SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Avino ir Šaulio suderinamumas

Vyro Avino ir moters Šaulio Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 96%

Santuokoje – 89%

Draugystėje – 94%

 

Meilės santykiuose

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Labai dažnai įsimylėjėliai siekdami bendro tikslo, ar dirbdami bendrus darbus, apsijungia. O sprendžiant kasdienius gyvenimo klausimus – nuomonės išsiskiria. Jie mano, kad būtent antroji pusė turėtų prisiimti didžiąją dalį atsakomybės, nė vienas iš jų neketina atsitraukti. Jei ši Zodiako pora susitars, ateityje jie gali tapti laimingais sutuoktiniais. Kovodami kiekvienas už savo teisybę, griaus tarpusavio santykius ir bendrą ateitį. Tačiau, kaip bebūtų keista, šį laikotarpį, net ir kupiną nuolatinių ginčų ir barnių, jie laikys geriausiu. Pasirinkimas nėra didelis, tik dvi galimybės: amžina meilė arba stiprus skausmas.

Santuokoje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Šių Zodiako ženklų pora yra išskirtinė, visų pastebima, o sutuoktinis Avinas leidžia savo moteriai tai, ko negalėjo leisti sau su niekuo kitu – leidžia jai būti viename lygyje su juo. Jei kalbėtume apie rolių pasiskirstymą santuokoje, tai moteris šiuose santykiuose yra klijai. Ji atlieka patarėjo vaidmenį, o pagrindinis žaidėjas yra Avinas. Nuo Šaulio sugebėjimo švelniai pakreipti priklauso, kaip bus kuriama jų gyvenimo buitis. Tačiau tai nereiškia, kad Avinas sėdės be darbo, jam reikės išmokti būti lankstesniam, parinkti savo žodžius bei veiksmus.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Neturėtume pamiršti, kad šie Zodiako ženklai priklauso tai pačiai stichijai (Ugnis), todėl jie supranta vienas kitą. Abu mėgsta nuotykių kupiną gyvenimo būdą, negali ilgą laiką sėdėti uždaroje erdvėje, mėgsta panašią veiklą. Šiuos ženklus supa žmonės, todėl jų būtis alsuoja pokalbiais, vakarėliais ir draugiškais susibūrimais.

 

Moters Avino ir vyro Šaulio Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 75%

Santuokoje – 80%

Draugystėje – 91%

 

Meilės santykiuose

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Dažnai tai būna gabių asmenų pora. Tačiau norėdami pasiekti santykių harmoniją, jie turės labai pasistengti. Įsimyli iš pirmo žvilgsnio, jausmai užvaldo protą, blaiviai negali mąstyti. Nors jau nuo pat pirmo susitikimo vienas kitam jaučia neįtikėtiną trauką, vis tiek, stengiasi save pateikti mylimajam(jai) iš pačios pozityviausios pusės.

Santuokoje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Ši pora neatsisako nuotykių, tačiau žino, kada reikia sustoti. Žmona Avinas yra labiau dvasinga, ji mąsto idealistiškiau. Būtent jos pastangų dėka pora vystosi viena kryptimi. Būna, kad mergina susitelkusi į karjerą, tada Šaulys jai tampa pagalbininku ir motyvatoriumi. Ji gali  įsižeisti, jei jos vyras persistengs kritiškomis pastabomis. Tačiau daugeliu atveju jo pašaipa tik paskatins ją siekti tikslo toliau. Skandalas gali išsivystyti net dėl ​​mažos smulkmenos, kadangi jie savo nuomonę įpratę ginti iki paskutinio atodūsio. Tačiau ši santykių audra, taip kaip akimirksniu susiformuoja, taip pat greitai ir nurimsta. Jei jų poroje nebus bendro intereso, tada santykiai gali nustoti vystytis, o nuobodulys perims vadžias į savo rankas.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Šios Zodiako poros panašumai nusveria savybių skirtumus, todėl tikimybė yra didelė, kad ši pora sutars tarpusavyje. Abu turi daug vidinės jėgos, jie nuolat ieško savęs, ypač ši savybė pasireiškia kūryboje. Šie draugai neabejingi vienas kito poreikiams. Mėgsta dovanoti vienas kitam dovanas, stebinti ir visada sugeba įtikti. Jie mielai leidžia laiką kartu, net atostogas pasirenka panašią dieną. Dirbti kartu šiai porai sudėtingiau, tačiau lengvai kasdienybę paverčia švente. Neturėtumėte galvoti, kad jie yra neatsiejami 24 valandas per parą. Kiekvienas turi savo pomėgių ir draugų ratą. Namai taip pat pilni svečių, o ir jie patys už tai, kad pabūti visuomenėje.

Parašykite komentarą