitis – suteikti vienas kitam teisę į savo nuomonę ir individualumą. Svarbu, kad tai vaikinas būtų nuolaidesnis. Tegul troškimas vadovauti nukreipiamas į darbą, o ne į šeimą.

 

Moters Avino ir vyro Liūtu Zodiako ženklų suderinamumas:

Meilės santykiuose – 93%
Santuokoje – 90%
Draugystėje – 93%

 

Meilės santykiuose

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jų tandemas vertas pagyrimo, kadangi santuoka sujungia dvi stiprias ir nepriklausomas asmenybes. Abu yra dinamiški ir talentingi. Jei įsimylėjo, jausmas toks neaprėpiamas, kad gali atlaikyti visas likimo siųstas audras. Nesutarimas dažniausiai pasireiškia tada, kai savo norais užgožiame partnerio balsą. Todėl, bent retkarčiais, svarbu sutramdyti savo ego ir padirbėti su savo netobulybėmis. Energingesnė vis tik yra moteris, todėl nuo jos labiau priklauso santykių suderinamumas. Partneris aštriai reaguoja į bet kokią kritiką, net į elementarias pastabas.

Santuokoje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Tai viena sėkmingiausių porų visame Zodiako rate. Jei Liūtas ir gali ko nors klausyti, tai tik Avino. Jie yra puikūs aktoriai, bet nepasinaudoja savo talentais namuose. Verčiau eina aplinkkeliu, o ne kaip buldozeriai. Kad partneris priimtų teisingą sprendimą, turite įtikinti, kad tai yra jo pasirinkimas. Santykių rezultatas priklauso nuo to, ar šeimoje tinkamai paskirstytos pareigos. Sutuoktinis neleis, kad jai būtų suteiktas šeimos galvos titulas.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jis turi gerų organizacinių įgūdžių ir gali veikti ryžtingai. Ji apsimeta, kad jis yra atsakingas už šeimos reikalus. Nors iš tikrųjų ji yra lėlininkė, sumaniai traukianti virvutes. Besąlygiško suderinamumo modelis yra „mokytojas ir mokinys”. Mokytojas, žinoma, bus Avinas. Keista, bet ekscentriškasis ir maištingasis Zodiako ženklas Liūtas noriai paklūsta jos nurodymams.

Parašykite komentarą