SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Avino ir Gyvatnešio suderinamumas

Vyro Avino ir moters Gyvatnešis Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 92%

Santuokoje – 95%

Draugystėje – 97%

 

Meilės santykiuose

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Apie jų dorybes galima kalbėti valandų valandas. Vienas kitą supranta be užuominų. Su kiekvienais metais sąjunga vis stiprėja ir galiausiai jokie veiksniai jos sugriauti negali. Vienas kitam yra atsidavę ir ištikimi, todėl pavydui priežasčių šiuose santykiuose tiesiog nėra.

Santuokoje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jų idealią santuoką sukūrė pats Visagalis. Idilė, santuoka tokia harmoninga, kad verčia aplinkinius pavydėti šių nežemiškų santykių. Atrodo, kad šie ženklai sutverti tvirtai santuokai. Nepaisant abiejų užsidegimo ir aktyvumo, šeimoje būna gana tylu ir ramu. Jie plaukia per gyvenimą tuo pačiu tempu, sklandžiai aplenkdami atsirandančias nedideles saleles. Jau pradiniame etape ši Zodiako pora detaliai planuoja bendrą gyvenimą ir tolesnius gyvenimo etapus.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jie turi panašias vertybes ir panašius siekius. Su tokiu Zodiako ženklų panašumu žmonės retai pykstasi, tam ir priežasčių nėra. Avinas moka išlaikyti įvairovę, o Gyvatnešis – puikus žmogus, su kuriuo beveik neįmanoma nuobodžiauti.

 

Moters Avino ir vyro Gyvatnešis Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 65%

Santuokoje – 64%

Draugystėje – 91%

 

Meilės santykiuose

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Būna taip, kad šiems Zodiako ženklams įgrysta idealus partnerio elgesys. Todėl, anksčiau ar vėliau vienas iš jų gali užsinorėti sugrįžti prie natūralių aštrių pojūčių.  Ir su džiaugsmu įmesti deguto į perdėtai idealių santykių medaus statinę. Tai gali būti netikėtas išpuolis, aštrus pareiškimas ar provokacija. Bet jūs neturėtumėte į tai žiūrėti rimtai. Tokiai porai trumpalaikis kivirčas, tarsi atsipalaidavimas. Tačiau, jie greitai pamiršta šį nesusipratimą ir toliau gyvena ramų kasdienį gyvenimą.

Santuokoje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Partneriai yra pasirengę užmerkti akis į daugybę nuodėmių ir leisti savo antroms puselėms daryti keistus dalykus. Tačiau jų laisvė lieka įstatyta į tam tikrus rėmus. Tiesa, tai ne auksinio narvo pavyzdys, o tik tam tikrų veiksmų draudimas. Pora pritaria tokioms taisyklėms ir griežtai jų laikosi.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Atrodo, kad tokioje nuostabioje draugystėje neįmanoma rasti minusų. Tačiau, taip nėra. Net ir ši pora nėra be trūkumų, trūkumai kartais įsispraudžia į gyvenimą ir sugadina abipusį sutarimą.

Parašykite komentarą