SuderinamumasZodiako ženklai

Poros Avino ir Žuvys suderinamumas

Vyro Avino ir moters Žuvys Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 92%

Santuokoje – 75%

Draugystėje – 27%

 

Meilės santykiuose

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Reikia pastebėti, kad jie moka gerai apsimetinėti, todėl jų audringos scenos dažnai tėra pramogai skirtas spektaklis. Žaidimas ir realus gyvenimas susipina, sudarydami mazgą, kurį lengviau nupjauti nei išpainioti. Jei pora vystosi teigiama linkme, tada įveikia savo trūkumus, randa bendrą kalbą. Tačiau net ir šiuo atveju partneris negali visiškai suprasti jos sielos gelmių. O ji nesiruošia tik jam prireikus atsiverti.

 

Santuokoje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Tokioje santuokoje partneriams sunku vystytis. Faktas yra tas, kad kažkuris iš sutuoktinių iniciatyvą rodo per dažnai, o antrasis tai priima kaip bandymą nuslopinti jo interesus. Sudėtinga surasti bent kažkokį tai dialogą tarpusavyje, kadangi  abu bėga aptarti problemų ne su partneriu, o su draugais. Žmonai geriau neieškoti sovo sutuoktinyje blogų savybių, o labiau jį girti. Pastabos iš jos pusės gali būti tik konstruktyvios. O partneriui reikėtų nustoti bandyti žmoną versti elgtis taip kaip jam tuo metu norisi.

Draugystėje

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Daugelis į tokią sąjungą žiūri kaip į nesveikos priklausomybės apraišką. Viena vertus, žmonės negali gyventi be sielos draugo, kita vertus, jie nuolat anrosios pusės skaudinami. Jų sąjunga susieta fiziniu potraukiu. Jie net nespėja pastebėti, kaip pažintis, draugystė virsta bendra lova viešbutyje. Jei pirmieji pasimatymai alsuoja aistra ir romantika, tada šios poros prieštaravimai atsiskleidžia dar labiau.

 

Moters Avino ir vyro Žuvys Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 53%

Santuokoje – 61%

Draugystėje – 21%

 

Meilės santykiuose

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Tokios asmenybės dažnai traukia viena kitą jaunystėje, bet retai tuose pačiuose namuose sutinka senatvę. Artimieji stebi jų bendrą gyvenimą ir nesupranta, kodėl jie apskritai gyvena kartu. Beveik visada jų ryšys grindžiamas abipusia veikla arba fanatizmu, į kurį jie yra linkę. Kalbant apie vaidmenų pasiskirstymą, patarimo nėra, nes poroje vienas visada pasiruošęs paklusti, o antrasis dominuoti. Tačiau dažniausiai vaikinas slepiasi už merginos nugaros.

Santuokoje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Savo nepasitenkinimo jie gal ir neparodo, bet ore tvyro keista įtampa. Suvokdama savo vyrą kaip silpnesnį, kadangi jis suteikia šiai sąjungai švelnumo ir jautrumo,  ji turėtų puoselėti jo šias teigiamas savybes, o ne atvirkščiai. Jiems tiesiog reikia susikoncentruoti į aukštesnius tikslus ir labiau klausytis vienas kito. Labiausiai ši santuoka dera tada, kai sutuoktiniai turi bendrą verslą. Nors šioje santuokoje moteris ir dažnai kenčia nuo vyro Žuviško šaltumo, tačiau nepaisant viso to, jie turi galimybę į darnią santuoką.

Draugystėje

ŽEMAS SUDERINAMUMAS. Horoskopas vyrą apdovanojo gerumu, ramumu, uolumu. Nepažįstamoje kompanijoje jis niekada nesileidžia į konfliktą, bet jei jį sunervuosite, sulauksite agresijos. O jo agresiją sustabdyti labai sudėtinga. Jei mergina visuomenėje iš draugo ko nors primygtinai reikalaus, tada jis labai supyks. Gali tokie poelgiai privesti iki skyrybų.

Parašykite komentarą