SuderinamumasZodiako ženklai

Avino su Dvyniais poros suderinamumas

Vyro Avino ir moters Dvynės Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 91%

Santuokoje – 89%

Draugystėje – 87%

 

Meilės santykiuose

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Tai stiprus tandemas seksualiniame aspekte. Pirmasis visada yra nukreiptas į lyderystę ir perima veiklą į savo rankas, o antrasis yra švelnus ir išradingas. Todėl jei Avinas bus per daug agresyvus, tai Dvyniai jį sušvelnins. Toks požiūris į meilę atims iš seksualinių santykių monotoniją. Tačiau ne viskas taip paprasta, ir čia slypi problema. Dvyniai visada stengiasi rasti kažką naujo ir iš pradžių stebina Aviną. Tačiau, laikui bėgant pojūčiai blėsta, ir Dvyniai turi tai suvokti, priešingu atveju išauga rizika, kad vaikinas slystels  į kairę. Ypač tada, jei santykiuose kils buitinių ar materialinių nesutarimų. Avinas yra priverstas išlaikyti susidomėjimą ja, kitu atveju moteris Dvynė gali ir pasitraukti.

Santuokoje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Šioje poroje sprendimai priimami žaibo greičiu. Taigi jie gali eiti į turgų produktų, o pakeliui nueiti į santuokos įstaigą ir pateikti prašymą santuokai. Iš pradžių jiems net nereikia gyventi kartu, santuoka yra tik formalumas. pora neįtikėtinai greitai įsiaudrina, tad ne viena servizas ar indų rinkinys dužta įrodinėjant savo tiesą. Susitaikymas, žinoma yra toks pat ryškus. Jų santykiuose nėra rutinos ar ramybės. Kiekviena nauja diena neša staigmenas. Jie susitaiko greitai, tačiau santykiai dėl tokių konfliktų labai nukenčia. Dėl meilės laisvei, konfliktų buityje, bendravimui iškyla grėsmė. Avinui gali atrodyti, kad kompanionė yra ypač užsispyrusi, ir su juo konkuruoja. Išsiskyrimas gresia tuomet, jei ji pastebės, kad jos vyras nepaiso jos prašymų ir norų. Sprendimas – žmonai teks parodyti daugiau supratimo ir palaikymo, o ne kritikos. Tada jis taps dėmesingesnis jos poreikiams.

Draugystėje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jų susitikimas primena paauglišką meilę. Jie įsimyli išvaizdą, žavisi grožiu, tačiau visiškai nesigilina į sielą ir charakterį, tarsi kuria fiktyvų idealą. Tokie santykiai dažnai nepasiekia rimtos santykių stadijos, kadangi įsimylėjėliai neatlaiko įvaizdžio griūties ir mieliau išsiskiria. Šansai didėja tada, kai vaikinas tampa ne tik geru meilužiu, bet ir atlieka rūpestingo globėjo bei gynėjo vaidmenį. Bet vėl ir vėl, vyrai daro tą pačią klaidą – užsideda mačo kaukę. Jei jie nustos taip elgtis, tada ji pamatys jų gerą širdį ir išmintį. Tada ir šis ryšys sustiprės, nors ir jų gyvenimo pozicijos vis dar skirsis.

 

Moters Avino ir vyro Dvynio Zodiako ženklų suderinamumas:

 

Meilės santykiuose – 96%

Santuokoje – 88%

Draugystėje – 71%

 

Meilės santykiuose

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Yra visos prielaidos tobulai sąjungai. Aistringa mergina, o Dvyniai žino, kaip išlaikyti, kad ją trauktų. Nors jų charakteriai ir nesutampa, tačiau jie galės tapti puikiais kompanionais ir meilužiais. Zodiako ženklas Avinas suteikia partneriui pasitikėjimo, įkvepia drąsos ir energijos, dėl ko jis tampa nepakeičiamu asistentu. Ji pavydi ir pikta, bet vis tiek traukia Dvynių permainingumas.

Santuokoje

PUIKUS SUDERINAMUMAS. Jų santuokoje nėra abejingumo. Jie sugeba pasverti savo stipriąsias ir silpnąsias savybes, rasti aukso vidurį. Svarbiausias vaidmuo  tenka laisvei. Kiekvienas turi savo draugų ratą, verslą ar hobį. Toks atsiribojimas nesugadina jų santykių, atvirkščiai, po darbų, pomėgių, atsipalaidavimo jiems patinka leisti laiką kartu.

Draugystėje

VIDUTINIS SUDERINAMUMAS. Vaikino požiūris į Avinui svarbius dalykus yra šiek tiek paviršutiniškas, permainingas ir nerimtas. O tai Aviną varo į pyktį. Tiek pat jėgų ji įdeda į meilę ir pyktį, tačiau vyras šiuo atžvilgiu jai atrodo pasyvus. Ieškodama priekaištų dėl jo lengvabūdiškumo, Avinas taip pat turėtų prisiminti, kad negali pasigirti pastovumu. Lyderystė turėtų priklausyti tik jai, tada pora turės teisę į laimę. Kova išnyks, ir jie pradės dirbti kartu.

Parašykite komentarą