SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Avino su Mergele suderinamumas

Vyro Avino ir moters Mergelės Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 22%

Santuokoje – 35%

Draugystėje – 77%

 

Meilės santykiuose

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Namų šeimininkė nesupranta, kodėl jos mylimasis nuolat bando ištrūkti iš namų pas tuziną pažįstamų, kai jie gali tiesiog pabūti kartu ir pažiūrėti romantiškoje aplinkoje televizorių. Avinas visada kelia šurmulį ir netvarką, o to ji negali pakęsti. Ji atsipalaidavimą įsivaizduoja kaip ramų laiką su partneriu, ramų hobį ar mėgstamų filmų žiūrėjimą. Jis nori išeiti susitikti su draugais, nueiti į barą ar triukšmingą renginį. Nepaisant tokio ilgo nesutarimų sąrašo, yra tikimybė, kad ši Zodiako ženklų pora taps darnia. Sprendimas – tobulas susitarimas.

Santuokoje

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Moteris šioje sąjungoje – pedantė, ji nedvejodama kritikuoja savo vyrą dėl punktualumo, drausmės stokos ar pernelyg didelių emocijų. Avinų impulsyvumas, romantiškumas su Mergelių monotonija ir žemiška prigimtimi sudaro konfliktišką situaciją. Nė vienas iš jų nenori pasiduoti, todėl santykiai laikui bėgant gali ir sugriūti. Atmetus merginos kritiką ir vaikino emocionalumą, jų buvimas kartu būtų kupinas laimės. Žmona praturtintų savo emocijas, taptų įdomesnė, praplėstų savo pasaulėžiūrą, įgytų naujos patirties ir norėtų tobulėti. O vyras išmoktų išmintingiau spręsti problemas ir greičiau pasiektų tikslą.

Draugystėje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Pirmosiomis dienomis jie negali vienas kitu atsigėrėti. Vaikiną traukia tvarkingos, ramios, rafinuotos ir beveik tobulos Mergelės. Ji domisi jo veikla. tačiau, kaip bebūtų keista, tai, kas patraukė, vėliau tampa pagrindiniu dirgikliu ir išsiskyrimo priežastimi. Mergelė pasižymi uždarumu ir nenoru rodyti emocijas, o Avinas, priešingai, kunkuliuoja aistra, negali pažaboti savo charakterio. Norint pasiekti abipusę harmoniją ir pasitenkinimą, jiems reikia milžiniškos kantrybės. Mergelė visada turi taisyklių sąrašą, o partneris nesiruošia jų laikytis. O kam? Taisyklių laikymasis jį skandina nuobodulyje. Partneris vis dažniau išeina iš namų, o ji tai suvokia kaip išdavystę ir abejingumą jai.

 

Moters Avino ir vyro Mergelės Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 31%

Santuokoje – 24%

Draugystėje – 61%

 

Meilės santykiuose

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Jis, įpratęs prie ramaus ir saikingo gyvenimo. Jai pasirodžius jo gyvenime viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Ji tampa grėsme jo komfortui. Ir ši miela moteris nesupranta, kaip įmanoma visą laiką sėdėti uždaroje erdvėje, kai išėjus į lauką atsiveria toks įdomus ir gražus pasaulis. Pirmieji skambučiai, išmėtyti daiktai, dažni susitikimai su draugais ir nesugebėjimas laikytis duoto žodžio – jį nustebins. Tačiau tai tęsis neilgai, galiausiai jis pradės netoleruoti tokio jos elgesio, skaityti moteriai notacijas. Atsakymas – agresija. Dar vienas svarbus dalykas, susijęs su išsiskyrimu, yra pinigai. Jis neleidžia jai išlaidauti, tiesiogine to žodžio prasme sudaro visų išlaidų sąrašą. Tačiau ji mėgsta pirkti brangius daiktus, apsupti save prabanga. Ji lengvai gali nusipirkti neplanuotą smulkmeną ir rimtai supykdyti šiuo pirkiniu savo partnerį.

Santuokoje

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Jų santuoka turi teisę egzistuoti tik tuo atveju, jei tai yra fiktyvūs santykiai. Tada kiekvienas supranta, ką daro, ir gauna tai, ko nori.

Draugystėje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS.  Jis yra patrauklus jai tuo, kad ji mato jį gebantį laikytis pažadų, mėgstantį švarą, susikaupusį. Ji gali būti tikra, kad jis nepasirodys netinkamai, nepamirš visų jos giminaičių gimtadienių ir jubiliejų. Jai patinka jo drausmė, kadangi ji pati jos turi nedaug. Ją uždega draugo linksmumas. Tačiau šios savybės taip pat laikui bėgant taps kliūtimi tolesniam poros vystymuisi. Jei jie neras bendros kalbos, jų bendra ateitis – žlugimas.

Parašykite komentarą