SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Jaučio ir Jaučio suderinamumas

Vyro Jaučio ir moters Jaučio Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 96%

Santuokoje – 95%

Draugystėje – 97%

 

Meilės santykiuose

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Zodiako ženklai Jaučiai ilgai bręstanti bendram gyvenimui pora. Nesvarbu šio Zodiako ženklas moteris ar vyras, tiek vienas, tiek kitas lauks, kol partneris apsispręs dėl pirmojo žingsnio link santuokos. Toks pasyvumas tampa įpročiu, kurio beveik neįmanoma pašalinti iš šio personažo. Pavyzdžiui, Jautis nebus aktyvus, jei reikės papildomų pajamų. Jis arba lauks, kol sureaguos antroji pusė, arba smogs ekonomika. Šioje sąjungoje naudinga būtų vienam kitą pažadinti, tam, kad būtų aktyvesni. Ir jei horizonte kyla problemų, turėtų jų imtis patys. Šią porą lengva atpažinti, kadangi Jautis elgiasi aiškiai ir nuspėjamai. Šis žmogus tiesiog nemoka žaisti ir apsimetinėti. Jiems nėra įprasta būti kažkuo kitu. Jiems taip pat sunku pasikeisti, net jei to reikalauja situacija. Pažįstamiems pora atrodo nuobodi. Tačiau šie Zodiako ženklai tokiuose santykiuose jaučiasi puikiai, nes juos supa pastovumas. Bet šios sąjungos negalima pavadinti idile, nes ši pora netobulėja, arba tai vyksta nepastebimai lėtai.

Santuokoje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Sutuoktiniai netobulėja. Patogiai egzistuoja, o tai gali būti mirtina gyvenimo būsena. Likimas suteikia šansų pokyčiams, tačiau Jautis jas sėkmingai ignoruoja. Šių ženklų Horoskopas kalba apie tai, kad suderinamumas būtų geresnis jei šie ženklai būtų aktyvesni žmonėmis. Seksualinėje sferoje jie atrodo kaip idealūs meilužiai, kadangi dera lovoje, panašūs temperamentai, norai. Jie moka įtikti mylimam žmogui ir greitai užmegzti kontaktą.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Draugystė priklauso tik nuo sugebėjimo apeiti prieštaringas temas. Jei nuomonės sutampa, tada jie tampa puikiais bičiuliais. Kadangi jie vienas kitą traukia seksualiai ir jei šie Zodiako ženklai sutiks padirbėti su savo trūkumais, gali užsimegzti ir rimtesni santykiai. Jiems patogu kartu dirbti darbo aplinkoje, jie yra puikūs kompanionai. Jie atsakingi ir viską atlieka laiku. Bet šie Zodiako ženklai geriau bendradarbiauja kaip darbuotojai nei kaip verslininkai, kadangi nėra azartiški, rizikuojantys.

Parašykite komentarą